Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Варна

Кажете, хора, какво мислите: Тази неделя празнуваме деня на таткото. / в България 3-тата неделя от месец юни/ Незнам защо си мисля, че не е много популярен този празник у нас. Аз обаче съм ЗА ! Много мъже /да не кажа повечето си заслужават/ Нашият татко се казва Свилен-много е грижовен и много го обичаме .  newsm51Кажете вие ще го отразите ли този празник?  bigdance2
Цитирай

BG

като съм била малка даже не съм знаела, еч има такъв ден.
но идеята ми допада и бих се опитала да го въведа като традиция в семейството.  Very Happy
Цитирай

Харесва ми идеята.
  Винаги ми е било чудно защо празнуваме толкова тържествено деня на майката и жената,а пък бащата няма такъв празник.Нима бащите имат по-малка роля във възпитанието и отглеждането на децата? НЕ. Не говоря за някои изключения.
  Ще трябва да измислим подобаващо тържество за таткото ни.
Цитирай
Ако трябва да си връщам на жената за осми март, когато бях изоставен сам. Smile което няма да направя де но все пак бих се смотал някъде с приятели по мъжки неща. Smile
Цитирай

Ами по повод Деня на бащата, нашият татко е на еко акция и естествено риболов. По този повод вечерта мама е на купон /без деца и мъж/, та ще оставя таткото да се наслади максимално на деня на бащата, като положи грижи за наследниците си.
Цитирай

Тази неделя-демек 16.07?? Very Happy
Не знаех че  има "ден на бащата", но определено подкрепям да има такъв! Peace
Баща ми и съпругът ми  заслужават подобен ден! Love
Познавам разбира се и други отговорни бащи-а подобен празник ще ги накара да се почувстват още по-горди татковци Wink
Цитирай

MTV---- Winkмай обърка датите---тази неделя е 17 юни
а по темата--подкрепям идеята, благодаря на авторката на темата,че подсеща за този ден,, Peace
Цитирай

Да бе верно smile3555
Уфф тотално съм дезориентирана откакто съм в майчинство Crazy
Цитирай

София

От две-три години се празнува в Южния парк, този празник. Но много слаба е информацията. А по- въпроса, и ние го празнуваме.
Цитирай

Не знаех, че има такъв празник. Разкажете за него. Нашия татко заслужава такъв празник.
Цитирай

София

http://www.az-deteto.com/index.php?id=597, ето и още http://www.sofiadnes.com/modules.php?m=news&nid=32648
Цитирай

Монреал

Аз приготвих на таткото картички от мен и от мъничето, като неговата картичка е "подписана" с отпечатъка на ръчичката му. Таткото не обича подаръци и затова ще му подарим "сертификат" за масаж от мама и много целувки от бебчо. Също така ще има неограничен достъп до телевизора и компютъра за целия ден.
Наистина татковците заслужават такъв празник. Изненадайте мъжете си с нещо мъничко, но с много любов и внимание.
« Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 09:57 от TarikMom »
Цитирай

Нека да има Ден на бащата, но защо не празнуваме и Ден на майката? Ако не се лъжа 8 март е Ден на жената, а не на майката. Честитя празника на всички татковци, които днес ще прекарат деня със семейството си и ще обърнат внимание на децата си! Нашият татко е на работа днес! Sad
Цитирай
Детето ми подари рисунка. Други подаръци не искам.
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Чувала съм за този празник, мислех, че само на запад го празнуват. Но идеята е чудесна. Татковците го заслужават   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора