Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 129 отговора

България, гр. София

Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 15.06.07 г.
НАЧАЛО : 06:13 ч. / 15.06.07 г. /
КРАЙ : 06:13 ч. / 16.06.07 г. /

Лунна диета дати м. Юни 2007 г.

Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.

Желая Ви УСПЕХ ! ! !
Цитирай

Белинеа, страхотна работа.   bouquet
Пу, първа да се запиша. Мисля, да се опитам да започна да лунувам от утре, стига да не ме хванал някой вълчи глад. На всички успех и много минуси през лунуването.
Цитирай

И аз ще лунувам този път.  С това ядене три дена, май ще трябват драстични мерки.
Цитирай

София

Belinea   smile3501 И аз се записвам - този път ще пробвам трите дена да съм на вода, кафе и чай, ако се изветря ще сръбна айрян. Утре и в други ден съм на някакви срещи, тъй че няма да имам време за ядене smile3508
Цитирай

София

Ще се пробвам, освен да издържа и да задържа сваленото.
Цитирай

София

И аз се записвам ...
Пак ще се пробвам въпреки, че като че ли напоследък я карам само на грейпфути и череши.
Не ми се мисли как ще захранвам Sad
Цитирай

Приемате ли нови в отбора  Wink записвам се и успех на всички  newsm10
Цитирай

Венера

И ааааааааааз. Very Happy Very Happy Very Happy
Този път я хванах на време.
Ако приемате нови в отбора (и аз да попитам) съм на линия.
Твърдо решена за успех.   Crazy

Късмет на всички.  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Хайде и аз!Дано сваля Praynig

Успех на всички! Hug
Цитирай

Хайде и аз да се присъединя. Досега само ви четях, но сега ще се включа активно. На предната луна неволно съм изкарала диетата май, защото бях на чай, вода и кафе. И на сутринта кантара показа -1. Имам едни 10 кила за сваляне, които мене чакат. За 2 седмици успях да смъкна 5 с ограничен режим и малко упражнения у дома. Сега като гледам как съм захапала биричката взех да се плаша, та вие ще сте ми стимул!  bouquet Приемате ли гости?
Цитирай

Аз отново ще лунувам и започвам вече. Към 5 хапнах малко кисело мляко и дано да издържа до събота следобяд на вода, кафе и чай, което няма да е лесно с изпита ми в петък. Но пък да видим дали ще издържа  Peace
Цитирай

И аз ще лунувам, този път  Blush
Аз отново ще лунувам и започвам вече. Към 5 хапнах малко кисело мляко и дано да издържа до събота следобяд на вода, кафе и чай, което няма да е лесно с изпита ми в петък. Но пък да видим дали ще издържа  Peace
Успех ти желая и с гладуването и на изпита   bouquet
Цитирай

До морето

айде и аз да се запиша  Peace
Цитирай

Ето ме и мен на старт за поредната луничка!
Ама така тлудно се свалят малко килограми Embarassed !
Успех на всички, които се включат в лунуването Peace!
Цитирай

КОЗЛОДУЙ

Belinea  Hug страшна си тъкмо се чудех от кога започва лунната  ooooh! че миналия път я изпуснах а от нея се чувствам супер......значи лунувам да знаетееееееее  bouquetУспех на всички ви bowuu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 129 отговора