На колко сте всъщност- не по ЛК, а по това "там горе"?

  • 2 048
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Ред теми незаконосъобразно и антифеминистко разделих тук жените на еди колко си +  Crossing Arms Протестирам открито срещу това! Мятат се ЕГН-та, въртят се години, броят се бели косми...еми сори, но там на втория етаж годините не се отчисляват според подобни критерии Naughty
 Питам ви : на колко сте всъщност, колко лазарника е навъртял мозъка ви или пък сте бойкотирали целенасочено забързаната дейност на някой от мозъчните си дялове сакън да не станете големи Laughing

 Аз съм на 24, закотвих се там и не смятам да мърдам скоро.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 205
ох 23 все ми се ще.

# 2
# 3
  • Мнения: 677
Охохохохо..Пак жалба за младост  Joy

# 4
  • Мнения: 4 664
Ще ме прощаваш ама ти си този който се записа в темата на младите агнета  Whistling

# 5
  • Мнения: 6 315
В игрите с Йоан слизам на неговия акъл, понякога се чувствам като 15 годишна, а има моменти, в които съм си направо "стара". Rolling Eyes Нямам възраст  Mr. Green.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 785
На 33 съм и ми харесва. Засега.

# 8
  • Мнения: 3 521
Не си падам по вдетиняването...давам си 4, 5 годинки плЮс, zаради беzсънните нощи преz последните 9 години...zначи става някъде 32/33 Rolling Eyes.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
Поне към 45  Rolling Eyes
А сега се и задъхвам, та мога да ударя и 60така

Добре, че сме две семейства леко инфантилни, та си угаждаме на щуротиите

# 10
  • Мнения: 68
Аз съм малка, най-много на 10 години.
Има и случай, когато съм към трийсет и пет годишна. Но са редки.

# 11
# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Мозъчните ми гънки се увеличават с броя на годините ми. Не се чувствам зле да съм на 31г.

# 13
  • Мнения: 6 029
мамка му. принципно съм на 25, а се чувствам с около 10 отгоре. това е ужасно Sad

# 14
  • Мнения: 4 664
Ти да мълчиш Close. Говорила съм с теб, не лъжи, нямаш повече от 15 Thinking! В противен случай се чудя как ти излязоха всички онези неща под пръстите ти тогава Whistling

Общи условия

Активация на акаунт