А пък моят син познава буквите!

  • 2 448
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Нямам особена заслуга за това. От съвсем малък проявява интерес към надписи и преди няколко месеца знаеше 3 букви- Д, М и Т. Купих му Буквенката и беше просто запленен от нея (въпреки че аз и мъжа ми я намираме за недодялана) и сега познава всички букви.
Още не му е хрумнала идеята да ги свързва в срички, но какъв кеф ще настане като успее - съм ще си чете приказките Laughing

Ето изфуках се! Mr. Green

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Бравос!

А с математиката как сте?

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Бравос!

А с математиката как сте?

Никак, числата не го вълнуват

# 3
  • Мнения: 583
А пише ли букви и думи?

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а ние по-тънко минахме с научаването на азбуката, по това време.
Само по рег. табели на автомобилите.

# 5
  • Мнения: 6 315
Браво!

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
А пише ли букви и думи?

Ееее, не е чак толкова напред с материала Wink

# 7
# 8
  • Мнения: 804
Значи има страхотна зрителна памет и въображение. Дай му да рисува, ще се изумиш от уменията му. казвам го от опит.

# 9
  • Мнения: 1 426
Браво, супер! Ама трябваше да си трайка и след някоя седмица да ти прочете някоя табела на улицата - и съвсем да те шашне!  Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Дай му да рисува, ще се изумиш от уменията му. казвам го от опит.

Давала съм му, но за сега единственото което прави е да драска върху нещата, които аз съм нарисувала. И много бързо губи интерес

# 11
  • Мнения: 3 116
Мая също учи буквите.

Купихме черна дъска за тебешири и прояви голям интерес. И така лека полека, досега осем буквички е научила. Естествено не ги познава като буква, а например буквата М е на Мая и така.

Забавляваме се с дечкото  Hug

# 12
  • Мнения: 804
Говоря за истински бои - акварел или темпера, вече има такива които не са токсични и са подходящи за деца. Покажи му как да си прави цветни отпечатъци от ръчичките, за да го заинтригуваш. После му покажи как да държи четката, не му давай наставления,  прежали дрешките и го остави да се забавлява.

# 13
  • Мнения: 1 427
Браво на момчето! Hug Умник е той, знам го аз!На мама си и тати си се е метнал! Wink

# 14
  • Мнения: 4 629
Браво!

И синът ми знае азбуката от няколко месеца  Flutter и числата до 10  Grinning. Но пък все още не знае цветовете  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт