Носите ли накит на глезена?

  • 8 966
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте,
Искам да попитам дали носите някакви накити на глезена като златни илисребърни синджири и какво е тълкуванието за това,че тук чух какви ли не глупости?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 736
Не нося  Whistling

# 2
  • Мнения: 1 952
Не нося, не ме кефи нещо.

# 3
  • Мнения: 2 673
НЕ нося, малко селско ми се вижда...особено пък тези тенекиените..мани, мани.. ooooh!

# 4
  • Мнения: 13 512
не нося, нито пък ми харесва.Селско и демоде.

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 10:04 от monda

# 5
  • Мнения: 211
Не нися. Интересен факт е, че в древни времена "жриците на любовта" са носили такива верижки на глезените и колкото по-дебела е верижката толкова по -скъпи били. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 377
Да аз нося през лятото. Изглежда ми много закачливо.
За тълкования не съм чувала.
Ако ти харесва носиш ако не ти допада просто не носи.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не нося, но предпочитам да видя накит на глезена, отколкото пръстен на крака.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не нося нито пръстен,нито накит.Доста демодирано ми се струва
Носила съм преди 5години,но сега не бих сложила

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 15:16 от chocha

# 9
  • Мнения: 302
Преди носех, но сега не. Незнам защо?  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 427
До сега не съм носила, но си купих и ще го нося. Ако ще да изглеждам кат селянка! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 631
Имам сладка сребърна гривничка на сърчица  Heart Eyes
Мъжете много си падат по такива накити, секси е  Peace
Nevdjin, какво си чувала ти, че си така преднамерена?  Thinking

# 12
  • Мнения: 6 315
Понякога нося. Имам комплект - гривна за ръка, за крак и колие.

# 13
Не нося, но знам, че за някои мъже гледката от накит на глезена е много възбуждаща Rolling Eyes

# 14
  • Габрово
  • Мнения: 240
Хе-хе, съпруга ми вчера ми подари точно такова златно бижу и аз много му се кефя. Мисля, че на красив глезен (като моя  Blush) стои добре нещо нежно. Но всичко е въпрос на предпочитания  Hug

# 15
  • Мнения: 6 155
Не нося.

# 16
  • Мнения: 164
Имам сладка сребърна гривничка на сърчица  Heart Eyes
Мъжете много си падат по такива накити, секси е  Peace
Nevdjin, какво си чувала ти, че си така преднамерена?  Thinking
Ами аз също имам такъв накит и го нося през лятото и ми допада.На мнение съм ,че наистина е възбуждащо за мъжете,/поне това е споделил с мен съпруга ми/Зададох въпроса по повод едно изказване на моя колежка:-Какво искаш да покажеш/кажеш с това ме попита?-,че си свободна жена?-разбрахте в какъв смисъл нал?По принцип  не ми влияе много чуждото мнение,но не ми стана приятно да го казва и то пред толкова хора.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
преди носех, вече не...нещо и на мен не ми харесва...зависи сякаш...от крака, от дрехите, от излъчването на жената...на някой им отива, а други опорочават секси идеята...не знам...отплеснах се  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 540
Какво значи демоде? Не знаех, че на бижутата им минава модата. Да не е татуировка или последна мода дреха... Аз пък не обичам гривни на ръцете и гердани. Въпрос на вкус, на предпочитание е.
Аз нося изчистена сребърна гривничка на глезена, имах и пръстенче доскоро, ама го изгубих  Sad

# 19
  • Мнения: 2 631
Имам сладка сребърна гривничка на сърчица  Heart Eyes
Мъжете много си падат по такива накити, секси е  Peace
Nevdjin, какво си чувала ти, че си така преднамерена?  Thinking
Ами аз също имам такъв накит и го нося през лятото и ми допада.На мнение съм ,че наистина е възбуждащо за мъжете,/поне това е споделил с мен съпруга ми/Зададох въпроса по повод едно изказване на моя колежка:-Какво искаш да покажеш/кажеш с това ме попита?-,че си свободна жена?-разбрахте в какъв смисъл нал?По принцип  не ми влияе много чуждото мнение,но не ми стана приятно да го казва и то пред толкова хора.

