«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 644 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Ќе можем да се отървем от бълхи, има ги отвън в големи количества понеже сме близо до ограда за кози. јко н€кой може да ми каже фирма ко€то да пръска в —ливенско, мо€ да ми сподели? Praynig
÷итирай

ћонтана

ћнени€: 552
ќтиваш във ветеринарна аптека и си купуваш препарат против бълхи. »ма една ампула Ќ≈ќ—“ќћќ«јЌ струва около 2лв и се разрежда с 2 л. вода.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 393
”ф това с бълхите е ужасен проблем имам д€до в Ўуменско и там е ад.Ѕълхите са много а и хап€т и хората, за съжаление пръскаха, но след месец два проблема пак се по€ви.ƒ€до ми ми об€сни че преди години е било задължително селскостопанските животни и кучетата да минават специална бан€ всеки месец и проблема с бълхите не е бил толкова гол€м, но за съжаление сега това е невъзможно  Sad. Ќад€вам се да намериш начин да се пребориш с това и ако успееш сподели, защото ние не усп€хме да намерим начин
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 225
Ќие н€маме животни, живеем в апартамент и сме целите изпохапани. Mad ¬ къщи пръскам с KILTOX (от аптеката).»ма ефект!Ќо доколкото разбирам се интересуваш от пръскане на вън. Ќе го знам този препарат Ќ≈ќ—“ќћќ«јЌ но си мисл€ че докато има животни в близост ще има и бълхи край вас.”спех!
÷итирай
Аз също се надявам да се отърва от бълхите, но си мисля, че не е достатъчно само стоятелно да се пръска. Трябва както едно време да се обезпаразитява масово.
Ако намеря "лек"  #2gunfireще ви известя.  Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 753
Ќие също живеем в апартамент и пред 2 години се б€хме напълнили с бълхи. Ѕеше кошмарно. ѕоне не хапеха детето, а само мен и аз б€х бременна с корем цели€ изпохапан от бълхи. ÷€ло л€то пръскахме с какво ли не и нищо не ни спас€ваше. »зчезваха за 2-3 дена и после пак се по€в€ваха.
јз намерих от една селскостопанска аптека препарат, с който пръскат животните против бълхи и може да се пръска и двор/къща/обори и е безвреден. ѕрепарата се казва јйкън, продават го в едни ампули и се разрежда 1 мл. в 10 литра вода (ако не се лъжа...). — това нещо напръскваш ц€лата къща, мебели, матраци и всичко. “о€ н€ма мирис и въобще не се усеща. јз за всеки случай след това изчистих, даже повиках да изчист€т с –ейнбоу. ≈, това беше нашето решение - от както напръскахме тогава бълхите изчезнаха и повече не сме имали проблеми.
÷итирай

ћнени€: 502

јз намерих от една селскостопанска аптека препарат, с който пръскат животните против бълхи и може да се пръска и двор/къща/обори и е безвреден. ѕрепарата се казва јйкън, продават го в едни ампули и се разрежда 1 мл. в 10 литра вода (ако не се лъжа...). — това нещо напръскваш ц€лата къща, мебели, матраци и всичко. “о€ н€ма мирис и въобще не се усеща. .

“ова е препарата.
Ѕ€хме пробвали и с " линекс", но нищо не стана, а и мирише отвратително.
÷итирай

¬ цвете

ћнени€: 88
¬ къщи-добре,прав€ го с 4ервени€ –ј…ƒ,ами като е навън в п€съка или в парка,където ку4етата си ги изтръсват по пейките? ажете нещо ,с което да се мажем ,та да не ни хап€т.≈дна позната спомена за н€какъв препарат-ќ‘ или нещо такова,н€кой 4увал ли го е?
÷итирай

ћнени€: 7 444
джонсън оф, спре€ струва около 5 лева, пръскаш се и по дрехите и по кожата и за 3-4 часа не те хап€т бълхи, комари и кърлежи Peace
÷итирай

ћнени€: 2 609
ўом до къщата ви живе€т животни, н€ма никакъв шанс да се справиш. ƒори и да разговар€ш със собственика им и той да ги напръска с препарат, те се срещат с други животни, когато отиват на паша и пак ще ги хванат. “ова е, знам, че е гадно от личен опит.
÷итирай

в мо€ св€т на мир и любов

ћнени€: 1 978
√оворила ли си с ’≈», да напръскат околността.

ј иначе има един препарат, с който пръскаме в обществено заведение: ‘≈ƒќЌј

ј и на село, по двора и в къщата, навс€къде, доста е резултатен.

ѕри всички положени€ обаче, дори и да измрат старите бълхи, се по€в€ват нови, затова тр€бва да се пръска непрекъснато, и дори да се смен€т препаратите.

ѕри нас в апартамента влизат през прозорците от съседите отдолу - имат куче и са доста мизерни. ј и в градинките е пълно - едно ходене до парка √ео ћилев и вече сме пълни с бълхи.
÷итирай

софи€

ћнени€: 418
¬ къщи-добре,прав€ го с 4ервени€ –ј…ƒ,ами като е навън в п€съка или в парка,където ку4етата си ги изтръсват по пейките? ажете нещо ,с което да се мажем ,та да не ни хап€т.≈дна позната спомена за н€какъв препарат-ќ‘ или нещо такова,н€кой 4увал ли го е?
ние сме много доволни от него. "Off"
÷итирай

home, sweet home!

ћнени€: 29
—амо от Ѕайгон съм доволна  Peace  »зтрепва бълхи и хлебарки, абе всичко дето пълзи. ќсвен това като се напръска веднъж м€стото, ако не се мие с вода, действа мисл€ 2 месеца - каквото пропълзи от там обръща корема  Twisted Evil
÷итирай

ямбол

ћнени€: 9 417
Ќали по принцип е забранено в населените места да се отглеждат животни, точно поради такива причини.
≈днократно може да се избавиш от бълхите с препарати, но за кратко.
—ъветвам те да подадеш оплакване в общината и –»ќ ќ«.
÷итирай

ћнени€: 2 609
Ќали по принцип е забранено в населените места да се отглеждат животни, точно поради такива причини.
≈днократно може да се избавиш от бълхите с препарати, но за кратко.
—ъветвам те да подадеш оплакване в общината и –»ќ ќ«.

ћомичето живее в село, не вид€хте ли?  акъв райд, какви 5лв. “ам такива неща не помагат. ∆ивотни има навс€къде и Ќяћј спасение, освен преди да си влезеш в къщи, да се опощиш. “ова е! ƒругото е да накараш ц€ло село да си напръска всички животни, всички селскостопански пострайки и ц€лата околи€, в ко€то ги вод€т на паша.
÷итирай
0 ѕотребители и 2 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора