БОЯ ЗА КОСА В ЧЕРВЕНО

  • 6 056
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 270
Моля Ви препоръчайте ми боя за коса в червено.До сега съм ползвала Палете Делукс ,но вече не съм доволна , нещо я развалиха.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
Вземи си боя на Л`ореал - Ферия или Преференс. И двете имат много хубави червени цветова. Цените са - за първата 14.20 лв и втората 13.50 лв.  Peace

# 2
Моля Ви препоръчайте ми боя за коса в червено.До сега съм ползвала Палете Делукс ,но вече не съм доволна , нещо я развалиха.

пробвай боята Wellaton,също има мн хубави червени цветове, ползвам я от доста време и съм доволна,пък и струва само около 6 лв

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Обожавам цветовете на Вулкано!

# 4
  • Мнения: 1 668
Боядисвам се от много време червен цвят с palette delux,  но напоследък иэобщо не ме хваща, вие имали ли сте подобен проблем вече няколко пъти опитвам но реэултатът е никакъв дали е от боята или от това, че преди 4 месеца родих и хормоните още  са раэбъркани newsm78 моля эа помощ baby_neutral


По въпроса-може да опиташ с лонда вулкано има много хубав червен цвят и е много трайна Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Jalid - Професионална е и има уникални червени  цветове  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 270
Боядисвам се от много време червен цвят с palette delux,  но напоследък иэобщо не ме хваща, вие имали ли сте подобен проблем вече няколко пъти опитвам но реэултатът е никакъв дали е от боята или от това, че преди 4 месеца родих и хормоните още  са раэбъркани newsm78 моля эа помощ baby_neutral


По въпроса-може да опиташ с лонда вулкано има много хубав червен цвят и е много трайна Peace
От боята е.И аз забелязах , че Делукса е развален вече

# 7
  • Мнения: 31
 моето професионално мнение  Embarassed  е да го направиш в салон  с Лореал или Велла професионалните, но ако все пак нямаш възможност да го направиш в салон ти препоръчвам  Wellaton 66/46 или 77/44. Моето мнение за Лонда е че прави хубав цвят но прекалено суха става косата , докато WElla се грижи за косата ти  Laughing. Това е от мен. Успех

# 8
  • Мнения: 27 524
Лореал Ферия имат най-ярките и хубави цветове.
Другите на Лореал също са хубави, но те търсят по-естествения ефект.
Мисля, че и на Гарние 100% Color също имаше едно хубаво, ярко червено.

# 9
  • Мнения: 341
Аз също се правя червена от както се помня. Боядисвам се в къщи и съм пробвала повечето по-хубави "супермаркетни" марки бои. Установила съм се на Wellaton - моят цвят е черешата, но всички червени нюанси са много хубави и интензивни.

# 10
Аз също се правя червена от както се помня. Боядисвам се в къщи и съм пробвала повечето по-хубави "супермаркетни" марки бои. Установила съм се на Wellaton - моят цвят е черешата, но всички червени нюанси са много хубави и интензивни.

аз също използвам абсолютно същата боя- череша и съм супер доволна Wink

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Майка ми се боядисва червена от много години и е най-доволна от Лонда Вулкано. Страхотни нюанси на червеното!  Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
Лореал Ферия имат най-ярките и хубави цветове.
Другите на Лореал също са хубави, но те търсят по-естествения ефект.
 
Подкрепям напълно. От година може би ползвам само Лореал и мога да кажа, че косата ти нестава суха - изглежда много добре и е лъскава. Поне при мен е така. Пробвала съм и други бои но впоследствие косата се изсушава и краищата и стават чупливи. Така че зависи какво търсиш - само ярък цвят или цвят и запазване на косата в добро състояние.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 170
Аз предпочитам Лореал защото освен цвета ,за да е красива косата не бива да се изтощава, но пък Лонда Вулкано наистина има страхотни нюанси на червеното.
И за да не отварям нова тема искам да попитам всички червенокоски колко често се боядисвате, как подържате равномерен цвета защото червеното е най-трудно за поддържане (мое мнение), само корените ли боядисвате или цялата коса при всяко боядисване.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
Лонда Вулкано! Peace

Общи условия

Активация на акаунт