Мани я тая колежка....  Naughty
Пусни една анкетка в подфорума на татковците дали им харесва или не, та да видиш какво ще стане  Laughing 100% ще са ЗА  Crazy
Ако накита е семпъл и издържан естетически, непременно е заковаваща погледа гледка не само за мъже, а и за жени!  Sunglasses
Трябвало е да затапиш колежката  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 205
Нося сребърна тънка верижка (с малко слонче Embarassed) За демоде незнам, но придава "вид" на крака.

# 21
  • Мнения: 5 313
не съм носила.

# 22
  • Мнения: 1 313
Аз имам една гривна, която нося понякога. Харесва ми как стои Simple Smile Не бих я сложила в офиса обаче.

# 23
  • Мнения: 7 186
Как пък решихте, че е демоде и селско? По- скоро не на всеки глезен и крак, накитът стои красиво.
И аз не харесвам кичозни накити, но нося тънка сребърна гривна на крака и нямам никакво намерение да я свалям. Харесвам по- дискретни, семпли и изчистени модели. Стоят супер секси Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 364
Не, не ми харесва.

# 25
  • в стаята
  • Мнения: 469
Не нося, но ако е нещо хубаво защо не Wink

# 26
  • Мнения: 361
не ,но ми харесва

# 27
  • Мнения: 990
Харесва ми и съм носила.

# 28
  • Мнения: 27 524
Да, слагам през лятото понякога. Синджирчета или перли, харесвам. Не знам какви тълкувания има, не съм чувала, но и не ме интересува.

# 29
  • Мнения: 2 199
Аз не си слагам, защото си мисля , че не ми ходи  Blush Някои дами имат много красиви глезени и на тях много им ходи...
Но не мисля , че е селско, напротив доста секси изглежда  Crazy
Примерно това не е зле   bouquet

# 30
  • Мнения: 2 152
Даа, нося сребърна гривничка Peace
и в никакъв случай не е демоде, нито пък селско Naughty Stop
Напротив - ако е хубаво и фино бижу, съобразено с тоалета, се получава много красив и нежен глезен Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 393
Нося , лятото на морето ... и когато съм с тен в града нещо много тънко и нежно !

Това е за плажа ...



Не мога да намеря снимка , на изчистена гривна на хубав тънък глезен с тен ... страхотна гледка .

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Нося сребърна тънка верижка (с малко слонче Embarassed) За демоде незнам, но придава "вид" на крака.
На какво точно придава вид?Ако крака ти няма вид,надали гривната ще му придаде.

# 33
  • Мнения: 2 386
Нося, разбира се, особено на морето ( а аз съм там половината лято).

Закачливо е, създава лятно настроение и ...е всичко друго, но не и селско (стига да е с мярка).
Със същия успех мога да заклеймя синджирчетата (особено златните), защото са кичозни и демоде.

Ама от накит до накит и от синджирче до синджирче има огромна разлика, нали?

# 34
  • Мнения: 2 631
Нося сребърна тънка верижка (с малко слонче Embarassed) За демоде незнам, но придава "вид" на крака.
На какво точно придава вид?Ако крака ти няма вид,надали гривната ще му придаде.


Ъ! ooooh! Този пример е все едно да облечеш дебелана в къса прилепнала рокля и да и кажеш, че и седи добре....  Thinking

# 35
  • Мнения: 393
Нося да тънка сребърна гривничка имам и едно много сладурско сребърно пръстенче  Heart Eyes На мен ми харесва и не мисля че е демоде.

# 36
  • Мнения: 1 952
Демоде е 100%, а на който му харесва......да си го носи.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не нося,но ми харесва/не знам защо не съм си сложила/.

# 38
  • Мнения: 2 386
Ти моден експерт ли си? 100%...

Аз си имам теория по въпроса, но ще я задържа за себе си.


Демоде индийка виждали ли сте? Или съдите по това, че ориент фЙешъна заля магазините преди 2-3 години?
Ми хайде, за да не сме демоде, да си вържем по едно парцалче на точки около глезена това лято - в стил 60- те  Laughing

За мен ключовата дума е стил. Слагаш индийска пола, леко накитче и ефирна туника и си 100% по-малко демоде, отколкото следвайки сляпо модните тенденции.

