Посъветвайте ме!

  • 1 549
  • 10
  •   1
Отговори
   Момичета,  направиха ми кюртаж поради мисед аборт на 19.04.2007г., въпреки че ми казаха да се пазя 6 месеца, мисля че май съм бременна а е минала само една менструация от тогава. Аз съм готова, но имали опасност за бебето толкова рано?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
в коя седмица е бил абортът.Не мисля,че ще имам проблем.Някои лекари препоръчват само месец пазене-всичко зависи от това,колко ранен е бил аборта и всичко ли е минало нормално.Хубаво е обаче да разбереш със сигурност дали си бременна и да отидеш на лекар.Може да има нужда да вземаш прогестерон.Успех!

# 2
В  10 седмица бях, всичко мина много добре даже кървях само 3 часа.

# 3
  • Мнения: 3 591
Ако си имала поне една нормална менструация преди това /не стимулирана с лекарства/ всичко би трябвало да е е ОК.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 098
Хубаво е да си направиш тест за да си сигурна, а не да си мислиш че си бременна и после да се окаже че не си. Не мисля че има проблем. Има доста момичета които са забременели малко след като са имали загуба.

# 5
  • Мнения: 74
И аз не мисля, че е проблем..., а и си е индивидуално, до организъм е!
И един съвет от мен - не му мисли предварително, не се тормози!?
Първо нека да стане!
Стискам ти палци  Peace

# 6
  • Мнения: 388
Не си била в голям месец. Няма да има проблем по нататък! Само си пий фолиевата!
Стискам палци дано да стане. Hug
и много Hug Hug

# 7
  • Мнения: 2 849
Няма да има проблем .Пази се и дано всичко да е ок този път . Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Спокойно , няма да имаш проблеми  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 626
Според мен трябва да се консултираш с лекар,за твое спокойствие.
Всичко ще е наред! Hug

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Консултирай се с лекар, но с моя приятелка точно така стана и си износи и роди бебето без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт