«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-89 от 89 отговора

ћнени€: 1 388
ѕолзвала съм  офлет и –умала€. ¬ъзхитена съм от резултата. ѕреди не минаваше зима без грип или поне гърлобол, но откакто ползвам  офлет н€мам никакви проблеми. ћного съм доволна!!!
»нтересува ме кой какви продукти е ползвал и естествено, какви са отзивите?
÷итирай

ћнени€: 159
ѕолзвала съм кремчето за разширени вени/забравих как се казва/ и съм много доволна, веднага облекчава болката и прибира вените, но не съм достатъчно сериозна да го ползвам редовно и да пи€ и хапчетата към него , сигурно бих получила трайно подобрение! ћайка ми използва крема и хапчетата –умала€ за артритни болки и  е по-доволна от т€х ,отклокото от традиционните лекарства! —ъщо съм взимала крема за простудни забол€вани€ и от него съм много доволна! —ега се чуд€ дали да взема и хапчетата за отслабване ,защото имам проблем с килограмите, ако н€кой има отзиви за т€х ще се радвам да сподели!
÷итирай

—ъщо съм взимала крема за простудни забол€вани€ и от него съм много доволна!
—ега се сетих, че и аз съм го ползвала и също съм доволна!
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 739
» аз съм доволна от много техни продукти, изц€ло билкови са всички.  Peace
 офлета само се чуд€, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.
Ќещо ми об€сн€ваха за друг подобен продукт относно долната граница за деца, че струвало доста пари да се регистрира за ниска възраст и незнам си какво точно, чисто формално нещо...
÷итирай

високо

ћнени€: 4 366
това, че са билкови не значи, че са безобидни...има билки, които не се препоръчват за малки деца /както за бременни, примерно /.
иначе, това за изследвани€та е така - педиатърката на дъщер€ ми го об€сни веднъж във връзка с други лекарства - освен парите, тр€бва да има определен брой деца, с които да е тествано лекарството и това е проблем - съвсем логично н€ма много желаещи за опитни зайчета.
на ’имала€ съм ползвала —ептилин и –умала€ - доволна съм. ћъжът ми ползваше доста време Ћив 52 /ако не греша името/ - много е доволен.
÷итирай

в баира

ћнени€: 863
 офлета само се чуд€, защо е за деца над 12 г, а не примерно над 3, като е в пъти по-безобиден от химичните сиропи на традиционната фармацевтика.

ƒа не би да е заради черни€ пипер в бонбонките. јз едвам ги смуча, какво да кажем за мъниците.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 739
«а сиропа  офлет става дума. “ой не люти така.
÷итирай

софи€

ћнени€: 306
химала€ са супер - герифортето е неверо€тно при стрес, пастата за зъби също е неверо€тна според мен. лаксативното им хапче е много добро, но не съм фен на този начин за решаване на "онзи" проблем (преборих се с хомеопати€ да го реша).
само от хапчетата за отслабване не съм доволна - стана ми зле и ги спр€х много бързо
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 828
ќт къде ги купувате? ќт лекар ли се изписват?
÷итирай

ќт къде ги купувате? ќт лекар ли се изписват?
»ма ги в доста аптеки.
ѕогледни тук:  http://si-plus.com/index.php?p=40
÷итирай

съвсем наблизо

ћнени€: 3 080
ползвала съм това:
и

с първото мажех пъпчици по бузите на детето, а второто против цистит
Ѕонбонче, благодар€ за уеб адреса
÷итирай

...
Ѕонбонче, благодар€ за уеб адреса
«а нищо!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 9 092
може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?
÷итирай

може ли малко повече инфо за крема за разширени вени?
¬сичко можеш да прочетеш от линка, който съм дала.
≈то това е за разширени вени (от същи€ сайт):

