Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

София

Здравейте,искам да попитам по колко банан давате на едно ядене newsm78 .Сега включвам банан на бебо и незнам до какво количество да стигнем.
Цитирай

София

Аз банан дадох към 7-ми месец, и го давах смесен с авокадо. След периода на изчакване (когато давах 1-2 лъжички), започнах да правя доза от 1/2 банан и 1/2 авокадо с 2 лъжички АМ и я оставях да изяжда колкото иска. Цялата доза изяждаше месец след това, но тази комбинация я давах за следобедното хранене в 16ч.
Цитирай

Brokenpromiseland

Ами аз в 16.00 часа давам 2/3 от банана.Резвам го в двата края (четох че тази част не било хубаво да се дава) и останалото отива в купичката на бебо.Ако някъде е поомекнал махам и нея част.
Цитирай

Бургас

В началото по няколко лъжички.Цял банан стигнахме чак около 10-11 месец.
Цитирай

Белгия/София

Давах колкото иска, той си определяше. Отначало ядеше около четвърт, после половинка, до цял банан стигна след годинката. Засищаща храна е.
Цитирай

София

Зависи колко килограма е детето и какъв апетит има.
Дъщеря ми на тази възраст  изяждаше по цял банан ,но не от най-големите.
Като се пасира -количеството не е голямо.
Цитирай

Белгия/София

Като се пасира -количеството не е голямо.

Точно, много странно защо така става, като все е един банан  newsm78 Пасиран ядеше като малък доста, а ако го намачкам или давам парченца хапва доста по-малко. Странно...
Цитирай

Варна

По принцип колкото иска, обикновено това е около половин банан.
Цитирай

Габрово

Аз вече давам по цял и си го изяжда.
Цитирай

Plovdiv

Александра от началото на 6 месец яде по цял банан(средно голям) с малко АМ на пюре , о като е на парченца изяжда по 1/2 от банана.
Цитирай

А дали един банан може да замести следобедната закуска (питам за възрастта на Дарин)?
Цитирай

Белгия/София

А дали един банан може да замести следобедната закуска (питам за възрастта на Дарин)?

Да, за по-голямо дете също.
Цитирай

Старата столица

Давах колкото иска, той си определяше. Отначало ядеше около четвърт, после половинка, до цял банан стигна след годинката. Засищаща храна е.
Така беше и Кали.Като й се ядеше-давах.
Но не съм привърженик много на бананите-в повече са им мазнините,а витамини почти нямат.Предпочитам да давам други плодове.
Цитирай

В.Търново

Аз рядко давам само банан,защото се запича от него-смесвам го с череши,а количеството,което й давам засега е 3-4 резенчета Peace
Цитирай

Обикновено давам половин банан (от най-големите) + половин плодово пюре/ каша. Почти колкото вас сме на възраст.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора