Плодове и чай с мед - 12 част

  • 24 313
  • 346
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 890
Ехо,
хубавиците?  Hug
Аз само да ви кажа, че се оказа, че ще заминавам утре за няколко дни и няма да ме има. Като се върна ще се отчета. Иначе планът е утре лунуване, а и като има път с кола много бързо минава и после ще видя (плодове), но се чудя дали да не направя три дни само на течности...
Блондинка в книжарницата , благодаря за подкрепата. Успех в захранването. Като го спазваш стриктно ще видиш, че ще се размърда пустата му стрелка. Пожелавам ти така да тръгне, че да не можеш да я хванеш и неусетно да постигнеш желаното тегло по време на захранването.
ZiMa , поспинквай си повече по време на диетата. Лошо няма  Hug
just_a_mamma , честит 6ти ден
amei  welcome и успех с диетата
rosi atanasova , благодаря ти и аз мисля така да направя, но нещо едвам издържам. Ще се боря със зъби и нокти за желаните килограми! А режима, който си замислила е много добре. И моят ще е нещо подобно след като приключа плодуването. Решила съм до 24 да го карам!
pipy , нали знаеш, че хубавите неща стават бавно. Не знам дали бих могла да бъда толкова упорита като знам за 10 кг как се зоря...
Sun , истина е, че не са много, но поне в началото на диетата се надявах да свалям по повече. Поне първите 6 да се махнат лесно от 56 до 50, но уви... Важното в крайна сметка е, че свалям Simple Smile А режимът ти е много добър. И мене ме зариби на такъв тип режим
Миранди , брависимо отново. Виж как след няколко дни изцепки му напра сила!!! Само се чудя сега като замина как ще спортувам. Решила съм за 10 дни да мина 80км тичане, но там как ще си меря не ми е ясно...
didkapitka и аз обожавам сирене - всякакво. И даже имам чувството, че колкото по смръдливо е толкова по-вкусно. И бялото си го обичам. Всеичко ще е cheese обожавам
Рени, нещо по-рядко се появяваш...
И на другите плодчета желая много много успехи!
Ако не пиша преди да замина до скоро!

# 61
  • Мнения: 3 640
Мили плодчета, пожелавам ви лека нощ с това изпълнение на Andy McKee: http://www.youtube.com/watch?v=JsD6uEZsIsU
Потопете се в пълен релакс, за да съберете сили за предизвикателствата на новия прекрасен ден! Прегръщам ви всички! Лека нощ и сладки сънища!  Hug

# 62
Добър вечер и от мен!Нещо тия дни все нямам време!Адски съм неорганизирана!Все мисля как не трябва да мисля за ядене #CrazyАбе шантава работа!А най-интересното е, че никак не съм гладна newsm44

Иначе се справям супер!Почти не ям, опитвам се да пия повече течности(ама не ми връзва много), такива ми ти работи!Между другото сутринта бях свалила още 1кг.Остава ми още само 1кг. и ще видя заветната седмица  newsm17
Утре пак ще хвърча по задачи и сигурно чак довечера ще мина да ви видя до къде сте я докарали!Много ме радва това, че всички тук са много ентусиазирани и нахъсани - няма начин да не успеем newsm10 Аз самата за първи път съм толкова целенасочена и съм настроена оптимистично относно изхода на усилията ни!В този много тежък за мен момент вие сте наистина нещо свежо, което ми помага да продължавам да се боря и да живея!
Благодаря ви  bouquet
Нещо съм се размекнала, така че ви пожелаам лека нощ!

