Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

инфакол

• 12 юни 2007, 08:48 ч.
  • Преглеждания  903  Мнения  14  Онлайн  1
Отговори
  • София
здравейте. искам да ви попитам по колко пъти и пипети давате от капките инфакол? давате ли и чайчета, мажете ли с кремче против колики в същото време?  имаше ли ефект от инфакола и колко време продължиха коликите при вас? newsm78

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 09:12 от desislava69

Реклама
# 1
По 4 пъти на ден 1 пипета.Чай на Хип.Има ефект!!!

# 2
  • София
Инфакол имаше невероятен ефект при нас. За дозата - на опътването пише. На всяко хранене по 1 пипета беше май  newsm78 Давах също чай от копър. Коликите минаха много бързо - до 40-тия ден, и почти не ги усети малкия.  Peace

# 3
  • София
аз давам по 2 пипети - ефект никакъв.  Sad
същият нулив ефект и със Саб Симплекс

# 4
  • София
Малкия имаше колики до 5 -я месец  Confused Cry Shocked
Помагаше му единствено Бейбинос. Но понеже са горчиви му ги разреждах или с водичка, или с млекце.
Приемаше ги безотказно.

# 5
  • София
На нас не ни помогнаха Инфакол, Бейбинос обаче имаше страхотен ефект  Peace

# 6
Ева още има колики, въпреки че направи три месеца. Инфакол давах преди хранене, така пише в упътването, по една пипета. Също така пишеше, че може да се дават и по две, ако детето страда от много силни колики. От него имаше ефект първите няколко дни - така й действат и другите капки, които се продават на българския пазар. С кремчета не съм мазала, масаж съм правила със зехтин по посока на час. стрелка - не виждам голям ефект. Най помага загрята кърпа при нас или сешуар. Чайчета съм купувала, но тя не иска да ги пие и съм стигала до там да ги сипвам с лъжичка. пада страшно плюене и мокрене и се отказах. И мен живо ме интересува докога продължават тези колики. Чувала съм да казват, че при някои деца са до 6 месец. Направо се отчайвам след поредната криза и имам чувството, че никога няма да отшумят.  Sad Все пак успех, пробвай, защото при различните деца действат капките различно и има и доволни.

# 7
  • софия
аз давам по 2 пипети - ефект никакъв.  Sad
същият нулив ефект и със Саб Симплекс
И при нас тези капки нямаха ефект, включително и Еспумизана. Явно си зависи колко са силни коликите.

# 8
  • Варна
На нас не ни помогнаха Инфакол, Бейбинос обаче имаше страхотен ефект  Peace

И при нас така. Пробвала съм всички капки против колики + хемеопатични - няма голям ефект
Сега почти сме без колики и се надявам да продължаваме така, че голям рев пада по цял ден.

# 9
  • СОФИЯ
И аз давам инфакол - по една пипета преди хранене.През деня не и давам, само на вечерните хранения - с надеждата да ни остави да спим, но уви - няма ефект...Давам и чайче на ХИП с копър едновременно с това - ама нищо ! Пак си се гърчи, мърдат се червата, рев ...Отминава кризата и спинка ....

# 10
Помагаше му единствено Бейбинос. Но понеже са горчиви му ги разреждах или с водичка, или с млекце.
Приемаше ги безотказно.
А кога ги даваш, преди или след хранене или между храненнията. Сега пробвам с тях, тъй като другите не действат.

# 11
Да е жив и здрав /ако още е жив де...  Blush/ човека измислил Инфакол-а! Много ни помогнаха на нас. Давах преди всяко ядене по една пипета. Вечер, понеже тогава коликите се засилваха, му давах по две. Никакви чайове, не ги харесваше нашия момък.

# 12
  • София
Приемаше ги безотказно.
А кога ги даваш, преди или след хранене или между храненнията. Сега пробвам с тях, тъй като другите не действат.

може и преди и по време на хранене- 3 пъти на ден по  3-5 капки

# 13
Момичета, има нови капки много по-добри от инфакола - в момента в Англия предписват само тях. Казват се Colief и съдържат някакъв ензим, който предотвратява ферментацията. Страхотно ми помагат, дори ги комбинирам с Инфакола, когато коликите са по-силни. Разбира се, имаме си и тежки моменти, тогава нищо не помага, просто коликите трябва сами да си минат.

# 14
  • София
Инфакола се дава преди ВСЯКО хранене - ако кърмиш 10 пъти дневно, даваш десет пъти. По една пипета, може и по две ако са силни - препоръчват по две вечерно време преди сън. Инфакол действа най-добре с натрупване - т.е. след 2-3 дни се усеща. А като го спрях, ефекта не премина мигновено, а постепенно ослабвана, докато пак почна да реве. Така че го давай преди всяко кърмене, иначе нищо не правиш. На моя мчу минаха към средата на четвъртия месец   

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт