МАНИКЮР.....

  • 8 242
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 234
Когато имам маникюр-защото мойте нокти постоянно се чупят и цепят и напоследък много често ги режа до дъно Tired- се правя сама.За декорации-опитвам се сама,не кой знае колко успешно,ама бива.Обичам пастелни и много ярки и срежи цветове Hug Иначе най-често ходя или е едноцветен лак или с френсли маникюр Flutter

# 31
  • Мнения: 12 708
 Сама си правя маникюра,макар и понякога да ме хващат нервите с намалянето на собствените ми нокти
...
И аз съм така. Иначе веднъж на около седмица се занимавам да се лакирам, пък ако ще и да е само безцветен лак. Когато имам настроение и време, си правя и декорации, ама като ми липсва редовна практика, правя сравително простички неща или липя готови

# 32
  • Мнения: 2 407
Ходя на маникюр, но и сама си ги оправям, имам една пила на Ейвън и ми върши чудесна работа.лакирам се в свежи нюанси,слагам топ лак- Перфект.Марки лакове -купувам си каквито ми харесат, гледам да са по малка разфасовка,че бързо се развалят.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 677
Преди да родя-сама
Сега предпочитам да отида на маникюр,а и съм с акрил
Много по-лесто ми се вижда ,по красиво и по комфортно се чуствам с добре поддържани нокти

# 34
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Само един път съм ходила,в повечето случаи съм с лак но сама се лакирвам и си оформям ноктите. PeaceЗа лятото предпочитам белия и телесния цвят,а откъм фирмата нямам претенции Wink

# 35
  • Мнения: 1 950
Веднъж седмично ходя на маникюр. Станало ми е част от ежедневието. Понякога ходя и по-често за смяна на лака. Обичам както едноцветни нокти така и много шарени декорации. А моята маникюристка много ги умее Laughing

# 36
  • Мнения: 2 229
Обикновено сама се лакирам, понякога ходя на маникюр за френски, че с него не се справям много. Crazy

Сега много се ядосах, защото отидох тук в квартала, където и преди съм ходила за френски + да ми залепи един счупен нокът. Имах записан час от 3 дни, а тя ме претупа за 10 минути, защото имаше други клиентки след мен. #Crazy
Не мога да си гледам ноктите сега, няма да стъпя там повече...

# 37
  • София
  • Мнения: 3 677
Обикновено сама се лакирам, понякога ходя на маникюр за френски, че с него не се справям много. Crazy

Сега много се ядосах, защото отидох тук в квартала, където и преди съм ходила за френски + да ми залепи един счупен нокът. Имах записан час от 3 дни, а тя ме претупа за 10 минути, защото имаше други клиентки след мен. #Crazy
Не мога да си гледам ноктите сега, няма да стъпя там повече...
В случая е трябвало да реагираш веднага- да ти изтрие лака и да го направи отново ,както на теб ти харесва
Не бих оставила така нещата ,не само че имам час,не само че си плащам, а и защото все пак поне седмища ще ходя с тези нокти- трябва да ми харесват все пак
 Hug

# 38
  • Мнения: 5 299
Почти не си правя декорации, макс. на 1 пръст...Вече не са на мода....
Shocked Shocked Сигурно ли е, че не са на мода??? Не мога да повярвам, вярно е че не съм професионалистка, но виждам как се впечатляват хората като видят декориран маникюр! Струва ми, се че няма начин да отмине модата на декорациите! Даже ми се струва, че става все по-масово! Ужас, дано не си права! Sad  Cry  Това много ме натъжава! Че как се стърпяваш да не декорираш като си толкова добра в това?  Thinking

Натам отиват нещата. При мен много хора(почти всички)  се изкушават да си направят декорации, но като цяло тенденциите са за изчистен маникюр.  И също така - въпрос на вкус. Grinning

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
аз ходя на маникюр веднъж на 3 седмици на поддръжка.преди бях с ноктопластика,а сега като израстнаха моите,само съм ги "заздравила" с акрил.Много съм доволна,защото имам постоянно поддържан маникюр по този начин.лакирам се най- много с различни нюанси на червеното,но много често си правя декорации Peace

# 40
  • Мнения: X
Никога не съм си правила маникюр и педикюр сама - просто не умея, а пък и професионалната работа винаги си личи. Напоследък лака ми е OPI, много е траен и хубав.

# 41
  • Мнения: 5 103
На маникюр веднъж на 2 седмици с гел на ноктите съм , на педикюр ведмъж на месец.

# 42
  • Мнения: 6 713
Сама си правя маникюра и педикюра  Peace
Много харесвам лакирани нокти на ръцете (има и дни, в които оставам ноктите да си починат), а на краката - е просто задължително да имам лак целогодишно.
Всъщност никога не съм ходила на професионалист, може би в бъдеще ще пробвам.

# 43
  • Мнения: 94
Обичам да ходя на маникюр, и ноктите ми разбират ,че ги е пипнал професионалист.Не се чупят и по-бързо ми растят.

# 44
  • Мнения: 4 358
Ходя на маникюр. Лакирам се в бледи цветове или слагам само заздравител (в момента ползвам на Perfect). Напоследък се научих и сама да оформям ноктите, но предпочитам да се поглезя в салона  Blush

Общи условия

Активация на акаунт