# 63
  • Мнения: 205
  Пак съм аз...нощна птица... Laughingблагодаря от все сърце на Миранди, Sun и Далал за подкрепата...аз нещо не съм настроена да пиша много ама иначе ви чета всички и много ви се радвам...мотивирате ме страшно а за мен това е много важно...лека нощ и сладки сънища на всички в групата  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 210
Добро  утро! Днес за първи път видях, че съм отслабнала- направо се почувствах смалена.И това след 12 дни  Thinking Представете си колко съм се поояла  #2gunfire Ноооо...няма значение цената, важна е целта! Как сте милички? Аз се чувствам великолепно- леко, свежо, витално, вече никак не ми се вие свят, нямам никакво сърцебиене и като се прибави и душевната хармония....животът е прекрасен!  smile3535 Днес заминавам за уикенда, така че много ви моля...не ме забравяйте, мислете за мен и ми давайте от своята сила и оптимизъм, както и аз ще го правя за всички ви!  Praynig   Praynig  Praynig
 Миранди, /вече не смея да вмъквам цитат, щото и там имам горчив опит/ нищо страшно не си казала, но веднъж обясняваше как да прикачваме снимки тук...а аз ниииииищо не разбрах  Embarassed Затова си зная, че си доста светната и сигурно ще ти стане смешна моята непохватност...Еми аз само делата си пиша на компютър и по малко се ровя в нета.
 Just мама, ще се опитам да издържа и твоите 20 дни...т.е. мои 25, дай боже! Дано всичко е наред, заедно ще се захранваме. Няма да пия бульони, нито зеленчуци...просто след 25 плодови дни ще изкарам още 10 смесени и след това ще се захранвам.
 Слънчице, ще си вземем нашите 58 ! Сигурна съм, защото неусетно започна и духовното ми лечение- дано не ти звучи откачено, но ще обясня. Например в началото имах паразитни мисли от рода: Веднъж да свърша и ще си хапна спагети, пица, топло хлебче и какво тирамису ще си врътна...  Embarassed Докато в момента нещата, които си представям след диетата са зеленчуци, сирене, кисело мляко/обожавам!/ , не мога да си представя, че ще се разделя с плодовете, както и по някоя мъъъничка филийка пълнозърнест препечен хляб/никога не съм го обичала, а в момента се ослюнчвам/. Месо засега не ми се яде, но аз никога не съм била силна с него, така че е нормално. УБЕДЕНА съм, че ще успеем!
Момичета, извинявайте за този кулинарен пост, но и това калява силите. Поне се постарах да не съчетавам продуктите, така че ги разглеждайте просто като предмети. Много ви целувам всички, стискам палци на Amei за успешно начало, а на всички останали за сигурна почва под краката! Ние сме най- добрите!  newsm44

# 65
  • Мнения: 1 210
Stisha, понякога в началото, докато трае първоначалното пречистване се наблюдават симптоми, като: силно главоболие, болки в бъбреците, в краката,избиване на пъпки по кожата...с една дума, организмът всячески се старае да изхвърли токсините. Понякога мила и мозъкът може да реагира /собствен опит/ и мислите са по черни, отколкото налага ситуацията. Ще се справиш и ще преминеш отвъд... С теб сме...  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 3 640
Добро утро, милички!  Hug  sun
Днес съм в прекрасно настроение. Облякох си най-цветната рокля, която имам в гардероба.  Grinning Дано всички се чувствате като мен.  babydust7
Диденце, ще ги постигнем тези килограми, разбира се, колко са те за нас! И с колко други по-сериозни предизвикателства ще се справим! Нищо няма да ни се опре.  newsm10 Kissing Heart
Весел и успешен ден, момичета! Желая ви вълнуващ уикенд!
 Flowers Bouquet lovekiss

# 67
  • Мнения: 3 640
 doh Забравих да се отчета. Ама то така, човек като хвърчи из облаците  Joy
Вчера бях на 4 чая с по 1 ч.л. мед, 1,5 л. вода, 1 ябълка, 1 круша и 1/4 диня. Днес мисля да си стоя на лунната, ама да видим. Засега устисквам - 1 кафе и 1 л. вода.

# 68
  • Мнения: 6 958
Добро утро плодчета  bouquet bouquet  bouquet

Почерпете се:




Ден 5 при мен  Praynig Момичета вече 2 ден никакво мърдане на кантаря (едни колебливи 100-200 гр.) мисля, обаче че вчера ''прекалих'' с яденето  Sick Изядох точно 1 кг. череши и днес нищо на кантаря  Twisted Evil Мисля днес, ако мога да издържа -> понеже е Лунна диета да карам на фрешове от грейпфурт  Rolling Eyes Но според това как ще ми се развие денят ще го измисля... Взех да се страхувам дали ще мога да свалям, преди доста по лесно падаха килата ден след ден, а сега много мижитурно ииииии сами се сещате, че това ми разваля настроението и ме води до леко отчаяние..., нооооооооо няма отказване за сега, надявам се това да е само временно  Praynig Praynig Praynig

Дидка права си, че усещането е несравнимо, аз също се чувствам страхотно и сякаш съм свалила 10 кг. от себе си (аз, че ги свалих свалих), но всяка сутрин правейки моя ритуал имам чувството, че съм по лека с по 1 кило поне, а на кантаря нищо... явно душицата ми лети...  Heart Eyes но и това е важното... Чувствам се и много щастлива и влюбена и по лека и по жизнена от една страна, но и малко отчаяно депресивно заради кантарю от друга, но наистина се надявам да продължавам все така и да паднат тези 10 кг. които искам, надявам се за тези 25 дена да успея просто нищо друго не ме вълнува така както това...  Praynig Пожелавам ти успех на теб и на всички момичета в края на курса всяка една от нас да е постигнала целта си, за някои окончателна, за други задоволителна, кой каквото има да сваля... Аз няма да се откажа, защото имам още до 60-65 кг., и пак ще се плодува нон стоп докато не успея, абееее важното е всяка да изпълни целта си!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сън пожелавам ти лятно и слънчево настроение и една приятна разходка с цветната рокличка  Heart Eyes

