Били ли сте се с жена, заради мъж?

  • 2 469
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Аре, гласувайте и разказвайте, че сеирджиите тук сме повече от китайците!
/по идея на Монда/

# 1
  • Мнения: 5 468
Не съм се била с никой до сега.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Защо няма опция "Набих мъжа си, заради жена"? Аз сега къде да попълня? Нали няма да го излъчите?

# 3
  • Мнения: 677
Хапке, 4-та опция каква е?!

# 4
  • Мнения: 2 353
  Ъ-ъ, да. Извинявай.

# 5
  • Bapнa
  • Мнения: 762
 Joy Запис с първа опция

# 6
  • Мнения: 911
Веднъж ударих шамар на една съученичка, след като раzбрах, че се е натискала с дългогодишното ми гадже. Срамувам се малко zа това.
днес те са женени Mr. Green

# 7
  • Мнения: 46 508
Няма отговор "Почти"  Mr. Green

Аз (естествено) успях словесно да предотвратя боя и да я надвия  Mr. Green ставаше дума за мъж, който дори не ме интересуваше, само правехме секс, за нея обаче беше Той (без да имат връзка точно в този момент), абе детска у работа   ooooh!

# 8
  • Мнения: 6 417
Била съм се с мъж заради друг мъж. Стана масов бой, а ние се изнизахме  box

# 9
  • Мнения: 6 992
Мне.
Била съм се с момче, ама по друг повод. Crazy

# 10
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мне.
Била съм се с момче, ама по друг повод. Crazy

 Joy Сега Сопрано сигурно ще пусне тема "Били ли сте се с мъж и ако да - по какъв повод"

# 11
  • Мнения: 677
Добавих опцията - Бита съм от жена, заради мъж

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Друго, пояснявам:
Аз и той имахме непостоянна връзка-събирахме се и се разделяхме по два-три пъти в седмицата. Имаше един период, в който бяхме разделени цели две седмици. В този период пичът решил, че ще забива ново гадже, с което и без това си мятаха белтъци. Стана така, че се озовахме всички вкупом (заедно с други хора де) на рожден ден на общ познат. Аз бях сама, той-с нея. Накрая на купона аз си тръгнах с него, тя остана сама  Mr. Green Вървяхме пеша, той щеше да ме изпрати до нас и се изяснявахме. Мацката видяла, че се изнизваме и тръгнала след нас. Настигна ни и тогава без малко да ям бой. В крайна сметка той изпрати нея, не мен  Crazy Обаче...след няколко дена я заряза и ми звънна. И пак продължихме-заедно, разделени, заедно, разделени....и накрая аз го зарязах заради друг.  Laughing

# 13
  • Мнения: 601
С жена да,ама не заради мъж,беше една надрусана,дойде и ми каза много ме дразниш и аз и плеснах едно леко шамарче,оттам вече си я прибраха компанийката ,че никак не беше на себе си момичето Crazy

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 01:17 от tedito

# 14
  • Мнения: 1 312
Не!Много ли съм изпуснала?

# 15
  • Мнения: 27 524
Не, Точка, никога.

# 16
  • Мнения: 46 508
Блонди, какво си се точкосала тая вечер Joy

# 17
  • Мнения: 5 468
Блонди, какво си се точкосала тая вечер Joy
Ми категорична е бе Mr. Green.

# 18
  • Мнения: 677
Аз съм Точка за Блонди бре!

# 19
# 20
  • Мнения: 27 524
Аз съм Точка за Блонди бре!

Така, де, между две запетайки  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 006
Е нЕма начин... hahaha По-скоро бих й подарила цветя. Всъщност задължително бих го направила.

# 22
  • Мнения: 3 423
Отговорих с "не", щото не съм побойничка.
Но една моя съучничка и досега почервенява
от гняв, като се сети, че и без борба един съученик
предпочете мен пред нея преди двайсетина години.
Има много чувствителни жени на този свят.

П.С. Прочетох темата като
"Били ли сте с жена заради мъж".
Да си кажа аз. И това не съм.

