Имам проблем моля помогнете

  • 1 636
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Откакто си скубя веждите имам една линия точно там, където преди бяха космите, която е по-светла от тена ми. Ако сте разбрали по обясненията ми моля ви помогнете!!!

# 1
  • Мнения: 5 228
Естествено, че ще имаш. Малко се попечи на слънце или отиди на солариум

# 2
  • Мнения: 569
Това от колко време е така??? По принцип е нормално когато за пръв път промениш формата, но с времето тенът на лицето се изравнява и тази разлика изчезва. Единственото, което ми идва наум е да си попечеш лицето малко.....

# 3
  • Мнения: 500
Това от колко време е така??? По принцип е нормално когато за пръв път промениш формата, но с времето тенът на лицето се изравнява и тази разлика изчезва. Единственото, което ми идва наум е да си попечеш лицето малко.....
Peace

# 4
  • Мнения: 20
От няколко години е така. Естествено че се пека на слънцето, но нищо не се променя не мога да си го обясня...

# 5
  • Мнения: 1 952
Ми спри да се скубеш тогава. Аз отдавна спрях да си правя веждите запетайки. Много по-добре е сега.

# 6
  • Мнения: 211
Друг вариант е ако по някаква причина ти се образуват тъмни кръгове, възможно е да потъмнява всичко около окото освен това под веждите. Най лесно е да си купиш крем изравняващ тена, или още по-лесно да си купиш светли сенки или пудра и да ги нанансяш на по-тъмната част.

# 7
  • Мнения: 5 317
пробвай да зали4иш разликата с коректор.

# 8
  • Мнения: 3 423
Пусни си веждак!

# 9
  • Мнения: 2 386
Слагай перлени сенки под веждата и продължавай с опушен грим надолу.

Или просто се поизпечи  Laughing

# 10
  • Мнения: 208
От няколко години е така. Естествено че се пека на слънцето, но нищо не се променя не мога да си го обясня...

Много странно. Би трябвало след като постоиш на слънце да потъмнее и този участък  Rolling Eyes Освен да оставиш веждите да пораснат не виждам как по друг начин да решиш проблема - или коректор. Странно.

# 11
  • Мнения: 2 386
Да не се печеш със слънчеви очила?  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 817
Малко печене на слънце или фон дю тен на цялото лице през зимата. Може и пудра. Аз лично съм за слънчевите бани!  Peace

# 13
  • Мнения: 4 770
  Това място няма да се изпече от слънцето, щом досега не е.  Cry  Макиажът ми се вижда единственото решение.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 207
Да ти имам проблема.

Общи условия

Активация на акаунт