"“аблетките и кремътУѕайлексФ се използват съвместно и повли€ват съдовите стени благопри€тно при всички видове венозни застои (стази) и особено при хемороиди и повърхностни тромбофлебити, варикоцеле, варикозно разширение на вените. ѕри хемороиди, анални фисури и фистули, проктит. —помага за облекчаване на болката и ускор€ване на оздравителни€ процес. –егулира дейността на стомашно-чревни€ тракт като спомага за редовнотоизпразване на червата. —ъдържа јмла Ц растение, което е най-богат природен източник на витамин — и съдейства за контролиране на кървенето. ѕайлекс допринас€ за свиването на бучковите маси, за спиране на кървенето и сърбежа, както и за облекчаване на болката. Ќамал€ва риска от запек. ѕовли€ва благопри€тно дейността на черни€ дроб като спомага за намал€ване на засто€ на кръв в черни€ дроб и порталното нал€гане. "

ѕовече инфо от тук: http://si-plus.com/index.php?p=40

÷итирай

¬арна

благодар€ ти, а във ¬арна пткъде ги купувате Rolling Eyes
÷итирай
јз ползвам —ептилин, ѕурим и пастата за зъби  Rolling Eyes и съм много доволна.
÷итирай

Sofia, downtown

ћнени€: 1 063
ќт преди 5 г. съм ги открила за себе си. ƒоволна съм много и аз  -  офлет, пастата за зъби, антисептични€т крем, а резултатни са и едни техни таблетки за отслабване, но лично аз не съм ги пробвала. Ќе ми паснаха обаче шампоаните им против пърхот.
ћъжът ми е ползвал  нийм, герифорте, другите продукти ги забравих. ¬същност отдавна не съм купувала техни неща, освен  офлет -бонбонките.
÷итирай

ћнени€: 1 489
÷истон
÷итирай

¬арна

ћнени€: 327
¬ кои аптеки във ¬арна има продукти на ''’имала€'' Rolling Eyes?
÷итирай

¬арна

н€ма ли н€кой да ни каже, немога да откри€ в 2-3 аптеки тези продукти, интересува ме и сиропа за кашлица???

ѕ“≈ » в гр. ¬ј–Ќј     јƒ–≈—     “≈Ћ≈‘ќЌ

Ћечител    ул.ƒрагоман 3    60 95 49
Ћечител    ул.–усе 29    60 13 34
јптека    кв.„айка, бл.18, вх.≈,ап.37    
јптека    кв.¬ъзраждане бл.51    
јптека    ул. ƒрава 5    
јптека    ул.ћир 6 ј    
јптека    ул.÷ар ѕетър 4     
јптека    ул.√енерал  олев 87 ј    
јптека    ул.—ливница 80    
јптека    ул. ‘еликс  аниц  52, вх.Ѕ, ап.26    
јптека    ул.–усе 12    
јптека     ул.¬ладислав  ¬арненчик є19    
    ей това открих  сега тр€бва и да ги издир€
« ѕоследна редакци€: вт, 17 юли 2007, 13:12 от “едито »
÷итирай

¬арна

здравейте пак, сори за ќфф-а, продуктите на ’имала€ ги има в —анита до ќкръжна и на ћир 6, аптеката, там и да н€ма нещо го поръчват и до 3 часа пристига, вчера си взех сиропа за кашлица и днес вече виждам ефекта, много благодар€ че ме светнахте, сега ще поров€ за други подход€щи продукти, н€кой ползвал ли е нещо за лице? Peace
÷итирай

ћнени€: 1 494

Извинявайте, че подновявам стара тема, но се интересувам от отзиви за продуктите на Хималая  -  по-специално таблетките Пурим, кремът Кларина, пастата за зъби и т.н., а мненията са доста стари...  Rolling Eyes
    И още - дали всичко което го има на сайта им  http://si-plus.com/  се намира и в аптеките...
    Благодаря на всеки, който би ми отговорил!   bouquet

÷итирай

ћнени€: 76

»звин€вайте, че поднов€вам стара тема, но се интересувам от отзиви за продуктите на ’имала€  -  по-специално таблетките ѕурим, кремът  ларина, пастата за зъби и т.н., а мнени€та са доста стари...  Rolling Eyes
    » още - дали всичко което го има на сайта им  http://si-plus.com/  се намира и в аптеките...
    Ѕлагодар€ на всеки, който би ми отговорил!   bouquet