# 23
  • Мнения: 46 508
... П.С. Прочетох темата като
"Били ли сте с жена заради мъж".
Да си кажа аз. И това не съм.

 hahaha нека сега да да види народа, какво голямо значение имат запетаите  Joy

# 24
  • Мнения: 3 423
Мани ги запетаите. Виж кое време е.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 079
Нито съм била, нито са ме били .....  Tired
А как ми се е искало да набия един ....  Whistling
Между шамари не се завирам! ooooh!

# 26
  • Мнения: 46 508
Мани ги запетаите. Виж кое време е.

3 без петнаааааааесе  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 390
Чак пък толкова за един мъж? Не. Не се виждам в такава роля.
Случвало ми се е жена да ми е била бясна, заради мъж, но до бой не се е стигало.


 

# 28
  • Мнения: 25 587
Не съм се била никога - нито с мъж, нито с жена.
Че за какво ми е таз уста, дето я храня?!?  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 447
П.С. Прочетох темата като
"Били ли сте с жена заради мъж".
Да си кажа аз. И това не съм.
............а аз съм................ И тъкмо да изпадна в ранно сутрешно носталгично ревящо настроение и сакън ! !!!!! То за бой ставало дума........
Ми не съм..... Мъжете ги подарявам, не ги колекционирам, че да се бия за тях........

# 30
  • Мнения: 216
... П.С. Прочетох темата като
"Били ли сте с жена заради мъж".
Да си кажа аз. И това не съм.

 hahaha нека сега да да види народа, какво голямо значение имат запетаите  Joy
За кво говорите и аз неграмотната се вкю4их с гордо да и после тръгвам да 4ета отговорите на другите за побой става въпрос и ме досрамя да коментирам ама сега като виждам 4е не сам сама и аз да надам гласец- Гордо ДА и за двете и пак бих го направила, стига да ми се яви някоя да го заслужи. 

# 31
  • Мнения: 1 113
Не. Прекалено съм фина и префърцунена, не мога да се бия, ще взема да си счупя някой нокът.

# 32
  • Мнения: 1 364
Досега с никого не съм се била.

# 33
# 34
  • Мнения: 6 029
аз не съм, ама веднъж за една бройка мен да ме набие една приятелка. много съм лоша ей.. ама той алкихола  беше виновен Whistling

# 35
два пъти съм фраскана в окото от момчета, когато бяхме малки, много им се репчех. #2gunfire

# 36
  • Мнения: 2 768
Не се е налагало, печелех по точки, без бой  bowuu

# 37
  • Мнения: 920
Никога не бих паднала толкова ниско.
Използвам изтънчени методи - клюки, сплетни, слухове, анонимни писма.

# 38
# 39
  • Мнения: 364
Какви откачалки има.....

На 19г. се разделихме с един мъж, имахме две годишна връзка. Трудно приключи, не ме оставяше на мира. Не исках нито да го виждам, нито да го чувам!
Един ден излизаме на кафе с приятелка, след малко той пристига с някакво гадже - на 15г., както после разбрах. Седнаха далече от нас, не им обърнах внимание.
Улисани в разговора, не забелязах, как въпросното девойче се е приближило. Последното, което усетих, е пареща болка. Беше хвърлила към мен един, от онези големи, ръбести, стъклени пепелници. Е, белега от лицето ми трудно се заличи, но...имах късмет. Сантиметри по-горе и....може би нямаше да пиша във форума сега! Rolling Eyes
С какво го бях заслужила? Не знам. Може би с това, че загубих две години от живота си, в опити да променям онзи мухльо. Не зная какво и е наговорил, за да се почувства така застрашена от мен! Но и тя си го получи малко - на 16г. стана самотна майка.
Не ме е яд на нея, а на собствената си глупост, че позволих на такъв човек да влезе в живота ми!

# 40
  • Мнения: 13 512
Веднъж ударих шамар на една съученичка, след като раzбрах, че се е натискала с дългогодишното ми гадже. Срамувам се малко zа това.
днес те са женени Mr. Green
чети внимателно,може да се разпише, че е получила шамар от бивше дългогодишно гадже на мъжа си Joy

# 41
  • Мнения: 742
аз го прочетох "Били ли сте с жена заради мъж"  Laughing

И щях да кажа нещо, хм. Laughing

не съм се била, нито са ме били  Laughing

# 42
  • Мнения: 5 103
Не съм се била с никой по никакъв повод Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 104
не съм побойничка Mr. Green

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
Ха! ще се бия - да не са се свършили мъжете, я!

