Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 268 отговора
Всички знаем за баба Ванга. Рецептите, които е давала на хората продължават да действат навсякъде по света.
Аз лично съм използвала няколко от тях и съм изумена...
Последното, което пробвах е когато бебчето ми имаше висока температура. Изкъпах го само 1 път с варено сено и повече не вдигна! Представяте ли си! Той беше със зачервено гърло и беше нормално да има температура, но нямаше...  newsm78. Изпробвах тази рецепта, когато вадеше зъбче и пак с температура месец-два преди това. Реших, че е станало съвпадение... Да ама не.

Тези рецепти са уникални! Има такива за много болести. Възползвайте се и вие преди да натъпчете сладурчовците с лекарства  bouquet

http://www.vanga.info/prescriptions.html
« Последна редакция: Вт., 12 Юни 2007, 08:03 от bolgurova »
Цитирай

Забравих да ви кажа - има и рецепти за отслабване. Например поливане с отвара от омайниче.
НИКАКВИ ДИЕТИ  35
Цитирай

Много благодаря за линка!  newsm51
Цитирай

newsm10
Цитирай

Аз също съм доволна от нейна рецепта за лечение на синузит.Тази рецепта я приложих върху мен,дъщеря ми ,а след време и върху мъжа ми-действа безотказно.Вечер преди лягане се слага в едната ноздра прясно краве масло,колкото царевично зърно.Главата е без възглавница и се държи,така че да се стече разтопеното масло по синусите.На другата вечер процедурата се повтаря и с другата ноздра.
Цитирай

Записвам се да следя темата с интерес! Peace
Цитирай

newsm51 newsm51 newsm51 love001 love001 love001 love001
bolgurova, страшно съм ти благодарна за този сайт!
Цитирай

Аз изпробвах да сваля температурата на Ники със отвара от горско сено и проработи безотказно. Smile
Цитирай

Запис  Hug
Цитирай

Много интересно но едно страшно ме потресе
ЗА ВОДАТА
"Всичкото скрито злато ще излезе на повърхността на Земята, но ще се скрие водата. Така е определено!"

"Водата ще стане по-скъпа от черното злато (петролът), а един ден тя напълно ще изчезне."

"Ке дойде ден - в златни паници ке ядете и в медни чаши ке пиете, но вода нема да имате."

"Пчелите ще измрат. Млякото ще стане отровно. Ще затваряте вода в буркани." (1) Sick Sick Sick #Crazy newsm78
Цитирай

...........

Ами то си е така .... вече
Цитирай

... рецепта за лечение на синузит.Тази рецепта я приложих върху мен,дъщеря ми ,а след време и върху мъжа ми-действа безотказно.Вечер преди лягане се слага в едната ноздра прясно краве масло,колкото царевично зърно.Главата е без възглавница и се държи,така че да се стече разтопеното масло по синусите.На другата вечер процедурата се повтаря и с другата ноздра.

Това за маслото е древен начин-на Аюрведа.

Ще затваряте вода в буркани." (1) Sick Sick Sick #Crazy newsm78

Не го приемайте буквално.Водата няма как да изчезне.По-скоро е изчезнала водата,дето става за пиене-нали я хлорират,флуорират и т.н.Пък за затварянето в буркани най-вероятно става дума за бутилирането -все пак има такава от бутилираните,която става за пиене.
Цитирай

Една рецепта на ванга, която също работи безотказно. При кашлица - мед, прясно мляко и ванилия. Синът ми с тази рецепта спира спира да кашля за ден.
Цитирай

Една рецепта на ванга, която също работи безотказно. При кашлица - мед, прясно мляко и ванилия. Синът ми с тази рецепта спира спира да кашля за ден.

Благодаря за тази рецепта, но аз исках да видя точно пропорциите и видях, че в  оригиналната рецепта пише прясно МАСЛО, ти как си я правила точно?
Цитирай

newsm78 И аз току що погледнах, наистина на сайта пише масло, само че в една книжка, която аз имам е прясно мляко???!!! и определено действа!
Ами слагам равни количества мляко и мед- 100-тина грама и една ванилия. три пъти на ден!

Цитирай

1-14 от 268 отговора