Ѕлагодар€ за поднов€ването  Hug —ега и аз да се включа... ѕреди години ползвах известно време ѕурим и б€х доволна, но доколкото си спомн€м се пи€т около 2 месеца, след това тр€бва да си починеш. ќт  ларина н€мам впечатлени€, пастата за зъби съм си набел€зала от известно време, но все още не съм се решила да € пробвам... така че и аз очаквам отзиви!  bouquet
÷итирай

Ами и аз искам Пурим-а да пробвам, но не знаех, че се почива...  Rolling Eyes  Мерси, че каза!  bouquet
    Кремът Кларина и пастата за зъби също съм си ги набелязала,както вече писах и ще си ги взема, ама май ще трябва да хвърля старата паста...  Mr. Green  Както и да е...

Хайде, давайте отзиви!  Hug
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 2 222
ƒа попитам за козметиката им, примерно шампоаните, има ли доволни? ј дали съдържат парабени и консерванти? »ли са изц€ло био - продукти? ј имат ли нещо за деца?
÷итирай

No Line On The Horizon

ћнени€: 1 730
ћъжът ми от много време пие продукти на ’имала€ и е много доволен.
÷итирай

ј какви по-точно пие?

јз си взех таблетки ѕурим и ще докладвам за резултат, но след н€колко седмици, защото ми казаха, че ефектът се вижда след 2-3 опаковки, а 1 е за 7-8 дни....  Rolling Eyes
÷итирай

No Line On The Horizon

ћнени€: 1 730
ѕие Ћиф 52 за черни€ дроб и —пимен за простатата.
÷итирай

Ами ПУРИМ, който пия сега е за кожата специално, но пише, че помага и за детоксикацията на черния дроб...
   А ти пробвала ли си някой продукт - добавка или нещо друго?

Искам да питам и всички защо е толкова известен този ШИЛАЖИТ /МУМИЙО/?  Какви са ми лечебните свойства /ако някой има опит/?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 315
а н€кой ползвал ли е Ўаванпраш и сиропа —ептелин
÷итирай

—офи€

ћнени€: 250
ѕолзвала съм ѕайлекс, ÷истон, ’ерболакс и Ћив 52 и мога да кажа, че от всички съм много доволна. јз също се интересувам от кремчето за акне и хапчетата, дано н€кой да изкаже мнение Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 42
јз съм ползвала кремчето за акне, но при мен н€ма ефект, сега съм на Ћизанел актив - крем и съм много доволна. «а хапчетата н€мам впечетлени€, но за акне добре би се отразил Ћив 52, защото пречиства черни€ дроб, т.е. токсините, които приемаме с храната и които  влиа€т и на кожата. ќт менюто изключвам фъстъци и шоколад. » така вече н€колко години си справ€м с акнето си, но ни и с апетита. ўе се радвам , ако н€кои сподели мнение за хапчетата им за отслабване.
÷итирай

Аз ползвам крема Кларина и ми се отразява добре, както и хапчетата Пурим, които днес ще си взема пак, че свършиха. Пастата за зъби си я поръчах днес и довечера ще я доставят, та ще пиша дали съм доволна.  Mr. Green   Hug

П.П. За Аюрслим-а не може да няма теми...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 250
ѕетенце ÷ветенце, как го пиеш този ѕурим и наистина ли ти помага ?
÷итирай

