Тонизиращи средства

  • 3 424
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сок от лимон с мед.

# 31
  • Мнения: 750
Когато сутрин трябва да съм БУДНА, а малчо не ми е дал много да спя, пия разстворимо витамин С, пия и едно силно кафе и до обед съм свежарка.

Кофеинът неутрализира витамин C. Не е препоръчително да се пият последователно. Същото важи и за лимони, грйпфрути, ябълки и т.н.
Лимоновият сок ми действа добре. Още по-добре- грейпфрут. Кафе пия някъде около обяд, просто защото го харесвам. И чай.

# 32
  • Мнения: 3 506
Тъкмо мислех да пробвам зелената енергия, че децата не я искат и застоя едно цяла кутийка, обаче с тези работи, дето ги пишете за килограмите, определено ме отказахте  Thinking

А като казвате зелен чай - какъв зелен чай си купувате и откъде - магазин или аптека? Аз съм голяма кафеджийка, но напоследък съм се замислила да намалявам кафето, та тази темичка ми идва добре дошла.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз обичам най-много зелен чай с лимон на Пикуик, има го в разните супермаркети, Метро и т.н. Има и други комбинации - с портокал, жасмин и пр., въпрос на вкус...

# 34
  • Мнения: 668
Детските ми спомени от джинджифила са много гадни, но ще взема да опитам отново  Simple Smile

asyalein, как си правиш точно лимонада - като студен чай с лимон ли?

джинджифилът се настъргва, необработени лимони се режат на колелца заедно с корите (ако са обработени само вътрешността), налива се вода, добавя се нерафинирана захар и се разбърква.

престоява около 2 часа, лимоните се понатискат малко да пуснат още сок. прецежда се и се сервира с лед.

А как се разбира дали лимоните са обработени или не Thinking

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Повечето лимони на пазара са обработени, така че ползвай само вътрешността.

Общи условия

Активация на акаунт