Местната любов и отговаря ли тя на следната картинка

  • 4 569
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
Палмира ЛО е Лични отношения...zа купата ягоди не zнам newsm78...сигурно, че ще варите компоти.

# 31
  • Мнения: 3 371
Палмира ЛО е Лични отношения...zа купата ягоди не zнам newsm78...сигурно, че ще варите компоти.

сори, ама се обърках със сегашното време на глагола, а и ЛО го разкодирах като Локални Отношения....
добре, че е този форум  Laughing Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 3 521

сори, ама се обърках със сегашното време на глагола, а и ЛО го разкодирах като Локални Отношения....
добре, че е този форум  Laughing Laughing Laughing

Муааахахахахаха...не, ти сори, имаХ е правилното Laughing Laughing Laughing Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 907
Точно това щях да пиша сърфи  Laughing Чудех се как тъй не си ми казала за твоя таен гръцки любовник  Joy

# 34
  • Мнения: 3 371
....таен гръцки любовник  Joy
всичко ще си кажете вие  Laughing Laughing Laughing

# 35
OHo, az za shtastlivka li da se smiatam!?...
 spored vashite gelania, po-dobur ot Portugaletz niama? Wink

# 36
  • Мнения: 1 299
OHo, az za shtastlivka li da se smiatam!?...
 spored vashite gelania, po-dobur ot Portugaletz niama? Wink

Ти португалец ли имаш??? Давам датчанин - готви, чисти, пазарува, пере, глади...всичкоооо. Ти само дай портото  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 914
Звездичка, like a dutchman  нещо много ми е странна....какво правите???

духа ми си презервативите ( то тук с тази скъпотия и тези червени фенери... какво друго ни остава)  тука редактирах, че много лично стана  Mr. Green Whistling

.....


да не си мислите че от началото на темата досега съм мъдрила очевидното... нееееее просто току що ми остана минутка две свободни...между две изварявания и сушенета  Mr. Green

ПП
като споменах сушене... ама автора наистина си няма идея от Холандия:mrgreen: Mr. Green ... къде в тоз дъжд  простир....може би е имал предвид вятъра  Thinking

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 14:23 от звездичка

# 38
  • Мнения: 1 299
Хех, за сега повечето искат португалци...някоя искаше грък, но май бие отбой вече  hahaha

# 39
  • Мнения: 2 195
Звезди , аз пак не разбрах ... Това се отнася за пословичната им стиснатост ли ?  На простира не са ли презервативи ?

# 40
  • Мнения: 3 461
Италианката нещо много отегчена изглежда... Толкова ли не ги бива италианците  newsm78

не ми достатъ4но представителна извадката, та не знам, но определено има ве4ери, в които предпо4итам ирландската лЮбов  Joy

 Joy.. а тя няма нищо общо с тази от картинката. hahaha

# 41
  • Мнения: 1 299
Италианката нещо много отегчена изглежда... Толкова ли не ги бива италианците  newsm78

не ми достатъ4но представителна извадката, та не знам, но определено има ве4ери, в които предпо4итам ирландската лЮбов  Joy

 Joy.. а тя няма нищо общо с тази от картинката. hahaha


 newsm78 а каква е?

# 42
  • Мнения: 3 461
Италианката нещо много отегчена изглежда... Толкова ли не ги бива италианците  newsm78

не ми достатъ4но представителна извадката, та не знам, но определено има ве4ери, в които предпо4итам ирландската лЮбов  Joy

 Joy.. а тя няма нищо общо с тази от картинката. hahaha


 newsm78 а каква е?

Висша форма на Кама Сутра, трябва да й се посвети отделна тема и книга. Joy

# 43
  • Мнения: 1 299
Ооо, значи да търся ирландец  Flutter

# 44
  • Мнения: 3 461
Ооо, значи да търся ирландец  Flutter

Няма да сбъркаш. Wink

Общи условия

Активация на акаунт