Навици, нрави, обичаи

  • 2 942
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Има ли такива, с които ви дразни съжителят - съпруг, гадже. И водите ли борба.
Моят син задължително си хвърля гащите пред банята. Ша има да ма плюй снахата.

# 1
  • Мнения: 5 577
Страшно много са  Tired

# 2
  • Мнения: 990
Има разбира се и са много. Единия от тях е Едиповия комплекс...  Tired

# 3
  • Мнения: 516
Моят съпруг е ужасно подреден. У дома е като в аптека. Влудяващо е, като почне да върви след мен и детето и да оправя всичко, което сме поразхвърляли. Забележете, че аз по принцип се водя за подредена жена, ама чак пък като него... Но пък много като се ядосам, си казвам- Добре, че не от ония мъже, дето си хвърлят гащите пред банята Laughing

# 4
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Като накарам мъжо да свърши някаква работа винаги изкарва една дежурна физиономия, все едно той ме е накарал да свърша нещо #2gunfire
Другите неща се преживяват

# 5
  • Мнения: 3 423
Кремената, мъжът ти е зодия дева, нали?!

Аз се вбесявам, като видя някой да си гризе ноктите.
Независимо кой. Имам и теория за хората с такива нокти.

# 6
  • Мнения: 9 045
Дразнят ме много неща, но май стигнах до извода, че превъзпитание пир мъжа не може да се проведе - и се примирих Confused
В крайна сметка, да са го научили като малък Crossing Arms

Иначе, друго което ме дразни, са някои странни навици, които е усвоил от семейството си - примерно, докато говоря по телефона, той ми вдига шум около мене, не намаля телвизора (ако е пуснат), говори ми сякаш съм свободна и мога да го чувам Tired У тях е същото, не мога да го разбера...

Лис, сподели теорията си, моля те Simple Smile

# 7
  • Мнения: 8 999
Моят използва столовете в трапезарията за гардероб. Холът ми вечно има неразтребен вид с тия накачулени дрехи по облегалките. От години провеждам борба с него по тоя въпрос, но ефектът е нулев. Няма жива сила, която да го накара да прибере дрехите си поне в спалнята, а не да са на показ в дневната. Другото нещо, което страшно ме дразни е, че ходи бос вкъщи - по краката му полепват разни неща /дребни боклучки и мръсотийка - нямам възможност да мия подовете по два пъти на ден/ и после си катери копитата на белия ми фотьойл, който вече съвсем не е бял, дори не е и сив /добре, че се пере дамаската, но тя съхне два дни, а той я цапа за половин ден!/ Третото нещо, което ме дразни е, че никога не слага мръсните съдове в миялната, а ги трупа в мивката. Но .... мисля си, че това са дребни неща все пак. Лошото е, че децата гледат от него и го копират, защото е по-лесно.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
има разбира се...
такива дребни на пръв поглед неща - като моткане ... не обичам да закъснявам заради някой друг, понеже не знае кое къде му е или просто не знае като стане какво да прави ooooh!
разхвърляне, неорганизираност ...
лошото е, че това са навици, които мн трудно се променят...

# 9
  • София
  • Мнения: 15 426
Аз се вбесявам, като видя някой да си гризе ноктите.
Независимо кой. Имам и теория за хората с такива нокти.
Лиска и каква ти е теорията? Аз не ги гриза, но ги от нерви ги късам единия нокът с другите нокти.И от супер маникюр, от както децата са по чужбина съм като с изядени нокти.

# 10
  • Мнения: 516
Кремената, мъжът ти е зодия дева, нали?!

Не е Лиске и това е парадокса. Стрелец е, а те по принцип са скарани с подредеността newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
Естествено, че има...
Легнала съм и почти заспала, обаче това моят не го притеснява - започва да ми задава въпроси на висок глас и настоява за отговор.
И като успее да ме разсъни, защото се развиквам казва, че съм нервна. ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 249
Лиске, кажи си теорията! Едната ми сестра си гризе ноктите до месо и би ми било интересно да чуя.

Иначе с мъж ми вече така сме се нагодили един към друг, че лудостите и странностите ни са общи. Е, понякога малко стряскаме хората около нас, но това изобщо не ни впечатлява!  Laughing Аз като се изнервя и яхна метлата, предупреждавам, че ще го ям за всичко и той - ще, не ще - трае и преглъща.

Сега се сещам - много ме дразни това, че си зарязва мръсните дрехи и чорапи, където му падне. Ама ...   33uu

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Нищо не ме дразни в половинката.
Сигурно защото често е на работа по чужбина и не ни остава време да си омръзнем.
А и е страшно разбран човек - след като 2 пъти не му изпрах чорапите метнати по пода, разбра, че е хубаво да ги слага в пералното.

Ако питате него обаче, аз имам доста трески за дялане  Embarassed

Това с огризаните нокти е страшно противно! Мога да  Sick като видя такива ръце

# 14
  • Мнения: 10 758
Не искам да си развалям настроението.Ако тръгна да ви обяснявам ще се изнервя още повече.

Общи условия

Активация на акаунт