Калцият - при4ина за нарушена умствена дейност?!

  • 663
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Откриха вредни свойства на млечните продукти
Калцият, съдържащ се в големи количества в млечните продукти, често е причина за нарушения на умствената дейност.

Какво мислите по въпроса? Аз и синът ми обожаваме мле4ни продукти, особено сирене. Да не вземем да затъпеем без време  newsm78...  Shocked Crazy

Ето я и цялата статия: http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=10&id=11171

# 1
  • Мнения: 3 157
Тая статия ме изуми!!!!!!Направо нямам думи-толкова много глупости,събрани на едно място.....май и аз съм оглупяла от толкова мляко newsm78

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Не съм химик, но в млекото и млечните продукти калция май беше в свързано състояние, докато опасно е прекаляването със Синтетичния калций.
 По-опасно, що се отнася до непоносимост към кравето мляко е високото съдържание на Лактоза.

# 3
  • Мнения: 229
ами то не остана нищо за ядене  Simple Smile аз знам ,  че на децата им изследват калция в кръвта поне на сина ми правиха таково изследване пълна кръвна картина, а ако нивото на калции е много високо един от признаците е сънливост и продължителен сън при децата. 

# 4
  • Мнения: 511
стига бе това просто не е изтина.не ми се вярва.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 057
Защо четете избирателно?
Цитат: "Тези изводи са направени след изследване, в което са участвали възрастни хора на възраст от 60 до 86 години..."
Никой не говори за деца и млади хора!

Общи условия

Активация на акаунт