Двегодишно момиченце от Мъглиж почина след побой.

  • 1 391
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Двегодишно момиченце почина след побой нанесен от 21-годишен мъж,който живеел на съпружески начила с майката на детето. Sad  До кога ще продължава този тормоз на деца? Sad

# 1
  • Мнения: 1 492
Изверг! Много тъжно и жалко за детенцето. За съжаление не е единствения подобен случай. Cry

Има такава тема, малко по назад.

# 2
  • Мнения: 804
Докато /не визирам конкретно никого / взаимно се успокояваме, че не е голяма работа да набиеш детето си, защото си уморена, самотна, изнервена, неразбрана, недо..на! Простете ми за грубостта, пак казвам не искам да обидя никого. Сигурна съм, че ако този урод има възможност би ни засипал с обяснения, оправдания и крокодилски сълзи. И него ли ще успокоим, и на него ли ще напишем "разбирам те, не си лош, просто си изнервен, намери време за себе си, разтовари се от грижите поне за малко" ?

# 3
  • Мнения: 68
Този изрод е с 5 годишна условна присъда за блудство. #2gunfire

# 4
  • Мнения: 4 841
Докато /не визирам конкретно никого / взаимно се успокояваме, че не е голяма работа да набиеш детето си, защото си уморена, самотна, изнервена, неразбрана, недо..на! Простете ми за грубостта, пак казвам не искам да обидя никого. Сигурна съм, че ако този урод има възможност би ни засипал с обяснения, оправдания и крокодилски сълзи. И него ли ще успокоим, и на него ли ще напишем "разбирам те, не си лош, просто си изнервен, намери време за себе си, разтовари се от грижите поне за малко" ?

 Много точно казано!
На всяка тема "Набих го(я)..." реакцията е "Недей да се чувстваш виновна!"  Sick

# 5
  • Мнения: 1 520
Историята е ужасна и много неприятна. Горкото дете.

Докато /не визирам конкретно никого / взаимно се успокояваме, че не е голяма работа да набиеш детето си, защото си уморена, самотна, изнервена, неразбрана, недо..на! Простете ми за грубостта, пак казвам не искам да обидя никого. Сигурна съм, че ако този урод има възможност би ни засипал с обяснения, оправдания и крокодилски сълзи. И него ли ще успокоим, и на него ли ще напишем "разбирам те, не си лош, просто си изнервен, намери време за себе си, разтовари се от грижите поне за малко" ?

 Много точно казано!
На всяка тема "Набих го(я)..." реакцията е "Недей да се чувстваш виновна!"  Sick


Но пък и това не е така.
От набих го до пребих го, разликата е огромна. Освен това едно е плясване по дупето или по бузата, съвсем друго бой до смърт.  Sad




# 6
  • Мнения: 68
Ами то детенцето си плакало и той решил да го удари с юмрук в коремчето.Получава вътрешен кръвоизлив и попът за болницата е починало.Смятай те какъв удар е било?Горкото детенце,много ми е мъчно за него. Sad

# 7
  • Мнения: 3 268
"мизерията ражда престъпления"-това сме го чували и то обяснява случката напълно.Това селище е забравено от бога,глад и мизерия.Това детенце просто е било обречено.Жалко Sad

# 8
  • Мнения: 68
Вярно е това,че мизерията ражда престъпления,но това е върхът.Този глупак като е бил ядосан и като му е писнало от мизерията защо не се е гръмнал #2gunfire а си го искарал на това невинно детенце.До кога ще има такива .....................?

# 9
  • Мнения: 9 865
"мизерията ражда престъпления"-това сме го чували и то обяснява случката напълно.Това селище е забравено от бога,глад и мизерия.Това детенце просто е било обречено.Жалко Sad

Stef, Мъглиж е град и никак не е мизерен, съвсем нормален малък град. В София има повече мизерия, отколкото в Мъглиж. Майка ми живее там и затова се включвам. Това, че едно градче е малко не означава, че по подразбиране в него едва ли не се раждат прокажени и с гангренясали крайници. Айде холан!
Все едно в големите, процъфтяващи градове хората не пребиват до смърт децата си...

# 10
  • Мнения: 68
Голям или малък град изродите са навсякъде и не само в България а по целия свят.Жалко е за дечицата!

# 11
  • Мнения: 3 268
"мизерията ражда престъпления"-това сме го чували и то обяснява случката напълно.Това селище е забравено от бога,глад и мизерия.Това детенце просто е било обречено.Жалко Sad

Stef, Мъглиж е град и никак не е мизерен, съвсем нормален малък град. В София има повече мизерия, отколкото в Мъглиж. Майка ми живее там и затова се включвам. Това, че едно градче е малко не означава, че по подразбиране в него едва ли не се раждат прокажени и с гангренясали крайници. Айде холан!
Все едно в големите, процъфтяващи градове хората не пребиват до смърт децата си...
На мъжа ми баба му живее там.Много е красиво,природата е хубава,но хората нямат работа.Почти няма млади семейства.Всички предприятия,които работеха по време на социализма ги затвориха.Тотална безработица е.И като казвам,че е така,не искам да обидя малките градчета по принцип,просто моите лични наблюдения за там са такива.Тоя баща по цял ден сигурно пие в кръчмата и накрая си го е изкарал на детето това,че е пълен нещастник.За съжаление много малки гредчета са така,обезлюдяват се,поради липса на работа.

# 12
  • Мнения: 1 425
Случката се провежда в ромската махала. Биологичния баща на детето е в затвора. Майката живеела с убиеца на семейни начала. Убиеца с условна присъда за блудство.
Дали са от "едно малцинство"?

# 13
  • Мнения: 804
"мизерията ражда престъпления"-
Ще повторя нещо, което съм писала и преди "бедността ражда порока" независимо каква е тя материална или духовна. Ромска, българска или китайска махала, Мъглиж, Каспичан или Ню Йорк - мисля, че няма значение. Има един прост факт - Възрастен удря дете. В случая сигурно ще го осъдят, защото клетата малка душица си е отишла. А когато детето не умре? Тогава какво става? Или трябва да се чака да се случи нещо толкова трагично, че да ни впечатли побоя на деца?

# 14
  • Мнения: 9 865
Въобще не се съмнявах, че става дума за цигани.
А, който иска да работи - на 30км. е Стара Загора. Работа има, оправдания също.
Не съжалявам за децата на циганите. Да, еретично е да се говори така тук, но това е истината. Циганските деца, които съжаляваме днес, са бъдещите убийци и насилници утре.

Общи условия

Активация на акаунт