Уентуърт Милър в "Шепот от отвъдното" по Би тиви

  • 2 635
  • 14
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Току-що гледах анонса на сериала за тази вечер - Майкъл Скофийлд от Призън брейк ще участва. Започва в 21.00.
Дано не повтарям тема. Sick

# 1
  • Мнения: 3 622
И за какво става дума в този сериал? newsm78 По кой канал ще го дават?

# 2
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Написала съм в заглавието - по Би тиви. Става въпрос за разговори и срещи с умрели хора - поне така прозвуча от анонса. Не съм гледала филмчето.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 828
Дам, не е лошо сериалчето, за който обича призрачни истории.
Ето го - Ghost Whisperer с Дженифър Лав Хюит.
За жалост Уентуъртчо участва само в една серия.

# 4
  • Мнения: 3 622
Разговори с отвъдното, срещи с умрели хора - не си падам по такива сериали не могат да ми грабнат вниманието   smile3507  

# 5
  • Мнения: 46
страхотен сериал даже и втори сезон гледах много ми харесва въпреки, че изобщо не очаквах да ми хареса като четох за него преди това и наистина Уентуърт Милър участва само в първата серия

# 6
  • Мнения: 3 423
Кво му харесвате пък на този малчуган?!

# 7
  • Мнения: 4 965
Всъщност, вчера гледах "Подземен свят" - там също има епизодична роля, но е с коса. Ужасен е - къдрав, с очила, стажант-лекар - направо детенце. Сладък е, но наистина прилича на хлапе. Tired

# 8
  • Мнения: X
Мииии...........ако ще да е само заради него да го гледате......той участва само в един епизод.

# 9
  • Мнения: 4 841
С него е и "Скрити белези" с Антъни Хопкинс и Никол Кидман - Уентуърт играе младия Антъни Хопкинс. Супер филм, преди време го бяха пуснали и като бонус към някакъв вестник.

# 10
  • Мнения: 0
Хм... ми според мен сериала не е кой знае какво.  Thinking Изгледах и двата сезона, а плюс това Уентуърт Милър участва само в S 1 E 1 . Не си заслужава

# 11
  • Мнения: 68
С него е и "Скрити белези" с Антъни Хопкинс и Никол Кидман - Уентуърт играе младия Антъни Хопкинс. Супер филм, преди време го бяха пуснали и като бонус към някакъв вестник.

Този филм е невероятен. И Уентуърт там даже ми харесва.

А този сериал, "Шепот от отвъдното",  съм го засичала по някоя телевизия да го дават, но не ми хареса особено.

# 12
  • Мнения: 119
С него е и "Скрити белези" с Антъни Хопкинс и Никол Кидман - Уентуърт играе младия Антъни Хопкинс. Супер филм, преди време го бяха пуснали и като бонус към някакъв вестник.
И на мен ми харесва.  Peace
В "Шепот от отвъдното" Уентуърт се появява само в първия епизод, а самият сериал бих го гледала  ако участваше във всички...  Crazy Просто не си падам по призрачни истории. Същото важи и за "Спешно отделение", където пак участваше в една серия - беше някакъв американски футболист, ударен в гърдите по време на мач, едва не умря и други в този стил....

# 13
  • Мнения: 3 537
Аз ще го гледам филмчето, на мен също много ми допадна анонса, а и си падам по такива неща.
Кво му харесвате пък на този малчуган?!

И аз това се питам отдавна Laughing симпатичен е, ама чак пък толкова Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 042
С него е и "Скрити белези" с Антъни Хопкинс и Никол Кидман - Уентуърт играе младия Антъни Хопкинс. Супер филм, преди време го бяха пуснали и като бонус към някакъв вестник.
И на мен ми харесва.  Peace

На мен също ми хареса филма. Даже наскоро си го  купих на ДВД от една разпродажба в Техномаркет Европа за 2,50лв. Grinning Но Уентуърт с коса не го харесвам. Naughty

Довечера задължително ще гледам сериала и понеже обичам призрачни и мистериозни истории може и да го харесам. Wink

Общи условия

Активация на акаунт