# 39
  • Мнения: 211
nevdjin, относно предрасъдъците на колежката ти: по възрастните хора(или хората с остаряло мислене) свързават гривните на крачето стова, което вече ти казах по-горе ,което само показва,че са доста ограничени. Според мен колежката ти е злобна и ако така или иначе е щала да каже нещо такова. Така че ако ти харесва гривната си я носи.
Надявам се все пак, че никой не носи гривна "защото мъжете смятат, че е секси". Всеки аксесоар  изразява нещо лично, заради това всяко съчетания от аксесоари е уникално.

# 40
  • Мнения: 447
Харесва ми , но не нося  Grinning

# 41
  • Мнения: 1 080
На моя дебел глезен само накит му липсва. Като на свинче звънче. Confused

# 42
  • Мнения: 1 299
Нося много тънка златна гривна, може да се каже, че почти не се забелязва! Моята приятелка има същата, но сребърна. Мисля, че стои страхотно, особено лятно време на подходяща обувка  Peace

# 43
  • Мнения: 4 770
Да. Много обичам! Любима ми е една сребърна гривна, но не синджирче, с много орнаменти и висулка.  Mr. Green

# 44
# 45
  • София
  • Мнения: 1 423
Не нося  Peace

# 46
  • Мнения: 164
Благодаря Ви момичета за коментарите и Вашите мнения.Хич не ми пука на мен ми харесва и си я нося и това е.
 Целувки!

# 47
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Нося от 2001 година две сребърни гривнички (съвсем тънички) бях си ги купила от Несебър за десния глезен и ги махам само през зимата.

# 48
  • Мнения: 528
Не, не нося, но  ми харесва как стои, особено на тънък глезен.

# 49
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не нося

# 50
  • Мнения: 156
Нося много тънка златна гривна, може да се каже, че почти не се забелязва!

Харесва ми как стои,не си я махам дори и зимата,просто ми е сантиментален спомен

# 51
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не нося.

# 52
  • Мнения: 2 631
Нося от 2001 година две сребърни гривнички (съвсем тънички) бях си ги купила от Несебър за десния глезен и ги махам само през зимата.

Аз и през зимата не я махам  Peace
И пръстенчето също  Laughing

# 53
# 54
  • Мнения: 1 234
Не нося.

# 55
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Преди 3- 4 години бях сложила една страхотна златна гривничка. Като бях бременна в 7 месец много мистериозно я загубих, не я свалях изобщо. Вечерта си легнах с нея, а на сутринта като влезнах да се купя и забелязах, че я няма, обърнах цялата спалня и така и не се намери. Rolling Eyes Оттогава не съм слагала. Сега обаче си взех една морска такава с висулки- мида, раче и още няколко и това лято мисля да  си я нося.

# 56
  • Мнения: 804
На мен много ми харесва, незнам дали е демоде newsm78
 Имам тънък глезен за щастие и много ми харесва как стои. Само че не съм носила от преди 2-3 лета. Спецялно за плажа е идеално, особенно ако ти се връзва със стила на обличане, банския и т.н. Сега се оглеждам за таква, но още не съм си харесала, иска ми се това лято да нося Party

# 57
  • Мнения: 4 076
Аз не нося,не ми е в стила,но на някои им стои много симпатично.Ако ги кефи да носят-защо пък не?

# 58
  • Мнения: 425
Не, не нося.

# 59
  • Мнения: 323
Не нося,но много ми допада Peace
Не смятам,че е демоде,нито пък признак на някакво,по"особено"поведение. Wink

# 60
  • Мнения: 2 407
Не нося, защото имам татос,но иначе ми харесва.

# 61
  • Мнения: 2 956
Не нося сега, но съм носила и ми харесва.

# 62
  • Мнения: 2 019
аз нося

# 63
  • София
  • Мнения: 2 383
Не нося. Все си мисля, че не ми е хубав глезенът, въпреки че не съм дебелана.  newsm78

# 64
  • Мнения: 8 505
Здравейте,
Искам да попитам дали носите някакви накити на глезена като златни илисребърни синджири и какво е тълкуванието за това,че тук чух какви ли не глупости?

