Вмъкни се в летните си дрешки или кой ще диетува с мен?

  • 12 931
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Благодаря за инфото,Жабке,и за съпри4астноста/за пороците/.Така няма да се 4увствам самотно неправилно ориентирана. Wink

# 31
  • Мнения: 1 817
БабенцеHug тази диета има прочистващ ефект и не вярвам да ти навреди хормонално! Как върви диетуването при теб?

Доринда, радвам се да те видя отново  Hug Hug Hug !
Не съм забелязала, че си ме объркала даже  Wink ! Започни, когато си готова!
Аз също съм с много ниско кръвно и сутрин си пия по 1 кафеварка кафе, което се равнява на 1 чаена чаша, но не ми пречи на ефекта! Обаче си мисля, че повече не е добре, защото с мярка е полезно, но ако се прекали, не е добре!
Няма проблем да си разделяш плодовете и зеленчуците на 2 порции. Аз първите 2 или 3 дни (не помня вече) хапвах в 18-20-22 часа, тоест 3 порции. Сега вече огладнявам и през деня. За това хапвам в 12, в 18,20,22. Вечер хапвам най-много, за да не огладнея.

НО за цигарите ще се караме с вас  Naughty ! Моля в тази тема да не се пуши  baby_neutral ! Аз бях дългогодишен пушаш, който след едно дълго гладуване с плодове и чай с мед отказа цигарите и от май 4 години не съм палила. От много време дори не ми се пали!

# 32
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Благодаря за инфото,Жабке,и за съпри4астноста/за пороците/.Така няма да се 4увствам самотно неправилно ориентирана. Wink

Трябва да се подържаме , че  ZiMa  ни се скара даже.  Thinking Пред нея за  пушене няма да пишем.  hahaha

 
БабенцеHug тази диета има прочистващ ефект и не вярвам да ти навреди хормонално! Как върви диетуването при теб?

Доринда, радвам се да те видя отново  Hug Hug Hug !
Не съм забелязала, че си ме объркала даже  Wink ! Започни, когато си готова!
Аз също съм с много ниско кръвно и сутрин си пия по 1 кафеварка кафе, което се равнява на 1 чаена чаша, но не ми пречи на ефекта! Обаче си мисля, че повече не е добре, защото с мярка е полезно, но ако се прекали, не е добре!
Няма проблем да си разделяш плодовете и зеленчуците на 2 порции. Аз първите 2 или 3 дни (не помня вече) хапвах в 18-20-22 часа, тоест 3 порции. Сега вече огладнявам и през деня. За това хапвам в 12, в 18,20,22. Вечер хапвам най-много, за да не огладнея.

НО за цигарите ще се караме с вас  Naughty ! Моля в тази тема да не се пуши  baby_neutral ! Аз бях дългогодишен пушаш, който след едно дълго гладуване с плодове и чай с мед отказа цигарите и от май 4 години не съм палила. От много време дори не ми се пали!
Чуствам се супер , само дето често посещавам тоалетната.  Peace Другото има днес ми е пикла.  Joy Аз също не пуших 1 год. , но сега не спирам , е само като спя не пуша.   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 817
Жабе, от вода и краставици... Laughing

# 34
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жабе, от вода и краставици... Laughing

Вода , краставици и кафе.  Mr. Green Друго тцък  Naughty не съм вкусвала.  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 817
Жабе, от вода и краставици... Laughing

Вода , краставици и кафе.  Mr. Green Друго тцък  Naughty не съм вкусвала.  Crazy

Браво!   bouquet
Черпя те 1 вода с лед!  Hug

# 36
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Joy е ти искаш да не изляза  от тоалетната.  Party
Утре ще я карам на домати , че това имам в наличност. Мисля да няма проблеми.  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 817
Аааа, трябва да се редува плод-зеленчук-плод-зеленчук! Нямаш ли някакви плодове? Иди да се купиш! Ама ти си решаваш де! Аз не бих издържала само на зеленчуци. Със сигурност ще свалиш много, но може и да умреш от глад по пътя  Naughty !

# 38
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Ще ям ябълки или ще изляза да купя нещо . Тъкмо ще съм гладна и к'во ми Фане окото като плод това ще ям утре.   bouquet

# 39
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен Hug

Вчера бях на краставички ( добре ми беше). Днес съм на портокали, ям вече 4 портокалче, но май вече неща да ги гледам , портокалите де. Добре, че утре съм на доматки Peace. За сега съм добре, дано да удържим на диетката Peace.
Сутрин и аз си пийвам кафенце, обичам го с млекце, но от вчера съм без млекцето Naughty.
Радвам се,че ще сме заедно през тия дни , за да се подкрепяме Hug.

Хайде чао засега

# 40
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, аз вече 3 дни карам на череши и много вода ( е, днес нали е неделя и си позволявам салатка на обяд и вечеря) но съм на -3 кг! Peace
На зеленчуци не мога- предпочитам плодовете

# 41
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Момичета, аз вече 3 дни карам на череши и много вода ( е, днес нали е неделя и си позволявам салатка на обяд и вечеря) но съм на -3 кг! Peace
На зеленчуци не мога- предпочитам плодовете

Вили , поздравление за минусчетата.  smile3501
Аз също предпочитам плода , но сега ще спазвам стриктно таз диета.  Thinking
 Надявам се да има ефект.  Peace

Диди и аз с мляко го пия , даже все още , че иначе съвсем не мога .   bouquet

# 42
  • Мнения: 4 770
  Много е хубаво всичко, но не разбрах какво да правя, като не ям домати???   newsm78   Иначе поздрави за постиженията ви!   bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Много е хубаво всичко, но не разбрах какво да правя, като не ям домати???   newsm78   Иначе поздрави за постиженията ви!   bouquet  bouquet  bouquet

Замени с друго , не е задължително да са домати. Но редувай плод , а следващ ден зеленчук.  Hug

# 44
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти! Невероятна си!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт