Да попитам за безглутеновите бисквити Плазмон

  • 2 773
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Момичета доволни ли сте от тия бисквити на Плазмон,те над колко месеца се дават ние скоро ще правим 6 месеца мога ли да и слагам в АМ.Някоя от вас има ли си на представа на каква цена са.Има ли други такива бисквити на други фирми Rolling Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 07:17 от Vivi

# 1
  • Мнения: 503
Много са хубави! Аз слагам от 2 седмици във вечерното мляко по 1-2 бисквитки( само,че със глутен),но има и без глутен и цената им е около 10лв.

# 2
  • Мнения: 1 243
А на 180гр АМ колко лъжички да сложа от бисквитите newsm78

# 3
  • Мнения: 592
Аз днес си купих от тях.Пише ,че са за деца над 4 месеца и съдържат глутен.Купих ги за 7,60 лв.Те представляват бишкотки и аз и сложих 1-на в млякото.

# 4
  • Мнения: 393
Момичета, четете заглавието на темата, пише за БЕЗГЛУТЕНОВИТЕ!  Peace

Аз не съм доволна от тия, които са на прах. Не се разстварят мигновено, както пише на кутията, при все че на 210 мл АМ прибавих 2 чаени лъжички. Запушиха биберона, малкото се изнерви, накрая хвърлих млякото и направих ново. Опитах се да ги прибавя и към пасирани череши, но когато са в по-голямо количество вкусът им е перфектен, но през първите 1-2 секунди, после все едно ядеш пясък.  Naughty Купих ги за 10,60 лв. и съвсем скоро ще ги засиля към кофата за смет.

# 5
  • Мнения: 2 039
Хубави са,много даже!!!Можеш да даваш да си гризка,голям кеф им дава.Само че аз дадох на сина си след 7 месец  Peace

# 6
  • Мнения: 2 936
аз съм давала,но от тези които са като бисквитка-на на прах  Peace Алекс ги харесваше,ядеше ги самостоятелно или пък добавени в плодовото пюре,понякога слагах и в попарата за по сладък вкус  Peace във вечерното мляко никога не съм слагала бисквити!

# 7
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И Габи не ги хареса...мъчих я мъчих я и накрая изхвърлих малкото останало....по добре не давай...изчакай още 2 месеца или като въведеш глутена направо и давай обикновени бисквити

# 8
  • Мнения: 393
Не знаех, че има безлутенови цели бишкоти.  newsm78

# 9
  • до канала
  • Мнения: 518
когато са в по-голямо количество вкусът им е перфектен, но през първите 1-2 секунди, после все едно ядеш пясък.
и аз се разочаровах по същия начин от тези бисквити но реших проблема като ги сложих в много гореща вода или за кратко в МФ станаха гъсти като каша и песачливия вкус изчезна

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
За това става въпрос:

Слагам по 1 м.л.(от Aptamil)в млякото вечер преди лягане.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 298
Не знаех, че има безлутенови цели бишкоти.  newsm78

Целите се с глутен, безглутенови са тези в кутията, смлените. Слагала съм по една мерителна лъжичка във вечерното мляко, не се е запушвал биберона и детето ги харесваше. Като въведох глутена, започнах да слагам по една бишкотка от глутеновите плазмонки, тя по-бързо се разтваряше.

# 12
  • Мнения: 101
   И аз взех скоро от тях , но са голям боклук , както каза една мама по горе точно като пясък , не се разтварят и това е .
 На голямата ми дъщеря съм давала преди от тях , но не се получаваха на пясък, бяха хубави .

# 13
  • Мнения: 265
и аз давам от тези в кутията-без глутен.струват 10,60.но и моя биберон се запушва и правя млякото по-рано с половин час като слагам в 180 мл. 1 ч.л. от тия бишкоти и така по-добре се разтварят.трябва в по-гореща вода.това както пишат,че се разтварят мигновенно-изобщо не е вярно.малкия иначе много ги харесва.хапва млякото с бишкоти с голям апетит.давам ги в 15.00 ч.

Общи условия

Активация на акаунт