Сливен 11 - чака ни голямо топло лято, само за разходки

  • 14 659
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен
На мен от подготовка за изпита и разходки не ми остава много време да пиша иначе ви чета.
Този изпит само да мине и за последния изобщо не се притеснявам,че материала който трябва да науча е една суха материя и изобщо не ми е интересно......ако някой е учил"Социална хигиена" ще ме разбере.На мен не ми допада.
Иначе за вечерната среща нищо никой не е казал.........кой ще идва и остава ли мястото,часа и датата която определихме........хайде че остана само една седмица.........може да променим датата на 19 юни да е че Дидка ако има желание и тя да дойде че нали на 20 са рожденици....но тя да каже да променяме ли датата?

# 31
  • Мнения: 1 063
Кате той е направил алергия към АБ, трябва да го смените...

МамаСеви много сладък ангел имаш, това мястото на което обичате да ходите ли е?

Меги а каква е тортата вътре,шоколадова, сметанова...А това със собствения апартамент е голяма драма,нали и ние живеем при свекър и свекърва, знам какво е да си нямаш лично твое местенце Peace

Силве не знам дали е бил скромен купона, но е имало много настроение Peace и тортата как е оцеляла Joy

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 09:31 от Iva M.

# 32
  • Мнения: 119


Приятна закуска на тези, които не са на диета!

# 33
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Иве, при моите свекър и свекърва е по-лесно. Там всички ремонти дето сме ги правили са по мои "проекти". И няма проблем с изхвърлянето на старите уреди. А тук проблема не е в хората, те евентуално биха се съгласили, но аз осъзнавам, че като се изнесем ние (и си вземем нашите неща), трябва да има нещо в апартамента (те всъщност никога не са го давали под наем и може би няма да го дават след нас).

А не можах да разбера за коя торта точно питаш.

Много благодаря за закуската, mamasewi

# 34
  • Мнения: 43
Добро утро !

Закуската си я бива но намен ми трябва едно тройно кафе.

Тази вечер почти не сме спали. Иво не ни остави постоянно мрънка. Незнам дали е от зъби или от захранването с кухнята но детето е много неспнокойно.

 silvina83 Много е сладка Рости. Да ви е жива и здрава.А юнака с красивите изразителни очички на mamasewi е голям бонбон.
ООООООООО Изкам да ви кача малко снимки но направо нямам никакво време а и при мен нета е един слабичък.А и още не съм ги прехвърлила от камерата.

Е май се оправдах.

Ами ова е че пак ревнахме.

# 35
  • Мнения: 1 063
Меги питам за тази,която смяташ да правиш, а и по принцип, коя е най-харесваната торта? В къщи най-много ценят пълнежа Wink

# 36
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами калинката още незнам каква точно ще стане, трябва да е в купа, за да стане като топка. Но няма да е тортата с рула - ще пробвам бисквитени блатове, хем и да не пека. А тази дето ще я правя в Сливен, ще бъде като змията, само в друга форма. Така мисля, пък какво ще стане.....

Моя мъж не е много по тортите - но му хареса тортата с рула - заради леко киселеещия от заквасената сметана крем. Той не харесва шоколадовите торти, От много време ми иска плодова с бял крем. Обаче пък аз си харесвам много силно шоколадовите работи. Децата не ги знам какво точно обичат - един път обират само крема, другия път само блата. На тортата с рула - само рулата, без крема. Велина обикновено изяжда захарното покритие или сметановите розички. Но като остане само едно парче (последното) и нямат много избор, изяждат всичко.  Laughing

# 37
  • Мнения: 49
Сама ли съм по обяд?
Да се запиша и аз в новата тема набързо.
Поздрави!!!
 Hug

# 38
  • Мнения: 15 619
Сама ли съм по обяд?
Да се запиша и аз в новата тема набързо.
Поздрави!!!
 Hug
Мне, и аз съм тука, ама си чета само. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 525
Меги като гледах карамеления сладкиш точно това ми направи впечатление как се излива едната върху другата смес.Малко не мога да си го обясня.Искам да те питам нещо-изтеглих си едни книги с модели за фигурки от марципан и там дават как ги оформят със специални инструменти или шаблончета за изрязване на различни видове цветя.Дали си виждала някъде такива?
mamasewi много апетитна закуска!Ще закусвам,пък после ще му мисля!
Много са сладки малките!

# 40
  • Мнения: 119
Нели, thanks! Сладур (нали си е мой! )
Меги кажи как правиш тортата с рула. Може и  да си го казвала някога но...... sorry.
Ваня, и аз така правя - първо хапвам, после мисля!


За вечерната среща ще дойда, а ако някой иска да променим деня няма проблем.

# 41
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ваня, и на мен ми беше чудно, но ако изливаш сместа за блата полека (както е дадено на снимката), тя веднага изплува. После внимавах като я слагам във фурната да не я мърдам много. Но не е въпрос на специални техники, тя сама си изплува, не трябва да се бърка и си остава така. А днес даже беше по-вкусен от вчера (или аз бях по-гладна  Laughing)

Такива фигурки и инструменти има тук, но са много скъпи, тъй като са внос. Аз се надявах да ми изпратят от чужбина, но засега не стана. Може към Коледа или пък наесен аз да помисля да си купя.

mamasewi, ще ти дам линк към темата, ако още нещо не ти е ясно, на драго сърце ще ти отговоря.
Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=141085.0

# 42
  • Мнения: 372
  Да се похваля с новото си детенце.

http://www.bgphoto.net/photos/1255/o633174270677812500.jpg

# 43
  • Мнения: 7 430
ХелоУ Hug

Ако някой се е затъжил за мен - тук съм bowuu
Вчера нямахме ток, а съответно и Нет, за това не можах да се включа smile3503
Днес ВикториО е в къщи и сме  Stuck Out Tongue Winking Eye Ходихме на обяд на караваните и голяма игра падна с Мишата 1swing
Сега спят и бързам да пиша..



Дидке ..........тъй като втори път не ни се обадихте на нас........само където ви правиха изчисления за колко ще ви излезе и гледахте мостри............труд на вятъра

Кате, все още не сме се спрели на никоя фирма -  оглеждаме и преценяме.
Това, което ми писа доста ме подразни - все пак както са ти писали и другите - пазарна икономика Peace Ти би го направила същото newsm10
Гледаме, избираме, решаваме. И не си мисли, че само вие сте идвали " за нищо"  Wink
Като сме ходили по другите магазини, където правят кухните хората предлагат, идват, мерят и дават оферта - никой не се е разсърдил...
Аз така и не разбрах каква е вашата newsm12 тъй, че мисля няма за какво да се впрягаш.
Нямам нищо против, даже за мен ще е удоволствие да я направят твоите хора, но първо и най-важното за мен е, ЧЕ НЯМАТЕ ЧЕРВЕН ЦВЯТ - червен, който ми е важен Mr. Green Приеми, че не мога само заради това да не ми се разсърдиш да избера друг цвят Peace и да извикам вас....и не съм звъннала или казала нищо, понеже от няколко дни мисля пак за кухня.До сега друго обсъждаме.
 smile3505

Мамасеви - много е сладък малкия - да го нагушкаш от мен, че той на мен така и не ми дава smile3503
Взимам си от сутрешната закуска tooth

Живанка, голям бонбон сте си взели  Hug Яни как го кръсти Heart Eyes

Иначе, за ТЕРАКОТА - убедихте ме newsm10 за гранитогреса и на мен ми харесва, само дето цвят не намирам да ми е на сърце newsm08

Меги, мерси за хубавата темичка  bouquet

Силвина, голяма красавица е малката - да я нацелуваш от Миши dancing
Къде ще правите кръщенето...

Иве, надявам се Жорката е по-добре.
Целувки от нас kiss

Теди, как е Алесанка, слуШка ли Two Hearts

Лони, какво прави малкия бузанчО Hug

КАте, дано Пацко да се оправя вече Hug ...а ти - я удари една усмивка Hug

ЗА срещата - не ме бройте - дано следващия път съм на линия newsm68

Нели - и вие като нас, аз вече съм се отчаяла, че някога ще спре да се храни през нощта - вече 1 година е така Weary

...е, стигна ми времето, вече може да стават smile3533


# 44
  • Мнения: 1 063

Живеее много е сладко, каква порода е newsm78 и направи ли му къща вчера  Laughing

Роднините в къщи също искат куче, но никой не отчита факта, че нямаме двор и кучето ще ми бъде цял ден на главата т.е. не ми стигат две деца, но ще трябва да чистя и на куче/отново/,побеснях онази вечер, но си трая щото не съм си у дома newsm61

Дидка няма промяна при нас Sad

Общи условия

Активация на акаунт