Не нося,не ми пасва на стила.
За тълкуването нямам никаква представа,но трябва да отбележа,че от всички накичени мадами,които съм виждала,на много малко от тях ми е харесало как им стои.По мое мнение това е доста капризен аксесоар.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Нося сребърна тънка верижка (с малко слонче Embarassed) За демоде незнам, но придава "вид" на крака.
На какво точно придава вид?Ако крака ти няма вид,надали гривната ще му придаде.


Ами същия вид придава, който придава колието на шията или гривната на ръката. Не съм забелязала тези дето се кичат с бижута по ръцете и врата да се замислят как им изглежда въпросната част от тялото. Whistling

# 66
  • Мнения: 520
Не нося, нещо вече никакви бижута не ми се носят освен обеци

# 67
  • Мнения: 4 076
[от всички накичени мадами,които съм виждала,на много малко от тях ми е харесало как им стои.По мое мнение това е доста капризен аксесоар.
Майка ми,жена на 60 г.и малко(видима възраст 40-45),през лятото носи тънка златна гривничка на глезена си.Дори не се замислям красиво ли е,щом нея я кефи.Пък и определено не е грозно.

# 68
  • Мнения: 3 537
Не нося

# 69
  • Мнения: 208
О да  Grinning Много харесвам гривните за глезен -в момента издирвам нещо свежо и закачливо за морето. Май от там ще се екипирам с накити за глезените.

# 70
  • Мнения: 1 817
Да, през лятото. Намирам го секси! Не ме интересува какво означава.  Peace

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Преди време носех тънка сребърна верижка на глезена. Един познат англичанин ме попита дали знам, че това е знак за лека жена. Направо си изстинах на място, оттогава не слагам.

# 72
  • Мнения: 208
Преди време носех тънка сребърна верижка на глезена. Един познат англичанин ме попита дали знам, че това е знак за лека жена. Направо си изстинах на място, оттогава не слагам.
И да е било някога знак за това, вече определено не е  NaughtyВсе пак модата на гривните за глезен сме я възприели от изтока,където не е знак за лека жена - там си е трздиционен накит.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 010
Много ми харесва гривна на глезена и я нося с удоволствие всяко лято. Даже имам няколко, в зависимост от дрехите. Laughing Пасват ми на стила на обличане и изобщо не ме интересува какъв знак е това!!!

# 74
  • Мнения: 2 386
Я кажете сега къде има готини гривнички за крак, че моята ми омръзна..
Харесвам цветни и морски  Wink

# 75
  • Мнения: 208
Я кажете сега къде има готини гривнички за крак, че моята ми омръзна..
Харесвам цветни и морски  Wink
И аз това питам -търся точно нещо цветно и морско, но не намирам. Ако някой знае къде има да казва веднага  Laughing

# 76
  • Мнения: 5 475
Не нося

# 77
  • Мнения: 235
Преди години носех много тъничка сребърна гривничке- синджирче. Много ми харесваше и по цяло лято не съм я сваляла. После майка ми беше подарила златна гривна на сина ми и аз я носих на глезена си, защото на ръката ми беше много голяма. Добре ме подсетихте, за да си сложа и това лято. Но бих си купила някоя нова- с мидички, морски мотив. Тъкмо ще има за какво да гледам по магазините. Благодарско, момичета.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 654
 Не съм носила, но на морето са ми идвали подобни мераци Crazy

# 79
  • Мнения: 5 103
Не харесвам и не нося Peace Peace

# 80
  • Мнения: 3 794
Аз много харесвам гривни за глезена - много етно  Simple Smile Така,че с голямо удоволствие, в зависимост от тоалета ми, нося.

# 81
# 82
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Здравейте дами! Аз нося сребърна гривна на глезена и пръстенчета на краката, харесва ми! Не мисля, че е демоде или селско. Накитите за крака са сладурски и доста закачливи. Чела съм, че индийките слагат пръстени на пръстите, на краката си защото там има много ерогенни зони и те /пръстените/ ги стимулират.  bye

# 83
  • Мнения: 18 542
Не нося, само халкичка на десния безименен.

# 84
  • Мнения: 5 622
 Всичко зависи от глезена. Ако е дебел, изобщо няма нужда да се слагат подобни щуротии, защото това само би провокирало хората да гледат повече натам, съответно правите "дефекта" по-видим. Ако жената е с хубав, тънък и нежен глезен, не виждам нищо лошо в това да си сложи нещо. Изобщо не мисля, че нещо подобно е демоде или има някаква определена символика  hahaha

