Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Враца

Днес реших да си разпечатам графиките, които нямах...и открих нещо интересно.  Явно хората са го пропуснали, но може да се използват част от екстрите на ВИП членството без пари, а именно брой на дните след овулация, както и нали сте забелязали, че отдолу в статус на вип потребителите има зелени квадратчета на база овулацията през изминалите месеци, както и червени на база цикъл през изминалите месеци.
Ако това ви интересува начина да го видите е малко обиколен, но отнема около минутка и е следния
 Arrow отивате на sharing и избирате print, тогава ви излиза това
http://img.photobucket.com/albums/v245/cocker_spaniel/forum/print.bmp
както виждате и на картинката избирате си pdf формат,(трябва да имате инсталирана програмата acrobat reader, за да изпозлвате тови формат Exclamation аз лично съм избрала landscape, защото имам дълга графика, това означава, че ще е принтира на широчина или ще ви я покаже в широчина, както е в случая.
 Arrow натискате принт и това ви отвежда до тук Arrow
http://img.photobucket.com/albums/v245/cocker_spaniel/forum/print2.bmp
и ето ви дните след ову и зелените и червените квадратчета!
Ами това, дано ви е полезно, лично аз ще си гледам!
Цитирай

Пловдив

Ва,туй е яко dance САмо че:това излиза само при принтирането,така ли? Ако направя описаното,това няма да доведе до промяна в графиката-например като си я отварям,да ми показва тези екстри Embarassed
Цитирай

Враца

Всъщност това излиза на принт превю, не е необходимо да си го принтираш, просто стигаш до там да ти го покаже.
За съжаление не излизат на графиката постоянно Sad
Цитирай

София

Те всъщност тези квадратчета за какво са, че аз не съм много наясно.
Цитирай

Пловдив Белащица

ами зелените показват фертилните дни, а червените - кървавите  Wink
Ва ва, не е ли по-скоро да се натисне не Print, а Download PDF?!
Цитирай

Враца

ако кликнеш на download pdf ще си свалиш програмата, която ще използваш, ако я намаш на компютъра си.
Ако си принирташ графиките можеш да избираш между htmlили pdf формат.
Цитирай

Пловдив Белащица

Не бе, бъркаш се нещо. Може би сваля програмката, ако я нямаш. Но ако я имаш, както аз, ти излиза един диалогов прозорец и да избереш дали да запаметиш файла или само да го отвориш. А като натисна принт ми излиза таблица със всички датите на циклите ми отбелязвани във ФФ.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.