Проблеми с шевовете...

  • 3 125
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Оф, ама от някои гинеколози пишман да станеш
Ето, моята ме въртя 6 месеца, а другия доктор за 2 часа ми свали конеца с тази паста - йодасепта

на мамата, дето каза да се внимава - да, така е, съгласна съм с нея!
аз нищо не усетх, конеца беше по-встрани /епизиотомия/, не ми е щипало като се намазх, не ми е горяло - нищо!

дано при всички да мине така лесно, абе ако може и изобщо - без усложнения !!!  Peace

# 16
  • Мнения: 344
Оф, ама от някои гинеколози пишман да станеш
Ето, моята ме въртя 6 месеца, а другия доктор за 2 часа ми свали конеца с тази паста - йодасепта

на мамата, дето каза да се внимава - да, така е, съгласна съм с нея!
аз нищо не усетх, конеца беше по-встрани /епизиотомия/, не ми е щипало като се намазх, не ми е горяло - нищо!

дано при всички да мине така лесно, абе ако може и изобщо - без усложнения !!!  Peace
Точно така.И аз съм ползвала йодасепта.

# 17
  • Мнения: 105
Наистина аман от гинеколози.На мен проблема при раждането дойде от страх.Имах един спонтанен аборт, при който д-рчето Шуманов ми направи кюртажа на живо, а уж каза че ще ми сложи упойка. Умрях от болки.Отидох да раждам с нагласата, че пак ще боли така. В резултата, на което кръвното ми беше 160/110 и май кръвоизлива беше в следствие на това.А се оказа, че въобще не е страшно и ще кажа на всички - не се страхувайте, самото раждане въобще не боли и не е страшно. Не правете моята грешка да умирате от страх и да правите лошо на себе си. Днес пак съм на гинеколог, този път при друг.Дано ми каже нещо различно и по-обнадеждаващо...Стискайте палци, ще пиша за резултата. newsm17

# 18
  • София
  • Мнения: 6 246
Относно Бивацина - изпръсках три флакона и получих и от него непоносимост. Започна страшен сербеж и отоци, които не сте и виждали. Имах чувството, че ще ми се сцепи кожата. И чак след четвъртото такова подуване, гинекологът ми се сети че явно е прекалил със съветите да ползвам Бивацин.Оказа се,че той трябва да се ползва не повече от седмица. А аз "умната" се пръсках с него повече от месец. #2gunfire
И аз това щях да пиша да се внимава с Бивацина, аз изпръсках 2 флакона и получих гъбички от него, та после и тях лекувах. При мен оттокът беше силен само в болницата, после слава Богу всички заздравя. Пробвай промивки с лайка, ако не алерген за теб. Друго не се сещам. Rolling Eyes Пожелавам ти скорошно възстановяване, че като се сещам какъв малък кошмар си е. Confused

Общи условия

Активация на акаунт