Да попитам за козметиката им, примерно шампоаните, има ли доволни? А дали съдържат парабени и консерванти? Или са изцяло био - продукти? А имат ли нещо за деца?
      Съдържат...  Mr. Green  Не са био, ама и аз чакам отзиви. А за деца доколкото знам нямат продукти, който знае, да каже.   Rolling Eyes
      mar4ella_, ами пият се по 1-2 сутрин и вечер около 2 месеца, после се прави почивка. Аз за 3 седмици съм изпила 2 опаковки. Няколко дни не бях пила след това и вчера започнах пак, ще си пия вече по 2 редовно, докато изкарам 5 седмици (още около 4 опаковки) и после ще почина месец. За действието - не съм си виждала лицето толкова чисто от много месеци, но сега като спрях няколко дни и ми излязоха 2-3 пъпки.  Rolling Eyes  Поне бързо завяхват с кремчето.  Flutter
      И да, НАИСТИНА МИ ПОМАГА.  Дано да помогне и на теб!  Hug

П.П. А как ти действа Херболакс-а? /И аз имам нужда... това, ако искаш на лични/
« ѕоследна редакци€: нд, 03 авг 2008, 11:32 от ѕетенце ÷ветенце »
÷итирай

ћнени€: 245
ѕоднов€вам темата, защото ми се иска да чу€ нови отзиви. ќказа се, че тези продукти не са много попул€рни във форума (ако може да се съди по активността). ћоже би поради ниската цена хората не им се довер€ват много  newsm78. ѕолзвала съм само пастата за съби, но мисл€ куп€ още техни продукти.
Ќ€кой има ли лични мпечатлени€?
÷итирай

¬ царството на троловете , елфите и викингите :')

ћнени€: 3 353
«аписвам се в темата, за да € след€. Peace»зглежда ,че тези продукти са много хубави.  ато чета какви съставки имат...билки и мед и вече ми харесаха! Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 589
Ќие ползваме - ÷истон, √ерефорте, Ћив 52, ћентат, –умала€, ѕурим, јбана и т.н.. ѕлюс това имам и за коса, за кожа и за отслабване - донесох си ги от ћалайзи€.  ќт тук си ги купуваме от Ћечител.

ѕродуктите са страхотни и пречистват организма. Ќие сме фенове на тези добавки повече от 4-5 години и посто€нно имаме колекци€ вкъщи.
÷итирай

ћнени€: 245
Lilian_V, благодар€ че сподели  Smile
÷итирай

ћнени€: 104
÷истона го ползвах преди двайсетина години, зората на демокраци€та и тогава ми помогна неверо€тно много за бъбречно забол€ване.
–азните мазила с камфор ползвам редовно против главоболие, Ћ»¬ 52 също е много добър. «а децата профилактично илли при дребни неразположени€ студените месеци - настинки, грип е хубав сироп —ептилин. ј кремчетата за лице са многго хубави също.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 544
ѕолзвах нещо за имунитет при малки€ и н€маше особен резултат - —ептилин
÷итирай

ћнени€: 104
ћисл€, че —ептилина тр€бва да се дава по-дълго време, за да има резултат, както вс€ка алтернативна медицина. “р€бва да се натрупа в организма. Ќо всеки може да прецени за себе си. јз —ептилина го научих в »тали€ в една детска градина, там го даваха редовно.
÷итирай

ћнени€: 27
ѕолзвала съм ÷истон и ефекта беше изключително добър.
—ега си взех кремчето за јкне, ползвам го от вчера, така че за резултат все още не мога да говор€.
÷итирай

Where the streets have no name

ћнени€: 55
аз също съм много доволна от ÷истон-а, от пастата  и от билкови€ сапун
÷итирай

ћнени€: 433
ј аз ползвам "ћентат" на ’имала€ .ћного съм доволна,защото при стрес,преумора ми помага изключително.«а първи път чувам,че имат и кремове и паста за зъби,за което съжал€вам. Embarassedƒосега да съм ги пробвала вече,но не е късно и сега.
÷итирай

Universe

ћнени€: 1 503
 »мате ли отзиви за  јё–—Ћ»ћ http://si-plus.com/index.php?p=20 newsm78

Ѕлагодар€  bouquet
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 315
ј н€кой ползвал ли е »вкеър-имате ли отзиви
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 57
—ега пи€ септилин и пурим за кожата.Ќо немога да дам отзиви,защото съм още на първа опаковка.ќт кремчето  ларина-незнам,р€дко се мацвам с него и немога да го прецен€ Thinking
÷итирай