# 85
  • София
  • Мнения: 1 043
Чела съм, че индийките слагат пръстени на пръстите, на краката си защото там има много ерогенни зони и те /пръстените/ ги стимулират.  bye

Слагат ги, когато се омъжат. Това е "официалната" версия  Mr. Green, иначе истинската причина може да е тази, която казваш  Crazy Не знаех  Grinning

# 86
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Като тинейджърка, носех какви ли не неща по краката си- пръстени, гривнички, но сега ми изглежда смешно  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 424
Не нося  Peace

# 88
  • Мнения: 3 453
Не нося,не ми харесва как ми стои Laughing

# 89
  • Мнения: 633
Не нося, дори гривна на ръката рядко си слагам. Сигурно е въпрос на навик.

# 90
  • Мнения: 5 140
Понякога нося и аз, това лято все още не съм си слагала.
На периоди съм.

# 91
  • Мнения: 6 167
Здравейте,
Искам да попитам дали носите някакви накити на глезена като златни илисребърни синджири и какво е тълкуванието за това,че тук чух какви ли не глупости?

понякога нося
и татуировки тоже.
не се интересувам от тълкувания.

# 92
  • Мнения: 2 116
Нося! През летия сезон!  Peace

# 93
  • Мнения: 811
Едно време носех, сега нещо ме спира да си сложа (явно възрастта  Crazy ).

# 94
  • Мнения: 6 461
Не нося.

# 95
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лятото, на морето нося!
Направих си една гривна за глезен от седефена броеница!
Страхотно стои на потъмняла кожа!

# 96
  • Мнения: 5 362
Нося,но само през лятото.
Зависи от накита все пак.Има някои,които наистина са селски и демоде.
А и всичко е до вкус-на някои им харесва,на други не.  Peace

# 97
  • Мнения: 4 358
Не нося, но предпочитам да видя накит на глезена, отколкото пръстен на крака.
И аз така  Peace

# 98
  • Мнения: 509
Не нося.Не ми харесва изобщо.

# 99
  • Мнения: 158
Да, нося..и ми е супер яко и много секси....И с повечето мъже, с които съм говорила са на това мнение... Peace

# 100
  • Мнения: 249
обожавам гривните за крак,много секси изглеждат Simple Smile и е готино лятото да си правим деня по весел с такива весели дрънкулки Joy

# 101
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тънка гривна /златна или сребърна- според зависи/, без висулки.

# 102
  • Мнения: 544
Пръстените за крак много ми допадат и не ги свалям лятото Grinning

# 103
  • София
  • Мнения: 7 753
Не нося.

# 104
  • Мнения: 249
пръстени за крак никога не съм носила,нещо не ми допада,а и не изглежда много добре

# 105
  • Мнения: 4 770
         Аз пък умирам за пръстени за крака, даже повече от гривните ги харесвам.  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 4 435
Нося златна гривничка на крака си нон-стоп,дори и през зимата.Харесвам си я и смятам че е секси.

# 107
  • Русе
  • Мнения: 2 354
веднъж сложих и още същия ден си изгубих накита. Беше преди 4-5 год. Оттогава не съм правила такива опити

# 108
  • София
  • Мнения: 1 783
Нося, носила съм и ще продължавам да нося. Никога не я свалям - една сребърна верижка.

# 109
  • Мнения: 9 095
Не нися. Интересен факт е, че в древни времена "жриците на любовта" са носили такива верижки на глезените и колкото по-дебела е верижката толкова по -скъпи били. Rolling Eyes

Не нося. Интересното е че оприличавам носещите на такива, без да съм запозната с интересния факт, без да обиждам никого, просто гледна точка Peace

# 110
  • Варна
  • Мнения: 672
Не, не нося  Peace

# 111
  • Мнения: 3 622
Не нося никакви синжирчета или пръстенчета по краката - не ми харесва

# 112
  • гр.София
  • Мнения: 430
Нося една сребърна верижка с малка богородичка, много си я харесвам и не я свалям Simple Smile

# 113
  • Мнения: 2 716
Като ученичка си носех часовника на глезена.
Всички ме питаха "колко е часът"  Joy
Харесваше ми как стои.
И бижутата за крака ми харесват.

