Плодове и чай с мед - 12 част

  • 24 314
  • 346
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 640
...................
Аз днес съм на лунната, Sun май и ти искаше да я спазваш  newsm78 дано довечера да устискам  Praynig
....................................
Уж съм на нея, ама ми причерня преди час и изядох 1 банан.  Embarassed Иначе, до тук - 2 л. вода, 1 кафе и 1 чай с мед.

# 76
  • Мнения: 331
just_a_mamma - за тези твои плодувания, някои от нас имат спомени - докато тръгнеш зор, но като започна май беше над 30 дни на чайче  newsm78 - доста съвети отнесе да се захраниш  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 817
Привет плодчета!  Hug

Аз съм 3ти ден днес! Успешно! Чувствам се вече много добре! Днес съм на 1кг домати...
Миранди, Сън и останалите момичетата, благодаря ви за подкрепата! Чувствах се зле вчера, но благодарение на вас издържах на главобола без хапчета и днес съм нов човек!  Hug  bouquet

При вас как върви? Пожелавам ви още един успешен плодов ден!  Peace
Чакам да се похвалите кой какви резултати е постигнал до сега! Аз ще се премеря на 11тия ден.

# 78
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря 3а сьрдечното посрещане, мили плодчета  Hug Heart Eyes

3апочнах от днес, до сега сьм на 2л. чай с мед и 6-7 нектарини.....малко ме боли главата, но не е толкова страшно....

едно вьпросче - могат ли днаистина да се смесват няколко вида плод пре3 деня или а3 не сьм ра3брала добре? останала сьм с впечатлението, че може само един вид плод на ден newsm78

# 79
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
amei вярно, с този шоколад, ако много ми се набие на очи няма да го бъде моето плодуване  Sick  Wink Wink Wink

Миранди, поне е само на картинка Hug Heart Eyes....а тук, като вьв всеки мага3ин те посрещат с някоя промоцийка на шоколад, и ми иде да ревна и да ги #2gunfire

# 80
  • Мнения: 331
amei Не може да смесваш плодове на хранене, т.е. в 10 само череши (например) в два може друг плод - например нектарини и в 18 ч - трети вид плод напр. диня, важното е да не надвишаваш 1кг. общо количество плодове за деня, а ако искаш можеш и да си правиш монодни - само един плод през деня, т.е черешов ден, динен ден или др.

 newsm10

# 81
  • Мнения: 6 958
Здравейте плодчета   bouquet

Днеска много зле с водата и 0 чая до сега... Имам 2 кафета и 2 1/2 фреша грейпфурт, дано удържа лунуването и утре мръдна на кантаря, че да си продължа с плода  Praynig Praynig Praynig Ще дам и аз отчет стабилен на 11 ден, а през останалите дни по междудругото (тъкмо дано събера някакви цифри за хвалене и не са мижави грамове)  Thinking

Днес с една приятелка се разходихме навън, такова хубаво временце, ама и какви тела има само Sad Sad Sad - ноооооооооооо мъЖки   Joy hahaha Joy Почувствах се мноооооо зле...  Mr. Green

Надя и Стиша само ние 3'те ли сме на ден 5?!?  newsm78

Амей успешен старт на плода днес   bouquet  bouquet  bouquet

Зима продължавай само така   bouquet

just_a_mamma - за тези твои плодувания, някои от нас имат спомени - докато тръгнеш зор, но като започна май беше над 30 дни на чайче  newsm78 - доста съвети отнесе да се захраниш   Laughing

Така си беше Надя -> Джъст Мама ще каже с точност, но аз си спомням, че плодува 36 или 38 дена преди да започне да се захранва -> нещо с такъв спомен съм останала аз -> тя ще каже  newsm78

Пипи и Сън успешно лунуване момичета   bouquet  bouquet  bouquet

   Здравейте, мили момичета...поздравления за всички, които са изкарали по още един плодов ден...ааа, didkapitka, не съм казала, че ще гладувам само 20 дена- казах, че може след 20-ия да се претегля на кантара, а това е друго Grinning...

Ти си героиня  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Знам и вярвам в теб, че ще успееш  Hug Hug Hug

Рени поздравления за постигнатото, надявам се това те удовлетворява  Heart Eyes Успешно захранване   bouquet  bouquet  bouquet А колко дена ще ти е?!?  Rolling Eyes

Мечо Пух ти къде се загуби?!?  Cry

Ивету, Матрикс, Зара, ДОРИНДА (някой ако пропускам моля да ми прости), а вие?!?  newsm78

# 82
  • Мнения: 205
 ...Nadya_K и Миранди, дадохте ми повод да се замисля, ама наистина не мога точно да си спомня колко дена бяха, май 35, дано не ви подвеждам Grinning...много сте мили, момичета...благодаря за топлите думи...ако не бяхте вие с вашата подкрепа, никога нямаше да направя всичко това...лек ден на всички плодуващи...

