Прахосмукачка за маса?

  • 1 155
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 327
Много съм се мераклисала да си купя такава, гледах, че има и за сухо и за мокро почистване, но коя е добра? каква ползвате вие и от какво сте доволни и недоволни?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не съм чувала за такава прахосмукачка.
Дай някой линк.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз имам Сименс само за сухо, но ми е подарък за сватбата - много хубава работа ми върши, но мисля, че тези, които са и за мокро са по-добри.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Аз ползвам тази на ТСМ,не пише,че е за мокро и затова обирам с нея само сухи неща. Удобна ми е, защото я ползвам и за земята като не ми се вади голямата прахосмукачка,например за натрошени бисквити,изсипана захар и прочие. Накрайника го мия, а филтърчето вътре при резервоара за отпадъци го пера. Аз лично съм много доволна от тази си придобивка, а тук в Пловдив в склада им беше с цена 8 или 9 лева,така че отдавна си е изплатила парите.Ползвам я вече повече от година.

# 4
  • Мнения: 1 364
Не съм чувала за такава прахосмукачка.
Ще следя темата.

# 5
  • София
  • Мнения: 408
Моята е и за сухо и мокро на Филипс - честно казано за мокро още не съм я ползвала, но за дребни неща по пода е отличен избор. Взехме я с двете функции единствено защото разликата в цената не беше много голяма, но дали някога ще се ползав тази функция?

# 6
  • Мнения: 1 327
Таниела, КАЛИЯ ето няколко снимки.




На мен ми трябва не за маса, а за под, след ати остават трохи а не ми се занимава всеки път да вадя прахосмукачката или метлата...

момичета, колко време издържат батериите?

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами мойта е закачена на стената и си я оставям обратно там като събера трохите - т.е. непрекъснато се зарежда.

Общи условия

Активация на акаунт