"Черната фантазия"

  • 4 709
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хахаха, барабалекс, като оня виц, в който съпругата слагала в шепа праха на мъжа си и духвала, за да го разпръсне над океана, а в това време злобно шептяла: "Не съм можела да духам, а?"  Laughing

# 16
  • Мнения: 68
Ооо, представяла съм си и още как. Особено с бившия- редовно се виждах в черно. Не ми е тежало - той си беше 20 и кусур години по-възрастен, нормално беше да се позамисля как ще я карам сама.  Blush

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
...както и след всеки по-тежък скандал, м? Grinning

# 18
  • Мнения: 1 629
Всички съм "погребвала" и себе си включително, не че е приятно, но въображението няма спирка.

# 19
  • Мнения: 1 113
Представяла съм си. Лошото е, че се чувствам като мазохист - хем ми става гадно, хем продължавам да надигам завесата.

# 20
  • Мнения: 183
Не го убивай.
Кризата трае около година,
присъдата е по-дълга.

# 21
  • Мнения: 765
Хахаха, барабалекс, като оня виц, в който съпругата слагала в шепа праха на мъжа си и духвала, за да го разпръсне над океана, а в това време злобно шептяла: "Не съм можела да духам, а?"  Laughing
Joy не го знаех , да !

# 22
  • Мнения: 4 726
...по-скоро си представям да разпръсквам прах над океана
В този ред на мисли : Още преживе съпруг накарал жена си да му обещае,че след като умре ще го кремират и тя ще разпръсне пепелта му на всички любими места, където са били щастливи заедно. Починал човека, изв ршила се кремацията, женицата се прибира вкъщи с урната в ръце и от мъка решава да пийне едно. Пийнала тя ама и се усладило и цапнала второ, след него вече не ибило така криво. Излязла на балкона, отворила урната и направила върху парапета с пепелта три купчинки. Застанала пред първата и казала на глас : " Ех мило, цял живот ми обещаваше да ме носиш на ръце...Носи ли ме?! Не! " и бутнала с ръка купчинката. Застанала пред втората и прошепнала " Ех мило, цял живот ми обещаваше да ми купуваш само диаманти...Купи ли ми поне един?! Не! " и тупнала с ръчица и втората купчинка с прах. Застанала пред третата, приклекнала и с ехидна интунация казала " Мамицата ти, цял живот ме караше да ти духам при положение че знаеше че не обичам и на всичкото отгоре не спираше да повтаряш, че не ти духам добре! " Направила пффффууу на купчинката и рекла "E, сега нещо да имаш да кажеш ?! "

 Та такива ми ви работи  Mr. Green

11 отговора преди моя пост, а се хабих толкова да пиша...daffodil  ме е изпреварила Laughing

# 23
  • Мнения: 698
като оня виц, в който съпругата слагала в шепа праха на мъжа си и духвала, за да го разпръсне над океана, а в това време злобно шептяла: "Не съм можела да духам, а?"  Laughing

 Joy Joy Joy
връх си - както винаги  Hug

# 24
  • Мнения: 3 271
Имала съм такава мисъл, но това не е мечта  Shocked
Скоро на погребението на дядо ми си го помислих, друг път като не можех да се свържа с мъжа ми,   а беше станала катастрофа на Околовръстното, по което той пътува, веднъж закъсня от компандировка... В ей такива моменти съм го мислила да, но с ужас.

П.П. Коригирам се, не знам защо съм го прочела като  "мечта", а става дума за "фантазия"
Пак не съм чела добре  Crazy

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 14:27 от Millena

# 25
  • Мнения: 3 205
Ще бъде интересно проучване!  Grinning
Споделете и причините за въображаемата смърт, моля!
1*  гъби
2* удар/ слънчев; токов; челен;
3* свободно-избираема

Челен удар с екрана на компютъра. Както си работи някоя вечер до 2 часа посред нощ и екранът изведнъж ще скочи към него и ще каже "Прассссс".

# 26
  • Мнения: 520
Имала съм, особено след смъртта  на баща ми през Октомври, когато видях майка ми в черно , вървяща тихо след един ковчег.Те са на по 48. Никак не е далеч, аз съм на 28 , а мъжът ми на 30. И си помислих какво ще правя аз ако ми се случи само след няколко години...никой не е застрахован.
Няма отговор на този въпрос, повярвайте ми. Майка ми още го търси. А аз само се моля да сме здрави и ние и децата, защото иначе ...не ми стига до там черната фантазия...

# 27
  • Мнения: 526
За бившия съм си представяла как го затварям в бараката на двора-живеехме в къща,защипвам му достойнството в менгемето,оставям му един трион и паля бараката Mr. Green Изборът е негов...
Като живееш с гаден тормозител фантазиите са добър отдушник Laughing

# 28
  • Мнения: 1 533
Представяла съм си как ако умра внезапно, Вергилия ще пусне тема да разкаже подробностите, ще се навъртят около 50 стр. съболезнования и сървърът ще се срине, защото всички ще се юрнат да ми четат мненията.

# 29
  • Мнения: 3 423
Преди раждането се сетих, че не съм
упоменала за кого да останат парите
в сметките ми, ако ми се случи нещо и
си юрнах коремището по банки. Не би
ми се искало банката да се нагуши, стига
й, че ми оперира с парите ежедневно. Други
черни или бели мисли не са ми минавали.
Пък и книгата не се казва "Четири шатенки".

Общи условия

Активация на акаунт