# 114
  • Мнения: 5 980
НЕ нося, малко селско ми се вижда...особено пък тези тенекиените..мани, мани.. ooooh!
И аз не нося, много се дразня на хора който носят тенекийки, просто това според мен е много селско, от къв зор пък ще нося някакъв накит на глезена си, разбирам на ръката- китката, но на глезена  #Crazy, никога не съм харесвала подобно нещо, не съм носила, а и нямам намерение да го правя.

# 115
  • Мнения: 6 164
На тънък глезен на дълъг крак е красиво. И разбира се, да е съчетано с дрехите, за лятото, а не под чорапогащника. Crazy
Виждала съм на жена кинта и 20 и на дебелия глезен - гривна. Sick Ми гадно е, как да не е!

Не нося, защото не съм си купила. Wink

# 116
  • Мнения: 272
Носих като студентка,но сега вече не ми харесва.

# 117
  • Мнения: 18
Въобще не ми харесва ,независимо на какъв крак.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 768
Нося лятото гривна на глезена, но есента разбираемо я махам.  Laughing

# 119
  • Мнения: 4 496
Не нося,но ако реша-ще е нещо,което не дрънчи,не звъни и т.н.

# 120
  • Мнения: 593
Винаги ми е носенето на такава ми е изглеждало красиво и изящно, но за на др. злезени, не на моя Mr. Green

# 121
  • Мнения: 966
носила съм преди,като тийн...,а сега не

# 122
  • Мнения: 1 465
Не нося на глезена - не харесвам и никога не са ми допадали  33uu

# 123
  • Мнения: 13 512
не харесвам и никога не съм носила

# 124
  • Мнения: 1 092
не харесвам и никога не съм носила
напълно подкрепям Peace

# 125
  • Мнения: 305
не нося,но имам желание

# 126
  • Мнения: 5 393
Не нося,  имам си татуировка за украса.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 815
не харесвам и никога не съм носила
И аз така.  Peace

# 128
  • Мнения: 1 802
Здравейте,
Искам да попитам дали носите някакви накити на глезена като златни илисребърни синджири и какво е тълкуванието за това,че тук чух какви ли не глупости?

Не нося, но много ме кефи. А за тълкуването - не знам, не съм чувала нищо.

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Хубав глезен имам, ама ако сложа гривна, няма да е хубаво, не Peace

# 130
  • Мнения: 255
Да, нося гривна и пръстен съЩо Peace

# 131
  • Мнения: 3 360
Не-не харесвам Wink

# 132
  • Мнения: 1 546
Да, слагала съм. Харесва ми. Peace

# 133
  • Мнения: 444
Не не ми харесва и не нося

# 134
  • Мнения: 349
Да,нося гривна Laughing

# 135
  • Мнения: 819
Да,нося и много ми е гот с нея.Намирам я за секси и привличаща погледите,а лекото и звънтене...много ме кефи.

# 136
  • Мнения: 1 339
Не съм носила и не мисля и да нося.

Веднъж видях една жена с гривна на глезена, а отгоре имаше чорапогащник. Не изглеждаше секси....  Sick

# 137
  • Мнения: 1 877
Ох,и аз не нося,макар че мъжа ми го намира замного секси

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не, никога не съм носила.
Но, пръстен на крака - да. Wink

# 139
  • Мнения: 1 149
Ако е нещо нежно и красиво-защо не ,някак си закачливо ми изглежда,но само лятото и само на морето.

# 140
  • Мнения: 645
Не нося защото ги скъсах всичките Embarassed Обаче направо обожавам, много женствено и нежно седи newsm03

# 141
  • Мнения: 410
ако е някое нежно синджирче стои супер.аз нося и ми харесва

# 142
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Много ми харесват.Имам 2 фини верижки за глезена и пръстен ( от бяло  и обикновено злато)...Сменям ги според слу4ая в зависимост какви са останалите бижута които съм сложила ....
Относно тълкуванията, направо ме разбихте.. #Crazy.. 95% от жените в Мадрид носят гривни за глезенна... Дори си има специална дума, която озна4ава "гривна за глезена".. Най малкото зву4и несериозно да се твърди 4е  мадрид4анкитесе  са демодиирани селянки с леко поведение....

