Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Ползвали ли сте уреди "ЕЛЕКОМ" и какво ви е мнението?
Цитирай

Раднево

Имам сокоизтисквачка / 4 в 1 / , миксер / с пасатор, тел за яйца,блендер , пасатор и въртяща купа / и съм доволна . Подаръци са ми / аз не съм превърженик на такива неизвестни марки/ , но ми вършат работа . Какво искаш да си купуваш от тази марка ?
Цитирай

На вилата имаме тостер Елеком. Голям боклук. И е със съвсем къс кабел, който едва стига до контакта.
Цитирай
Да имам тост за филийки но не съм доволна. Първо изгоря някакво бушонче -добрече беше в гаранция и тефлоновото покритие вече се е изтъркало доста .Ако реша до си копувам в последствие ел.уред определено няма да е от тази марка
Цитирай

Добрич- Firenze

Много куца марка,поредният български боклук.Работя в магазин за техника и мога да кажа ,че това е най- върщаната марка за ремонт.
Цитирай

Че е куца марка - куца е! Имах термокана , която една сутрин изтрещя. Но не е български боклук, а китайски  Peace.
Цитирай

София

Малко куца марка, но имам комбиниран уред - пасатор+миксер+блендер - подарък ми е и в началото бях малко скептична, даже ме беше малко яд, че майка ми е дала пари за този боклук, но после започнах да го ползвам и си върши работа....нямам проблеми Wink
Имам и комбиниран садвич мейкър+гофретник - ами работи си  Laughing само малко се обелиха плочите още след първото миене, но стават сандвичите Laughing Гофрети още не съм правила Smile
Но ако купувам може би на бих купила тази марка, някак еднодневки ми изглеждат.
Цитирай

в ябълковата градина

Много са некачествени. Сандвичар на второто правене на сандвичи се счупи и сега не се затваря.
Цитирай

София

е, моя си е ок, само дето се пообели  Laughing
Цитирай

Добрич- Firenze

Че е куца марка - куца е! Имах термокана , която една сутрин изтрещя. Но не е български боклук, а китайски  Peace.
Извинявам се грешката е моя сега погледнах на кашона пише ,че е произведено за България  Shocked
А иначе частите са китайски,но се сглобява в България неизвестно къде  Peace
Цитирай

BG-Пловдив

Имам подарък миксер и пасатор . Засега  съм доволна.  Един уред като този от ВСТелешопинг- сокоизтисквачка, кана с наноцедка, 2 блендера(чопъра). Работи си вече цяла година.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.