Навици, нрави, обичаи

  • 2 940
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 287
това с пърденето, лоша работа е...даже го прихванах...
 само в къщи за сега ама знае ли се...

# 61
  • София
  • Мнения: 2 958



 monita911  , да не забравяме WC -то .  smile3550

Така страховете ти ще бъдат унищожени в зародиш. 

# 62
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, къде е уникалната тема "Опикават ли мъжете ви тоалетната" ooooh!

# 63
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Ох, къде е уникалната тема "Опикават ли мъжете ви тоалетната" ooooh!

И свалят ли капака след като са използвали WC-то

# 64
  • Мнения: 920
Ох, къде е уникалната тема "Опикават ли мъжете ви тоалетната" ooooh!

И свалят ли капака след като са използвали WC-то
И последната капка винаги...

# 65
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ужасни сте. Да взема да я подновя, а? Mr. Green

# 66
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Нали казват, че всеки светия, преди да го канонизират, е бил обикновен човек.
Моят светец (не защото се е споминал, а защото отдавна е канонизиран за най-добрият син и съпруг на света  Mr. Green), макар и да ползва тази титла, все още има доста човешки черти:
масата му задължително  да е сложена и след като  се нахрани, да си остави чиниите и да се изнесе нанякъде (най-често пред компа);
никога не си дояжда последния залък - сякаш е въпрос на чест да го остави в чинията;
оставя дрехите си за пране задължително ДО пералнята, но не и в нея (като непременно се цели да не сбърка и да ги сложи вътре; а когато му кажа, все съм се заяждала и си търся поводи за скандали);
иска да му отговарям на мига,  след като ми е задал въпрос;
НЯМА НАВИКА ДА МЕ СЛУША СЪСРЕДОТОЧЕНО и това ужасно ме дразни. Преди направо ми идеше да му закрещя на улицата за това; дежурният въпрос в този момент е "А, какво каза? Извинявай...";
мисли, че аз съм тази, която трябва да се промени и че той е по-добрият от двама ни;
Сещам се и за нещо положително: МНОГО МЕ ОБИЧА hug  loveuuu

# 67
  • Мнения: 3 091
мойто тамагочи също е от светците  Mr. Green пу-пу! да ми е живо и здраво!

- страда от мания за чистота - предимно на храната и всичко свързано с нея! нито един микроб не живее върху неговата чиния, вилица, нож... Даже невинните зеленчуци са супер-обез-микробени (егати, как я написах). ако има и най-малък риск от появата на биологично оружие, става нервен, мрънка, мърмори и се сърди!
не ме питайте как отглеждам светещите гъби!
тази святост на любимия образ мисля, че ми стига!

иначе е адски мързел, но го прави с финес! гледа съсредоточено някъде далееече - все едно всеки момент ще проговори! а джудженцата, които ми мият чиниите, избягаха отдавна!

сега чакам да видя дребната звярост какви мании ще заразвива!

# 68
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Нали казват, че всеки светия, преди да го канонизират, е бил обикновен човек.
Моят светец (не защото се е споминал, а защото отдавна е канонизиран за най-добрият син и съпруг на света  Mr. Green), макар и да ползва тази титла, все още има доста човешки черти:
масата му задължително  да е сложена и след като  се нахрани, да си остави чиниите и да се изнесе нанякъде (най-често пред компа);
никога не си дояжда последния залък - сякаш е въпрос на чест да го остави в чинията;
оставя дрехите си за пране задължително ДО пералнята, но не и в нея (като непременно се цели да не сбърка и да ги сложи вътре; а когато му кажа, все съм се заяждала и си търся поводи за скандали);
иска да му отговарям на мига,  след като ми е задал въпрос;
НЯМА НАВИКА ДА МЕ СЛУША СЪСРЕДОТОЧЕНО и това ужасно ме дразни. Преди направо ми идеше да му закрещя на улицата за това; дежурният въпрос в този момент е "А, какво каза? Извинявай...";
мисли, че аз съм тази, която трябва да се промени и че той е по-добрият от двама ни;
Сещам се и за нещо положително: МНОГО МЕ ОБИЧА hug  loveuuu

Божееее, мъжът ми е абсолютно същия !  ooooh! ОВЕН !

И как мразя да яде в хола на лаптопа - нали е лаптоп, по дяволите, да си го вземе в кухнята ! И мразя да му чистя трохите от дивана, леглото и клавиатурата !  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 69
  • Мнения: 4 806
оценката (и последвалата реакция) на определени навици е в зависимост от отношението към субекта (направо си е обекта), който има щастието/нещастието да ги проявява ... контекстът му е майката, онзи обвързващият контекст на чувствата ...

по-простичко казано:
при опиянено влюбена жена чопленето в носа на любимия може да предизвика екстаз (сексуален включително)
при мразеща жена, анти-бактериалната борба може да предизвика истерия ...

# 70
  • София
  • Мнения: 462
Искам Лиска да каже за ноктите!
 А по темата...като ме нервира,всичко ме дразни.

# 71
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Искам Лиска да каже за ноктите!
 А по темата...като ме нервира,всичко ме дразни.

Да каже има ли теория и за кожичките - щото аз тях гриза

# 72
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Дразнят ме:
1. Виси на компютъра много, пристрастен е, даже;
2. Любимият му отговор е "Ще видим";
3. Не носи на забележки и винаги го смята за заяждане и скандал.

# 73
  • Мнения: 3 569
Мъжете ви бъркат ли си в носа пред вас и това дразни ли ви ?

# 74
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Мъжете ви бъркат ли си в носа пред вас и това дразни ли ви ?
Не и не

Общи условия

Активация на акаунт