# 143
  • Мнения: 1 149
Много ми харесват.Имам 2 фини верижки за глезена и пръстен ( от бяло  и обикновено злато)...Сменям ги според слу4ая в зависимост какви са останалите бижута които съм сложила ....
Относно тълкуванията, направо ме разбихте.. #Crazy.. 95% от жените в Мадрид носят гривни за глезенна... Дори си има специална дума, която озна4ава "гривна за глезена".. Най малкото зву4и несериозно да се твърди 4е  мадрид4анкитесе  са демодиирани селянки с леко поведение....


 Peace

# 144
  • Мнения: 10 983
Нося през лятото на бос крак. Когато съм с чорап и ботуш през студените сезони ми е неудобно.

# 145
  • Мнения: 166
Нося през лятото на бос крак. Когато съм с чорап и ботуш през студените сезони ми е неудобно.


 Peace

# 146
  • Мнения: 795
Не, никога не съм носила, но ми харесва!

# 147
  • Мнения: 7 474
Рядко нося и то сямо лятото

# 148
  • Мнения: 423
Не, никога не съм носила, но ми харесва!

 Peace

# 149
  • Мнения: 852
Не, никога не съм носила, но ми харесва!

 Peace



И аз съм така Peace

# 150
  • София
  • Мнения: 1 176
Рядко нося. Зависи от накита де.

# 151
  • Мнения: 3 647
Не нося.
Семантиката  на бижутата  на глезена идва от арабския свят и е значела, че носещата я е сексуална робиня на еди си  кои.....
 Относно изказването дали е селско или не -  всеки си  има  право  на вкус и  мнение, но  фактът че то не  съвпада с нашето  не го прави автоматично  по -низш или  селяндур  Peace

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Не нося.
Семантиката  на бижутата  на глезена идва от арабския свят и е значела, че носещата я е сексуална робиня на еди си  кои.....
 Относно изказването дали е селско или не -  всеки си  има  право  на вкус и  мнение, но  фактът че то не  съвпада с нашето  не го прави автоматично  по -низш или  селяндур  Peace
Ле-леее много интересно е значението, а дали е пишело на кой точно е била робинята на някаква плочица или нещо такова, интересно ми стана!

# 153
  • Мнения: 5 241
Да гривна, но само лятото.

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Не! Никога не съм носила. Hug

# 155
  • Мнения: 3 647
Не нося.
Семантиката  на бижутата  на глезена идва от арабския свят и е значела, че носещата я е сексуална робиня на еди си  кои.....
 Относно изказването дали е селско или не -  всеки си  има  право  на вкус и  мнение, но  фактът че то не  съвпада с нашето  не го прави автоматично  по -низш или  селяндур  Peace
Ле-леее много интересно е значението, а дали е пишело на кой точно е била робинята на някаква плочица или нещо такова, интересно ми стана!
Mmm да, правилно си се досетила  Flutter  bouquet

# 156
  • Мнения: 674
Не нося,но ми харесва !

# 157
  • София
  • Мнения: 10 858
Не нося, но бих носила с удоволствие. Разбира се зависи от самото бижу, за глезена мисля, че стои много секси едно нежно синджирче, с няколко висулки, евентуално.
За съжаление вече е късно да си купя такова бижу, но ме подсеща да го направя за следващото лято.

# 158
  • София
  • Мнения: 3 787
Не съм носила от години.Когато бях ученичка,през лятото често слагах разни гривнички Wink

# 159
  • Мнения: 3 674
Нося лятото   Hug ...много харесвам когато видя мацка с гривничка на глезена  Heart Eyes Мисля че е много секси  Peace

# 160
  • Мнения: 891
Не съм носила, но ми харесва и бих носила.  Peace

# 161
  • Мнения: 4 187
Имам гривна на левият крак, много тънка верижка, почти не се забелязва.

# 162
  • Мнения: 292
Нося да,но в момента нямам , но на мин лично ми харесва, струва ми се секси стига да е нещо семпло и изискано.

# 163
  • Мнения: 1 919
Нося да,но в момента нямам , но на мин лично ми харесва, струва ми се секси стига да е нещо семпло и изискано.
и аз така

# 164
# 165
  • Мнения: 731
Не нося.

Общи условия

Активация на акаунт