Срещу комари за дете на 1 година?

  • 1 627
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 069
Здравейте  bouquet
Какво сте ползвали на тази възраст против ухапвания от комари и какво бихте ми препоръчали?

Благодаря на всички предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
Zanzarin или Repelex, първото може да се ползва и от новородени, а второто - за дечица над 1 годинка! Peace

# 2
  • Мнения: 3 069
Олче, благодаря ти Grinning
Баща му е поръчал в аптеката някакъв, който го рекламират в момента по ТВ-то.Ако не става за Вики ние ще си го ползваме.
Надявам се да има повече коментари за да мога да избера най-подходящото за детенце.
Предполагам, че все някоя майка ползва нещо срещу ухапвания от комари......

# 3
  • София
  • Мнения: 372
Ние ползвахме за през ноща Райт в контакта,а през деня Аутан спрей.Ако има пъпка,може да я намажеш с ментолов спирт ,леко охлажда и спира сърбежа.

# 4
  • Мнения: 7 640
за толкова малко дете за мазане само Zanzarin. Другите препарати са за над 2 год.!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Миналата година бяхме с Zanzarin.

# 6
  • Мнения: 728
Autan Junior ползвах миналото лято.

# 7
  • Мнения: 84
ZanzaNo на Чико, от което файда особена няма, а от няколко вечери течен Райт в контакта - това явно помага, няма нови поражения върху бебока. Не мирише, колко е безвреден - не знам...

# 8
  • Мнения: 1 044
аз знам, че няма нищо подходящо за такова малко дете. На мен педито ми каза, че Фенистил гел успокоява сърбежа и да мажа ухапването, за да не се разчесва и да не се инфектира.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
за толкова малко дете за мазане само Zanzarin. Другите препарати са за над 2 год.!

Repelex е също за деца над 1 годинка, абсолютно сигурна съм, затова го препоръчах...  Rolling Eyes

аз знам, че няма нищо подходящо за такова малко дете. На мен педито ми каза, че Фенистил гел успокоява сърбежа и да мажа ухапването, за да не се разчесва и да не се инфектира.

Напротив, има  Crazy! Какво значи, "... няма нищо подходящо"??? Отиди в аптеката и ще видиш, че има. Нищо лично, просто ме дразнят подобни мнения - "аз знам, че нищо не знам..." Confused Zanzarin е показен и при новородени, както споменах! Peace

# 10
  • Мнения: 22 732
Имах една машинка,която издаваше звуци,които гонеха комарите.на батерии беше.Купих си я от Испания.Вършеше голяма работа,но не я намирам да й видя марката и производството.

# 11
  • Мнения: 195
Цитат
Имах една машинка,която издаваше звуци,които гонеха комарите.на батерии беше.Купих си я от Испания.Вършеше голяма работа,но не я намирам да й видя марката и производството.

Има такава машинка на батерии на Chicco, струва около 20 лева. Можеш да си я ползваш както вкъщи така и на вън!  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 389
Лимон.
Много я обичат всякакви насекоми, моята дъщеря, затова пробвах какво ли не и накрая се оказа, че малко лимонов сок върши работа.

# 13
  • Мнения: 864
Ние ползваме Райт и нямаме проблеми,но задължително на отворен прозорец!

# 14
  • Мнения: 1 174
Купих Zanza No, no още не съм го пробвала.Взех го, защото се препоръчва и за новородени.В аптеката ми казаха, че Аутан бил много ефикасен.

Общи условия

Активация на акаунт