Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Всичко за обезкосмяването
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 Mad
Преди няколко дни бях на лзаерна епилация в Борекс. И явно момичето, което ме работи не беше опитно, защото сега имам петна по кожата. Kажете какво да правя? Това е ужасно! Crying or Very sad
Не стига това и фактът, че се разделих с огромна сума пари ами не са ми взели всички косми... Mad

Дайте съвет какво да направя, за да изчезнат петната!

Pls!!!
« Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 10:36 от Clear »
Цитирай

София

Би ли пояснила какво разбираш под "петна"?

Аз след процедурата имам зачервявания на места, които също бих могла да нарека петна, но това си е нормално, скриват се за няколко дни. Няма от какво да се шашкаш.

Относно това колко косми са ти махнали - навярно знаеш, че след лазерна епилация не излизаш от студиото гола като охлюв - трябват около 6-7 дена да опадат третираните косми, даже на мен ми трябват и 8-9 дена. След това съм си чистичка.
Цитирай
Здравей!

Ами жълтеникави петна. Бледо жълто-кафеви. Така изглеждат. И са на доста места.  Mad Mad  Mad

А за другото мисля, че то си личи още сега дали е взет или не. Разбира се, ще изчакам.

Какво да правя за петната?  Crying or Very sad

Освен космата сега ще съм и на петна, ls help Praynig
Цитирай

София

Жълти петна не съм имала аз, не мога да ти дам съвет - ако искаш им се обади и помоли за обяснение.

Единствената причина , която се сещам, е че задължително ( а не препоръчително ) трябва да се мажеш с крем със слънцезащитен фактор 50+, защото иначе казват, че могат да се получат такива петна. Ако не си се мазала - вероятно това е резултата.

Успех!
Цитирай

Къде са петната? По лицето или другаде?
Цитирай
Петната са по краката. Мазах се със слънцезащитен крем с фактор 20, но доколкото знам зависи от марката, при някои 60 е най-високото, а при други 100. Иначе на слънце почти не съм се показвала. А малкото минутки, в които бях навън бях почти облечена като арабка.
Цитирай

София- павлово

а къде ходи и каква е цената
Цитирай
Бях в Борекс. Цената е 0.63 стотинки на импулс. http://www.borex-medical.com/display.php?page=price
И съответно крайната сума вече зависи от гъстотата на космите и големината на третирания участък.
Цитирай

Пита ли ги защо така и какво може да се направи, аз още съм в голям чудеж дали да си правя лазерни процедури по лицето в този сезон - точно от това ме е страх...
Цитирай

zapis:)
Цитирай

Springfield, VA

Е нали за лазерната епилация нямаше значение излагането на слънце после..Да не говорите за фотоепилация?

Аз ходя на лазерна, но плащам за зона, не на импулс  Thinking
Цитирай
Къде ходиш? Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.