Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора
Ползвала съм Кофлет и Румалая. Възхитена съм от резултата. Преди не минаваше зима без грип или поне гърлобол, но откакто ползвам Кофлет нямам никакви проблеми. Много съм доволна!!!
Интересува ме кой какви продукти е ползвал и естествено, какви са отзивите?
Цитирай

Ползвала съм кремчето за разширени вени/забравих как се казва/ и съм много доволна, веднага облекчава болката и прибира вените, но не съм достатъчно сериозна да го ползвам редовно и да пия и хапчетата към него , сигурно бих получила трайно подобрение! Майка ми използва крема и хапчетата Румалая за артритни болки и  е по-доволна от тях ,отклокото от традиционните лекарства! Също съм взимала крема за простудни заболявания и от него съм много доволна! Сега се чудя дали да взема и хапчетата за отслабване ,защото имам проблем с килограмите, ако някой има отзиви за тях ще се радвам да сподели!
Цитирай

Също съм взимала крема за простудни заболявания и от него съм много доволна!
Сега се сетих, че и аз съм го ползвала и също съм доволна!
Цитирай

И аз съм доволна от много техни продукти, изцяло билкови са всички.  Peace
Кофлета само се чудя, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.
Нещо ми обясняваха за друг подобен продукт относно долната граница за деца, че струвало доста пари да се регистрира за ниска възраст и незнам си какво точно, чисто формално нещо...
Цитирай

това, че са билкови не значи, че са безобидни...има билки, които не се препоръчват за малки деца /както за бременни, примерно /.
иначе, това за изследванията е така - педиатърката на дъщеря ми го обясни веднъж във връзка с други лекарства - освен парите, трябва да има определен брой деца, с които да е тествано лекарството и това е проблем - съвсем логично няма много желаещи за опитни зайчета.
на Хималая съм ползвала Септилин и Румалая - доволна съм. Мъжът ми ползваше доста време Лив 52 /ако не греша името/ - много е доволен.
Цитирай

Кофлета само се чудя, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.

Да не би да е заради черния пипер в бонбонките. Аз едвам ги смуча, какво да кажем за мъниците.
Цитирай

За сиропа Кофлет става дума. Той не люти така.
Цитирай

хималая са супер - герифортето е невероятно при стрес, пастата за зъби също е невероятна според мен. лаксативното им хапче е много добро, но не съм фен на този начин за решаване на "онзи" проблем (преборих се с хомеопатия да го реша).
само от хапчетата за отслабване не съм доволна - стана ми зле и ги спрях много бързо
Цитирай

От къде ги купувате? От лекар ли се изписват?
Цитирай

От къде ги купувате? От лекар ли се изписват?
Има ги в доста аптеки.
Погледни тук:  http://si-plus.com/index.php?p=40
Цитирай

ползвала съм това:
и

с първото мажех пъпчици по бузите на детето, а второто против цистит
Бонбонче, благодаря за уеб адреса
Цитирай

...
Бонбонче, благодаря за уеб адреса
За нищо!
Цитирай

може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?
Цитирай

може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?
Всичко можеш да прочетеш от линка, който съм дала.
Ето това е за разширени вени (от същия сайт):

"Таблетките и кремът“Пайлекс” се използват съвместно и повлияват съдовите стени благоприятно при всички видове венозни застои (стази) и особено при хемороиди и повърхностни тромбофлебити, варикоцеле, варикозно разширение на вените. При хемороиди, анални фисури и фистули, проктит. Спомага за облекчаване на болката и ускоряване на оздравителния процес. Регулира дейността на стомашно-чревния тракт като спомага за редовнотоизпразване на червата. Съдържа Амла – растение, което е най-богат природен източник на витамин С и съдейства за контролиране на кървенето. Пайлекс допринася за свиването на бучковите маси, за спиране на кървенето и сърбежа, както и за облекчаване на болката. Намалява риска от запек. Повлиява благоприятно дейността на черния дроб като спомага за намаляване на застоя на кръв в черния дроб и порталното налягане. "

Повече инфо от тук: http://si-plus.com/index.php?p=40

Цитирай

благодаря ти, а във Варна пткъде ги купувате Rolling Eyes
Цитирай

1-14 от 89 отговора