ћнени€: 27
» аз пи€ тази комбинаци€ за кожата от около седмица. ќбнадеждена съм, но ще изчакам още известно време, за да дам коментар дали резултата е положителен.
÷итирай

ћнени€: 3
«дравейте,много съм впечатлена от това което прочетох за продуктите на "’илама€".ћисл€ да си куп€ кремчето  ларина и ѕурим и —ептилин,но искам да ви попитам дали кремчето може да се ползва за пъпки по гърба.ќт скоро започнаха да ми излизат малки пъпчици по раменете с какво ли не съм ги мазала и ефект никакъв.ћного ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет и мнение Wink
÷итирай

на втори€ етаж

ћнени€: 129
«дравейте, аз пи€ —ептилин и  –умала€ и  съм много доволна. ќт при€телка чух за тези продукти, т€ ги ползва от години и каза,че имат страхотен пречиствателен ефект и действа добре на организма. ѕоходих малко скептично, но се оказа, че  наистина са много добри. Wink
÷итирай

ƒнес си купих кремчето и почнах да се мажа,дано да има ефект.—ега си поръчах и хапчетата,но аптекарката ми е позната и ми каза само ѕурим да пи€,—ептилинът не бил задължителен и  не знам какво да прав€ да го купувам ли или не  Thinking
÷итирай

на втори€ етаж

ƒнес си купих кремчето и почнах да се мажа,дано да има ефект.—ега си поръчах и хапчетата,но аптекарката ми е позната и ми каза само ѕурим да пи€,—ептилинът не бил задължителен и  не знам какво да прав€ да го купувам ли или не  Thinking
Ќа мен пък аптекраката ми каза, че —епталина е добре да се пие, та затова си го купих.  упи си го, н€ма да съжал€ваш  Peace
÷итирай

Ќа мен пък аптекраката ми каза, че —епталина е добре да се пие, та затова си го купих.  упи си го, н€ма да съжал€ваш  Peace

ћного ти благодар€,ще си го взема и него,така или иначе са билкови и н€ма да ми навред€т Wink
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 056
ѕастата за зъби универсална ли е и къде в нета могат да се вид€т различните продукти на ’имала€?
÷итирай

ћнени€: 110
ѕастата за зъби универсална ли е и къде в нета могат да се вид€т различните продукти на ’имала€?

“ук: si-plus.com/index.php?f=3&sub=2
÷итирай

ћнени€: 297
ј имат ли продукт за климактериум?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 589
Ћени аз съм ползвала јюрслим, изчистват хубаво организма и може би задействат метаболизма... но не отслабнах от т€х.. пиех ги докато пазех диета..  ато ц€ло всички продукти на ’имала€ са супер....
÷итирай

—офи€

¬ момента ползвам крем  ларина. ѕрави впечатление, че пъпките зав€хват бавно, но по по-различен начин от колкото ако ги мажа с други кремове. “ова ме обнадеждава, че може би н€ма да изби€т на това м€сто повторно. ўе видим, мисл€, че е още рано да прав€ генерални заключени€. «а сега поне не се оплаквам Wink
÷итирай

ћнени€: 47
ј имат ли продукт за климактериум?
http://si-plus.com/index.php?p=26
÷итирай

¬ успеха и щастието!

