ХУБАВА ПЛЮШЕНА ПЛАЖНА КЪРПА - ОТКЪДЕ?

  • 9 997
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 700
Виждали ли сте някъде хубава (не китайска) и голяма плюшена плажна кърпа някъде и на каква цена? Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 847
за дете или за теб? Ако е за дечко, тази година купих от Овиес, много пъстра, но май не е плюшена... Иначе видях страхотни в Бенетон, 50 лв.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Къде е ОВИЕС?

# 3
  • София
  • Мнения: 700
за дете или за теб? Ако е за дечко, тази година купих от Овиес, много пъстра, но май не е плюшена... Иначе видях страхотни в Бенетон, 50 лв.
Благодаря ти queenmabb. За мен е. А къде е Овиес? Тези на Бенетон са за големи предполагам! А за български се чудя, няма ли  newsm78? 50лв множко ми се виждат Crazy

# 4
  • Мнения: 2 197
В МОЛ-а до х-л Хемус.
А хавлии на Бенетон има на Граф-а срещу Ориндж центъра (отсечката между пл. Гарибалди и пл. Славейков)

# 5
  • Мнения: 2 197
за дете или за теб? Ако е за дечко, тази година купих от Овиес, много пъстра, но май не е плюшена... Иначе видях страхотни в Бенетон, 50 лв.
Благодаря ти queenmabb. За мен е. А къде е Овиес? Тези на Бенетон са за големи предполагам! А за български се чудя, няма ли  newsm78? 50лв множко ми се виждат Crazy
Български плюшени не съм виждала. Но има много готини турски и китайски. Нашата е купена от майка ми от Женския пазар миналата година. Просто е страхотна - страшно мека и с много готина и шарена картинка. Струвала е не повече от 25 лева, но за цената не съм сигурна. Купена е от едни цигано-турци, така че предполагам, че е турска.

# 6
  • София
  • Мнения: 847
за дете или за теб? Ако е за дечко, тази година купих от Овиес, много пъстра, но май не е плюшена... Иначе видях страхотни в Бенетон, 50 лв.
Благодаря ти queenmabb. За мен е. А къде е Овиес? Тези на Бенетон са за големи предполагам! А за български се чудя, няма ли  newsm78? 50лв множко ми се виждат Crazy

Да, Бенетон са за големи, разкошни са, но и аз още им се назлъндисвам  Laughing дето има една приказка. В Овиес може да има и хубави кърпи за големи, но не съм гледала. Сега се сещам за един магазин за такива по-луксозни спално бельо, хавлии и прочие, на Джеймс Баучър се намира, утре може да му хвърля едно око, ама едва ли ще са особено евтини... Имат Дисни, Том Тейлър, Есприт и такива.

# 7
  • Мнения: 3 153
Бенетон-страхотни!

# 8
  • Мнения: 554
Мами, извинявам се, че се намесвам, но моля ви дайте съвет и на мен.
Аз търся български халати-за мен, за малката и за мъжа ми. Къде се продават на сносни цени?
Благодаря ви Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 700
Български плюшени не съм виждала. Но има много готини турски и китайски. Нашата е купена от майка ми от Женския пазар миналата година. Просто е страхотна - страшно мека и с много готина и шарена картинка. Струвала е не повече от 25 лева, но за цената не съм сигурна. Купена е от едни цигано-турци, така че предполагам, че е турска.
А турската (китайската) дали попива добре и дали е плътна? Китайските, които съм виждала са ужасни като вестник. А за български и аз се чудя има ли - питах в доста магазинчета където продават български кърпи и ми казват, че няма.

# 10
  • Мнения: 1 299
Аз миналата година си намерих хубава хавлиена кърпа във Варна (мисля беше на Панагюрище) и съм много доволна. Искам още една така че явно трябва да погледна в Бенетон. В Овиесе не ми харесаха нещо....

# 11
  • Мнения: 1 299
Мами, извинявам се, че се намесвам, но моля ви дайте съвет и на мен.
Аз търся български халати-за мен, за малката и за мъжа ми. Къде се продават на сносни цени?
Благодаря ви Wink

Ох, и халат на Панагюрище имам, но от Произведено в България. Има един магазин в подлеза на Оборище при спирката на 72. Там до колкото помня имаше халати и хавлии, но не съм ходила там от повече от година  Confused

# 12
  • Мнения: 400
На ТАС са хубави,турски са .Днес купих детска с Немо,по 24.5 лв,за такива като нас виж в Метро, гледах плюшени по 20 лв и не бяха лоши

# 13
  • София
  • Мнения: 847
Мами, извинявам се, че се намесвам, но моля ви дайте съвет и на мен.
Аз търся български халати-за мен, за малката и за мъжа ми. Къде се продават на сносни цени?
Благодаря ви Wink

На Стела й взехме на Панагюрище, чудесен халат, хавлията е много хубава, попива страхотно. На етикета има адрес на фирмен магазин - кв. Стрелбище, ул. Деде агач № 47.

# 14
  • София
  • Мнения: 847
Забравих - сега бях в Сити Център до Хемус, видях хубави плажни хавлии на Маркс енд Спенсър, по 39 лв. са. Много пъстри, в оранжево, розово, имаше и сини.

Общи условия

Активация на акаунт