Останалите къде сте?!?  Cry Cry Cry

Приятен и усмихнат ден на всички      bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 165
финал !!!!!!!
и ето най-прекрасния ден.... Hug Hug Hug Hug newsm44 newsm10
еми ,момичета-20-ти ден- равносметка- -4.800кг ,някой и друг см- не съм се мерила , но имам дрехи ,които вече не ми стягат толкова и най-големия бонус-страхотно насторение!!! Hug
и преди да приема поздравления  Wink искам да  ви  се оплача снощи как прецаках всичко Embarassed-дойдоха на гости наши приятели от Америка-и само снощи щяха да са тук...и като му ударихме един тур из плажните заведения Sunglasses-да ви гово я във факти- чаша вино,салат аморкови, половин кюфте и няколко хапки сладолед!!! Embarassed Embarassed Embarassed ами казвах си- ако ще  ид аумр апък-толкова ми  е готино че ги виждам ,такова настроение имаше...после до сутринта обиколка на дискотеки-там 50 водка и два сока....
еми пък-не се чувствам виновна-ако ще  и цялото гладуване да съм прецакала- това са ми най-добрите приятели и заслужават купона да  е пълен!!!  Sunglasses
та въпреки всичко настроението е суперско-е,малко ме понаболява главата , з а моя организъм в момента 50 водка  е сигурно като литър Shocked...... и така-днес смятам да изям една картофена салата , утре една зеленчукова и да продълж  на салатки
малок съм разочарована че свалените кг са толкова малко, н опродължавам с ограниченото хранене -дано сваля още толкова
миранди,като имам време ще поискам съвет от теб и за други диетки-знам че си спец Sunglasses
момичета,хуквам по задачки-когато мога съм тук! не мога без вас!целувам и прегръщам всички до една!!!! Hug newsm51 lovekiss

# 70
  • Мнения: 3 640
Миранди, благодаря ти, мила!   bouquet И остави този кантар. Натикай го под леглото и го забрави за няколко дни. Много ме радваш с това настроение, не позволявай на кантара да ти го разваля!  Heart Eyes
Reni_, браво! Успешно захранване от тук нататък и дано винаги си в такова прекрасно разположение на духа!  newsm51

# 71
  • Мнения: 331
Здравейте плодчета. Ден 5 - Грешката от пътуването изправена - започвам така да се каже от начало.
Да дам и аз отчет - вчера от търчане ме можах да се включа, че и да ям така че менюто ми беше 3 кайсийки през деня и за вечеря около 400гр. череши. Пак си забравих чая.

Sun - мила добре съм си - просто имам дни в които не мога да вляза да ви прочета  Cry (използвам компютъра на работа, защото в къщи нямам Интернет и като ме завъртят задачите...)

Reni_ браво и успех със захранването и задържането след това. Колкото до свалените кг. те никога не са толкова колкото на нас ни се иска. Със всяко следващо плодуване свалям (поне аз) все по-малко, но и при захранването, ако го направиш както трябва се сваля още около килограм. Целта е после, ако не успееш да зъдържиш, поне да не върнеш всичко.

Лек ден плодчета   smile3525  newsm10

# 72
  • Мнения: 3 640
...................
Sun - мила добре съм си - просто имам дни в които не мога да вляза да ви прочета  Cry (използвам компютъра на работа, защото в къщи нямам Интернет и като ме завъртят задачите...)
..................
Наденце, влизай, когато имаш възможност, но да знаеш, че си мислим винаги за теб, както и за всички останали плодчета и ви подкрепяме, момичета.  Hug

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 12:27 от Sun

# 73
  • Мнения: 205
   Здравейте, мили момичета...поздравления за всички, които са изкарали по още един плодов ден...ааа, didkapitka, не съм казала, че ще гладувам само 20 дена- казах, че може след 20-ия да се претегля на кантара, а това е друго Grinning...аз трудно "захапвам" за гладуване, но иначе опитвам да издържам максимално и да сваля килограмите, които не ми трябват...толкова трудно ми беше да започна, и като помисля, че това е едва първата крачка...по ме притенява съмнението дали ще успея да променя начина си на хранене като цяло, защото всеки знае, че постоянното качване и сваляне на килограми е много лошо за здравето...ами, това е засега...иначе, аз пак си преминах на любимите си портокали...не мога да ги ям тези ябълки...череши. праскови, кайсии въобще не обичам...сложна е тя моята...мисля да опитам и с диня...хайе, засега това от мен...пожелавам на всички един изпълнен с усмивки и слънчево настроение ден...  bouquet Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета  Hug, много ми липсвахте - нямах интернет от вчера и направо полудях  #Crazy

Аз днес съм на лунната, Sun май и ти искаше да я спазваш  newsm78 дано довечера да устискам  Praynig

Далал,твоите резултати са толкова добри,че аз се срамувам от моите  Embarassed

Reni_ браво и от мен  smile3501

Миранди работя по специалността,но вече започна да ми омръзва comp03

Общи условия

Активация на акаунт