ћнени€: 573
»зползвам крем  ларина от около месец и определено има ефект. започнах да пи€ ѕурим, но за кратко и ефект съответно н€маше. ѕи€ ’ерболакс, от който съм много доволна  Peace »скам да попитам за отзиви за ѕилинк крема, за който пише, че почиства черни точки и т.н?
Ѕлагодар€ предвариелно!  bouquet
÷итирай

ћнени€: 11
ƒа сподел€ нещо и аз за ’имала€. ќт всичко което изчетох за т€х решиш да си куп€ шампоана и пилинг крем им, тъй като нали "уж" са изц€ло натурални. Ѕл€,Ѕл€...¬чера си ги купих и грешката ми е че не погледнах в магазина състава им, а се доверих изц€ло на прочетеното в сайта на —и-плюс. ¬къщи вид€х състава на пилинг крема - тъпкан е с парабени и куп други химии , а в шампоана има формалдехид Shocked! ¬ сайта на —и-ѕлюс просто са спестили цели€ състав. “ака че , момичета - четете преди да купите! Ћек ден на всички  Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 517
Ѕ€х решила да си взема шампоан, но сега се замисл€м...Ќека н€кой който е ползвал сподели Peace
÷итирай

ћнени€: 1 972
аз ползвам шампоана и съм доволна,но се над€вах да н€ма толкова хими€ както при останалите...вече незнам какво да купувам-обърках се от всички химии-незнам кои са вредни и кои не толкова,но €вно не може да има козметика,ко€то да не ги съдържа и да има гол€м период на трайност...има ли въобще изц€ло натурални шампоани...?
÷итирай

Home

ћнени€: 300
ћисл€, че —ептилина тр€бва да се дава по-дълго време, за да има резултат, както вс€ка алтернативна медицина. “р€бва да се натрупа в организма. Ќо всеки може да прецени за себе си. јз —ептилина го научих в »тали€ в една детска градина, там го даваха редовно.
 олко време тр€бва да се пие горе-долу? ѕочивка прави ли се? јз го взех за себе си за подсилване на имунната система. Ќад€вам се да има и антиалергичен ефект, че често ме избиват разни обривчета.
»наче и аз ползвам  ларина и съм много доволна  Peace
÷итирай

Ћондон/—офи€

ћнени€: 5
ƒа сподел€ и аз мо€ опит с ’имала€. ѕробвала съм н€колко продукта и съм много доволна:

÷истон + —ептилин - пиех ги заедно против много упорти цистит и б€ха единственото нещо, което ми помогна в момент, в който б€х изпила всички антибиотици на света и продължаваха ужас€ващите болки и дискомфорт. ѕие се 3 месеца като още на първи€ ми подейства. —лед този цикъл не съм имала цистит повече. ¬ началото на л€тото направих 1 месец ÷истон профилактично.

»вкеър - пих го за регулиране на менструаци€та, тъй като ми е много на р€дко, поради поликистоза. —ъщо 3 месеца. ƒокато го пиех ми се нормализира горе-долу цикъла, но като го спр€х ми се възвърнаха проблемите. ѕредполагам, че просто от поликистозата отърване н€ма...Ќо все пак имаше н€какъв ефект.

ћентат - пиех го по време на по-важни изпити и сесии. ѕо принцип трудно се съсредоточавам, но мисл€, че той ми е помогнал за н€кои от 6-ичките  Wink

офлет - бонбонките добре действат

јнтисептично кремче - мажа с него херпес на устата, когато започне да оздрав€ва, за да се затвори по-бързо раната. Ћ€тото го ползвам за алерги€ към разни неблагородни метали, ко€то ми се получава на кожата при допир с т€х.

Ћекарствата са ефективни и ефтини. ѕрепоръчвам!  Peace
÷итирай

¬ горичката, до рекичката

ћнени€: 192
ƒа сподел€ нещо и аз за ’имала€. ќт всичко което изчетох за т€х решиш да си куп€ шампоана и пилинг крем им, тъй като нали "уж" са изц€ло натурални. Ѕл€,Ѕл€...¬чера си ги купих и грешката ми е че не погледнах в магазина състава им, а се доверих изц€ло на прочетеното в сайта на —и-плюс. ¬къщи вид€х състава на пилинг крема - тъпкан е с парабени и куп други химии , а в шампоана има формалдехид Shocked! ¬ сайта на —и-ѕлюс просто са спестили цели€ състав. “ака че , момичета - четете преди да купите! Ћек ден на всички  Very Happy

“ова е и мо€т опит с продукти на ’имала€. Ќаправи ми лошо впечатление, това че не пишат пълни€ състав на сайта им, а го рекламират като напълно натурален. ≈, втори път н€ма да се излъжа.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 805
ƒа сподел€ и аз. »зпих една опаковка јюрслим. ѕървите н€колко дни имах леко замайване,  реших,че си внушавам,мислейки,че може да е от   хапчетата.ѕикът беше в средата на периода-зверско главоболие, сутрешно засилено  горчене в устата, но и   доста намален апетит.
јз съм пристрастена към сладкото-ћилка, торти,кексове...един ден не минава без т€х. Ќо докато ги €дах имах сили за тренировки( джогинг, велоергометър, фитнес).—лед  кути€та јюрслим н€мам сили за нищо, качвам се на колелото и след 10 минути съм зле.
“еглих чертата-преди "’ималайското чудо" 58 кила, след него-пак толкова.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 849
ѕолзвала съм ѕайлекс-крем при хемороиди, след раждане и ми помогна много. —ъщо и ÷истон, докато кърмех имах цистит и не можех да пи€ нищо друго - за 3 дни симптомите отшум€ха. Ќо го пих още 4 дни - за пълно възстанов€ване. —ъщо и пастата е добра. Ќо  офлета - за гърло направо ме разби, добре че не дадох на големи€ - на мен сълзи ми потекоха... е, иначе ми поомекна гърлото наистина...
÷итирай

ћнени€: 350
јз да сподел€ :
крем кларина-доволна съм
крем пайлекс-много ми помага за хемороидите от раждането
таблетки пайлекс-помагаха ми,но ме болеше корема и ги спр€х
пурим таблетки-пих ги един месец и престанах от мързел Embarassed
÷итирай

»зползвам крем  ларина от около месец и определено има ефект. започнах да пи€ ѕурим, но за кратко и ефект съответно н€маше. ѕи€ ’ерболакс, от който съм много доволна  Peace »скам да попитам за отзиви за ѕилинк крема, за който пише, че почиства черни точки и т.н?
Ѕлагодар€ предвариелно!   :bouquet:
јз също се интересувам от пилинг крема,н€кой ще споделили ако го е ползвал!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 805
ѕилинга хич не е лош,аз си ексфолирам ц€лото т€ло.
÷итирай

мерси за отговора,ще го пробвам bouquet
÷итирай

на втори€ етаж

ѕилинга хич не е лош,аз си ексфолирам ц€лото т€ло.
» аз го ползвам  ѕилинга и много съм доволна Peace
÷итирай

ћоже ли н€кой да ми помогне,искам да пи€ таблетките ѕурим и капсулите Ћактафор едновременно,дали ще е проблем   newsm78
÷итирай

ћнени€: 6
»зползвам крем  ларина от около месец и определено има ефект. започнах да пи€ ѕурим, но за кратко и ефект съответно н€маше. ѕи€ ’ерболакс, от който съм много доволна  Peace »скам да попитам за отзиви за ѕилинк крема, за който пише, че почиства черни точки и т.н?
Ѕлагодар€ предвариелно!  bouquet

»скам да те питам "’ерболакс" само при нужда ли се пие или като другите билкови - н€колко месеца, всекидневно? ¬ сайта не е конкретизирано.
÷итирай

ћнени€: 77
а каква интересна тема.от вчера съм решила да си взеха кремчето срещу акне но само да попитам-може ли да го ползвам като крем върху ц€лата кожа или не? newsm78и много ме заинтересовахте с този пилинг-ще го потърс€.крема за акне го има в аптеката но дали и ипилинга ще го има? newsm78
÷итирай

а каква интересна тема.от вчера съм решила да си взеха кремчето срещу акне но само да попитам-може ли да го ползвам като крем върху ц€лата кожа или не? newsm78и много ме заинтересовахте с този пилинг-ще го потърс€.крема за акне го има в аптеката но дали и ипилинга ще го има? newsm78

