раждане във Варна?

  • 689
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Здравейте! Имам нужда от информация за родилното във Варна. Аз живея в Горна Оряховица сега и съм бременна в 6-ти месец, обаче мъжът ми замина да работи във Варна и страшно ми липсва. Няма да е тук за раждането и това ме натъжава много. Моля да ми дадете каквато и да е информация за тамошното родилно, за да реша дали да отида при него или да си остана тук. Благодаря Ви предварително.   bouquet

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Незнам какво да ти кажа и как да те посъветвам.Аз раждах в АГ болница преди 6 год. и беше добре.Приятелката ми ражда в Окръжна болница и каза че е много доволна,първото го роди заедно със мен в АГ болница и каза че в Окръжна било по хубаво.Желая ти успех и леко раждане.

# 2
  • Мнения: 268
Мисля че е по-добре да зададеш въпроса си в подфорум "МАЙКИ (бъдещи и настоящи). Тук повечето момичета тепърва искат да се "доберат" до родилните  Peace

# 3
  • Мнения: 869
Миличка,според мен е най-добре да родиш в АГ.Само там във Варна има необходимата апаратура да спасят живота на бебче,което има проблем.Когато се преместите тук,те съветвам да отидеш е Аг и да разпиташ за условията.Сама за себе си прецени плюсовете и минусите.Аз съветвам всички бъдещи майки,да не се доверяват на Окръжна и Майчин дом.И не защото условията не са добри(те са дори по-добри от тези в АГ),а от това твое решение може да зависи живота на бебчето.Ако все пак желаеш да родиш в по-добри условия ти препоръчвам ВИП етажа на АГ-там е платено раждането и престоя,но си заслужава.

# 4
  • Мнения: 17 407
Спокойно може да се довериш на екпа на Родилно отделение в Окръжна болница- Варна. АГ-то не го препоръчвам.

# 5
  • Мнения: 290
Като възможности във Варна имаш АГ болница, Окръжна болница и Майчин дом. Ако имаш финансови възможности бих ти препоръчала ВИП етажа на АГ , ако ще раждаш по ЗК - Окръжна болница, защото в АГ условията за раждане по ЗК май са зле, а в Окръжна базата е ремонтирана наскоро. Аз лично раждах във ВИПа на АГ и съм доволна. наистина ако има проблем с бебчо (недай си боже) в АГ има най-добрата апаратура и екип за грижи за детенцето.
Аз съм от Лясковец Rolling Eyes и съм запозната от близо с условията за раждане по нашия край. много мои приятелки избраха да раждат в Горна Оряховица, а не във Велико Търново. и са много доволни от специалистите там.
успех в избора и се надявам каквото и да избереш да се чувсваш спокойна и обгрижвана с внимание
леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт