Парфюмирате ли бебетата си

  • 5 112
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Не знам дали ще му стане нещо или не,но не бих позволила да пръскат бебето ми с парфюм.Първо се притеснявам за кожата му и второ си мирише прекрасно и без парфюм.

# 16
  • Мнения: 447
 Shocked Не, разбира се !

# 17
  • Мнения: X
Няма нищо по-хубаво от миризмата на бебе и на бебешки омекотител, моя свекър беше омазал веднъж сина ми с един долнопробен автършейв, беше ужасно! А много често ми се случва, като помириша бебешка миризма и да ми иска да имаше такива парфюми за големи:))))

# 18
  • Мнения: 5 790
Не, естествено, че не съм я парфюмирала, като беше бебе.
Сега иска сама се парфюмира, като тръгнем да излизаме, но я огрява доста рядко.

# 19
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Абсурд ! Не й давай повече !

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Абсурд ! Не й давай повече !

  Не. Naughty

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Няма по-сладка миризма от бебешката!!! Това е съвършеният парфюм!!!  Heart Eyes

На същото мнение съм!  Peace

# 22
  • Мнения: 1 733
Не й позволявай да го прави!

# 23
  • Мнения: 526
Не ми изглежда хич добра идея.На нежната бебешка кожа парфюм не бих сложила.Ами ако провокира алергия?

# 24
  • Мнения: 1 174
Напълно съм съгласна с теб, Anais, не бих пръскала детенцето си ни с дезодоранти, ни с парфюми, ако ще и да са най-нежните...А за Дюн и Амариж, не мога и да си помисля! Simple Smile
Когато за първи път си купих праха за пране Сано Максима и изпрах с него дрешките на дъщеря ми не усетих колко силна е миризмата му или поне не я запомних...
Един ден реших да облека бебичка с една от онези изпрани дрешки и се стреснах от уханието й - направо на парфюм!Веднага си помислих, че може да е мъжа ми, защото той имаше подобни наклонности да пръска с парфюми къде ли не.Само ще вметна, че навремето, когато се запознахме и бяхме гаджета ме посрещаше в къщата си, предварително "облагородил" пердетата ( Ив Сен Лоран и Тускани - все сериозни аромати)!  Laughing Heart Eyes
Та за мен най-доброто средство за парфюмиране на бебето е шампоана и гелчето за тяло, но може би и майка ти го е направила от любов... Simple Smile

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 14:44 от ive

# 25
  • София
  • Мнения: 7 020
Просто обясни на майка си, че не желаеш да парфюмира детето ти, не само от притеснение, че ще му стане нещо, а не ти е приятно. Мисля, че ще те разбере.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 423
НЕ  Naughty Не го парфюмирам. За мен това е абсурдно!  Naughty
Не позволявай на майка си да го прави! Peace

Няма по-сладка миризма от бебешката!!! Това е съвършеният парфюм!!!  Heart Eyes
Точно така  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Даже и през ум не ми е минавала подобна идея.

# 28
  • Мнения: 498
Не, изобщо не ми е идвало наум да напръскам Ники. Той е и много малък още де.
Но не мисля, че има нужда и не бих го парфюмирала.

#Shocked Аз също не бих го парфюмирала!!!

# 29
  • Мнения: 447
Не, но щерката порасна до момента в който тича при мен с парфюма и иска пръсссс, за да мирише...............
и не се отказва лесно

Общи условия

Активация на акаунт