# 83
  • Мнения: 54
Аз още съм тук.  Grinning Днес ми е четвърти ден, махнах един см от ханша и 2 от талията. Сега четах темата за крема за отслабване на Дева и сега ще ида да го купя. Сигурно ще пиша повече към 10 ден, защото тогава почвам да освирепявам  Twisted Evil И да ви се похваля, че вече почнах да правя упражнения.

# 84
  • Мнения: 2 759
...Мечо Пух ти къде се загуби?!?...
                   А, тук съм си  Hug. Много работа имах тия дни - трябваше да обучавам нови хора и бях останала без компютър.
                  Иначе се захраних бързичко, обаче вече не знам кой път ми се случва (и защо), след плодуване всичката храна много ми тежи, а не ходя до тоалет. Откакто се захранвам чак днес ходих малко  ooooh!. Много ми тежи на корема - ходя като слон, пък и килцата се качиха от това. Трябва да мине известно време, за да се нормализира процеса.

                  Рени, минавам специално, за да ти поднеса комплиментите си   bouquet, ти си герой и много силен характер  Hug. За мен ще е удоволствие да сме пак заедно някой път  4470. Успех в захранването  thumbsup !

                  Заради цялата тази донякъде мнима тежест в корема мисля да почна пак скоро - може би от понеделник. А казвам 'мнима', защото стомахчето ми, дето по принцип събира до 4-5 кг храна на едно ядене се беше свило горкото до орехче почти. Дори да изям един картоф имах чувството, че съм изяла цял вол и много ми тежеше  Crossing Arms. Понякога ми се прищява да плодувам без да прекъсвам изобщо  Peace.

                  Момичета, пожелавам успех на всички, и ще съм наблизо уикенда, да ви наглеждам... Пък живот и здраве от понеделник сме пак заедно  hug!

# 85
Миранди, ти до финала ли ще караш само на плодове или 20 дни, че нещо не разбрах?

Днес нещо ми е много зле!Лошо ми е, вие ми се свят,имам спазми в корема, като че ми се ходи до 00, но там като отида нищо...Миналото гладуване нямах такива проблеми.Може би днес прекалих с цигарите, ама чак пък толкова.Току що изядах един банан и ми е малко по добре.Иначе съм яла 1 праскова,2 кайсии, 3 чая с мед и 1,5л. вода.
Дано утре съм по добре!
Лека нощ!

# 86
  • Мнения: 6 958
Миранди, ти до финала ли ще караш само на плодове или 20 дни, че нещо не разбрах?

Днес нещо ми е много зле!Лошо ми е, вие ми се свят,имам спазми в корема, като че ми се ходи до 00, но там като отида нищо...Миналото гладуване нямах такива проблеми.Може би днес прекалих с цигарите, ама чак пък толкова.Току що изядах един банан и ми е малко по добре.Иначе съм яла 1 праскова,2 кайсии, 3 чая с мед и 1,5л. вода.
Дано утре съм по добре!
Лека нощ!


Ако мога  Praynig Praynig Praynig ще карам на плодове, докато не видя 68 или 70 кг. на кантаря  Praynig

МЦ ме посети тази вечер и като стъпах на кантаря 82 кг., а сутринта бях 80 кг.  Shocked В шок съм...  Cry

Стиша оправяй се и на мене ми е много отпаднало само на фрешовете съм и мисля да не ям, чак утре и баща ми донесе 1 кг. череши значи утре съм на череши  Rolling Eyes

Момичета тази вечер ще си лягам рано и утре ще пиша повече, направо ми се гади нещо и на мене  Sick

Целувам ви и до утре  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 3 640
Не знам как да го броя този ден.  newsm78 Като лунен ли, като плодов ли, като какво? От обяд ми се вие свят и ми причернява и на обяд изядох 1 банан. А тази вечер изпих 2 чаши студен чай. Другото за целия ден беше 1 кафе, 1 билков чай с 1 ч.л. мед и 2 л. вода.
И аз си лягам рано днес. Лека нощ, милички и приятни сънища!  Hug  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 54
Момичета дано да ви мине до утре Embarassed и сутринта да сте бодри и по слаби Laughing Аз отивам да се цапотя с крема и да лягам Flutter

# 89
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Nadya K , благодаря  Hug Heart Eyes  bouquet

лека и от мен  Hug Heart Eyes

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 23:37 от amei

Общи условия

Активация на акаунт