# 45
  • Мнения: 73
Била съм се, но чак в последствие разбрах, че е било заради мъж  Joy просто две съученички решили, че понеже те първи се били запознали с едно момче от по- горен клас (което по онова време ми беше гадже) трябва да ме ступат, е да ама не тръгнаха си с разкървавени носове и двете аз се разминах само със синки по краката  hahaha

След две години се разминах с побой с една девойка навита на гаджето ми, добре че ни спряха, че тогава вече щях да си "взема от зелето" както казват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сега съм готова и на продавачките в магазина да скоча само да закачат мъжлето ми Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 427
Не съм била и не са ме били...ама не е късно! Сега ако някоя намигне на мъжа ми-скъсвам я от бой! Whistling

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не съм се била...нямам и намерение Naughty...

# 48
  • Мнения: 1 120
Не съм се била - ама знам ли,може би и защото не се е налагало Mr. Green

# 49
  • Мнения: 389
Не съм се била с жена заради мъж, въпреки, че е имало и досега има екземпляри, които не зачитат чуждите връзки и се натискат, където не са канени  Twisted Evil

Ще излъжа ако кажа, че представата как дръпвам един здравословен бой не ми доставя известно удоволствие, голям агресор съм  Laughing

Но не се е стигало до ексцесии Grinning

# 50
  • Мнения: 911
Веднъж ударих шамар на една съученичка, след като раzбрах, че се е натискала с дългогодишното ми гадже. Срамувам се малко zа това.
днес те са женени Mr. Green
чети внимателно,може да се разпише, че е получила шамар от бивше дългогодишно гадже на мъжа си Joy
хаха, не се бях сетила...а е логично всъщност. ще чакам.

# 51
  • Мнения: 765
Не съм се била . Веднъж исках да ударя един мъж , рядко се вбесявам като тогава , но без да искам ударих момичето до него . Сега тя ми е най-добрата приятелка и още ме е срам като си спомня как я праснах  Blush

# 52
  • Мнения: 1 952
В училище се млатех с който ми падне и за каквото ми падне.
Сега обаче такива селски изпълнения не ми се нравят.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе не съм се била, освен веднъж в 1-2 клас, ама то не се брои, защото повече беше скубането и по-малко шамарите.  Laughing

Обаче напоследък особено ме избива на агресия и... ма то не е заради мъж, така че не съм за тая тема.  Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 5 828
Не, и мисля, че не бих го направила  Thinking
Ако мъжът допусне такова нещо, значи не си заслужава.

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 12:41 от Amidala

# 55
  • Мнения: 4 841
 Embarassed От сутринта чета заглавието като "Били ли сте с жена заради мъж" и си викам - Ей, не им ли писна на тия хора с тия тройки doh

А те груповите изпълнения май са само в моята глава Sunglasses

# 56
  • Мнения: 3 521
Да, веднъж в училище, втори път като студентка, третия път бях бременна в 9тия месец. Нямам zадръжки, когато някой се опитва да ми рови в чинийката.

# 57
  • Мнения: 393
Не , и винаги са ми били много смешни такива постъпки .  ooooh!
Имаше нещо подобно , като бях още ученичка ... по неизвестни причини всички момчета в класа ми бяха пощръклели по мен и мои съученички решили да ме по ступат , заради тази несправедливост . Joy
Сега ми е смешно , но като ме наобиколиха няколко злоби , не ми беше до смях .
Бях спасена от двама приятели и после дълго време не се появявах никъде без група приятелки .
От тогава до сега не съм имала други подобни проблеми ... ама и аз внимавам де . Laughing

# 58
  • Мнения: 22
Била съм се като малка и с момчета и с момичета, ама по други поводи!
За мъж не съм-не се е налагало-респектирам ги с поглед! box newsm66

# 59
  • Мнения: 1 564
Не.Не съм се била,но  съм ставала свидетелка на бой между майка и дъщеря заради мъж. ShockedНа едно кафе стана боя и всички  гледаха   #Crazy.Като разбрали,че ходят с едно и също момче решили да се разберат коя да остане с него,но box

Общи условия

Активация на акаунт