ћоже да се използва върху ц€лото лице, но най-добре да се ползва само вечер, тъй като е с непри€тна миризма.
÷итирай

вид€х и антисептични€ крем за  вс€какъв тип кожа-и той ми се вид€ интересен.аз искам даползвам химала€та за дневен защото нощен си имам и съм много доволна отнего.а и през ден€ освен детето н€ма кой да ме усети hahaha
÷итирай

вид€х и антисептични€ крем за  вс€какъв тип кожа-и той ми се вид€ интересен.аз искам даползвам химала€та за дневен защото нощен си имам и съм много доволна отнего.а и през ден€ освен детето н€ма кой да ме усети hahaha

јнтисептични€ е повече за наран€вани€ и изгар€ни€, докато  ларина е антиакне. ј какъв е този нощен крем, от който си доволна, би ли споделила?
÷итирай

јнтисептични€ е повече за наран€вани€ и изгар€ни€, докато  ларина е антиакне. ј какъв е този нощен крем, от който си доволна, би ли споделила?
за нощен крем ползвам глико-а страшно съм доволна от него и скоро н€ма да го смен€м.но за дневен е мо€ проблем.не мога да попадна на подход€щ крем и това си е. #Cussing outа пък гликото не е препоръчително да се ползва през ден€ Crossing Armsи сега съм в страшна мисленка какъв да си взема но не искам н€какъв много скъп защото точно така си изпатих-купих 2 крема и се оказаха боклук.даже н€кой ако ги иска мога да му ги дам на половин цена-мазала съм се с т€х по веднъж само.
÷итирай

ћнени€: 65
„аванпраша действа на различни системи е е добро средство за общо поддържане. —тава и за деца. ƒа не се превишава дозата!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 554
јз преди ползвах ’имала€, но вече не... само като погледнах съставките и се отказах. ѕоловината съставки са химии, особено в шампоаните  Peace
÷итирай

ћнени€: 219
≈динственото нещо, на тази фирма, което си купувам и  ще купувам, са бонбоните за гърло  ќ‘Ћ≈“—.

Ќищо друго не бих пожелала да пробвам.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 858
ѕолзвала съм единствено ÷истон.—трахотно действие има при мен. Peace
—ега съм решила да взема —ептилин сироп за малки€,но от аптеката ми казаха че вече не го получавали,защото последни€т път като го заредили-бил развален Shocked Thinking
ќт друга аптека ми казаха пък,че бил на отказ.тъй де,н€мало на склад.  newsm78
÷итирай

ћнени€: 17
Moje li nqkoi da spodeli za Ivkear?Dali pomaga za regulirane na cikala?
÷итирай

Херболакс е страхотен.  Мисля, че се пие постоянно, но ако някой има инфо, че не трябва, ще се замисля за почивка. Но не зная дали има смисъл, защото е билков екстракт и не би трябвало да вреди.  Rolling Eyes Със сигурност обаче не се пие само при нужда, защото действа регулиращо, а не слабително.
÷итирай

изгубена в превода

ћнени€: 105
ƒа попитам за ’ерболакс - при мнооого упорит запек дали ще има полза? » след колко време може да се усети?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 868
ƒа се разпиша и аз.

ѕолзвала съм антисептични€ крем - много съм доволна. ѕолзвах го и за да мажа дъщер€ ми като се подсичаше - минаваше и за 10-12 часа. Ќещо, което не постигнах с другите кремчета.
ѕайлекс крем - много съм доволна и от това.

»мам и козметика, но не€ съм си € взимала от »нди€, тук не € внас€т. ƒоволна съм, обаче изобщо не пише какво съдържа. ѕише само, че не съдържа вредни химикали  Rolling Eyes  Ќо тук във форума на 2-3 пъти чета, че има парабени и едва ли ще продължа да ползвам козметиката. Ќе ми е €сно какво им е аюрведичното на продуктите им в такъв случай  newsm78

—ега съм хвърлила око на јюрслим и ћентат.
÷итирай

ћнени€: 159
 newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-89 от 89 отговора