Трето дете ........

  • 3 767
  • 57
  •   1
Отговори
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами. Много се радвам, че открих този форум / аз съм майка на чудесен син - 16г.  и прекрасна дъщеря на 14г./ От няколко дни съм в голямо противоречие със себе си и искам да чуя и вашето мнение. Бременна съм в 1-ви месец и съм точно толкова уплашена, както и първия път. Даже може би и повече. Първото си дете родих на 19, дъщеря си родих на 21, двете раждания ми бяха нормални, без никакви усложнения, но сега ........? Сега съм на 35 години и ....... май мисля повече отколкото  трябва. Няма ли да е ли прекалено голяма разликата на децата ми, как да им кажа , изобщо какво да правя ?

# 1
  • Мнения: 1 273
Защо не попиташ майчетата тук :Клуб на многодетните родители .

Иначе аз лично, много искам на 35г. да имам трето дете  Praynig

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Честита бременност! HugТова, че си на 35г. не значи, че бременността ти ще протече с усложнения!Мисля, че децата ти ще се зарадват на новината.Имам позната която роди на 39г., а децата и бяха колкото твоето.Тя също имаше такива опасения, но децата приеха новината за бебето страхотно!Сега то е на 2г., а цялото им семейство е много щастливо.
  Възхищавам се на жени като теб  bouquetЛека бременност Heart Eyes

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Не се страхувай щом е дошло значи е трябвало,лично аз съм най щастливия човек в момента и чакам третото си дете с много радост,а баткото и каката ще ти помагат много.
Честита ти бременост и дано вземеш правилното решение.

# 4
  • Мнения: 2 336
Ако го искаш давай. Днес жените раждат около 30 първото, а за второто те минават. А пък няма лошо другите ти деца да си направят една генерална репетиция с новия член. Успех ти пожелавам.

# 5
  • Мнения: 9 050
Ако ти кажа колко от приятелките ми а първи път родиха на 32 - 35 години... Просто ще те наблюдават повече и вероятно ще ти правят изследвания, които не са се налагали при предишните бременности. Всичко ще е наред. Не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 689
Честито!!!   bouquet   bouquet Според мен е прекрасно!
Аз лично съм от голямо и щастливо семейство. Разликата в годините ни е малко по-малка от колкото при твоите деца, но според мен това не е от толкова голямо значение. Нито пък възрастта ти. Много жени раждат за първи път на твоите години.

Желая ти лека бременност!!!

# 7
  • Мнения: 22 343
Това е чудесно, не смятам, че трябва да се притесняваш. ))))
По-големите деца обикновенно са настроени изключително добре към подобен нов член на семейството. Съвсем наскоро близки приятели имат бебенце, а синът им е на 11г. Много горд батко е и всички са много щастливи.

# 8
  • Мнения: 3 116
Олеее, как искам трето дете  Hug А до второ още не съм стигнала, пък съм на 30 Simple Smile

Ако имаш желание да си имаш бебче, давай  Hug Възрастта не е  никакъв проблем Simple Smile

С брат ми разликата ни е 11 години. Много помагах за отглеждането му и много си се обичаме  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 5 362
Днес жените раждат около 30 първото, а за второто те минават.
Peace
Така си е,съгласна съм.
Няма от какво да се притесняваш.
Мисля,че другите ти две деца ще ти помагат-достатъчно големи са за това-и ще са много щастливи от факта,че мама е бременна и ще си имат братче/сестриче.
Желая ти успех,кураж и много усмивки!
Завиждам ти най-благородно,че за трети път ще ставаш майка!
Можеш само да се гордееш с това! newsm10

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Родих на 31 години.Искам второ и дори трето дете.Както и да ги пресмятам годинките си минават и 35-те ще ги вържа.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Това е страхотно, аз съм сама и от малка си мечтая за голямо семейство.Родих на 31 първото си дете, нямам много време ,но живот и здраве поне още едничко ми се иска да имаме.
Желая ти лека бременност, наслаждавай й се и на финала едно сладко бебче. ylinfant
Винаги съм се възхищавала на мами с повече от 2 дечица  Hug

# 12
  • Мнения: 4 621

Днес жените раждат около 30 първото, а за второто те минават.
Така е  Peace
Няма от какво да се притесняваш Hug
Честито и лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 313

Днес жените раждат около 30 първото, а за второто те минават.
Така е  Peace
Няма от какво да се притесняваш Hug
Честито и лека и безпроблемна бременност ти желая  bouquet
аз съм на 30 и още не съм забременяла.тъй 4е какво те притеснява. Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 064
Честито! Радвай се и не се терзай - децата ще свикнат с новината и ще се радват, а ти си в много добра възраст - най-вероятно няма да имаш проблеми!
Пожелавам ти го  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт