как направихте първия рожден ден?

  • 3 364
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
не на един ден. Ще се изморят милите, ще се изнервят, няма да се насладят на специалния си ден.

# 16
  • Мнения: 2 936
в заведение с майки и бебета на нейната възраст...имаше и по-големи деца! много балони,конфети,сандвичи,торта  nbirthday тези на нейната възраст дойдоха след следобедния сън
децата изобщо не се изнервиха,много играха-изкарахме супер!
вечерта с бабите и дядовците бяхме вкъщи!

# 17
  • Мнения: 1 225
И ние в къщи, с близки роднини!

И ние така  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 389
Само най-близките в домашна обстановка.
И аз мислих по въпроса, но реших, че е доста малка, за да ангажирам заведения и най-добре ще се чувства в домашна обстановка.

# 19
  • Мнения: 476
В ресторант. Бяхме около 15 човека. Весело и приятно си изкарахме. Майка и татко взеха малчо по някое време и го прибраха вкъщи, а ние продължихме купона с моите приятели.

# 20
  • Мнения: 592
В ресторант. Бяхме около 15 човека. Весело и приятно си изкарахме. Майка и татко взеха малчо по някое време и го прибраха вкъщи, а ние продължихме купона с моите приятели.
И ние го направихме,с малко повече гости,предимно наши приятели.След това свекърва ми се прибраха в къщи а ние продължихме купона.2 и 3 РД вече бяха детски в клубове,но за първия моето мнение,че е по скоро празник на родителите т.к.дечковците още не разбират

# 21
  • Мнения: 4 451
Много е малко детенцето, за да организираш детско парти. Това си е мое мнение. На голямата ми дъщеря, първият рожден ден го празнувахме у дома, на двора Simple Smile с една тумба рода. Стана голяма веселба, завиха се едни песни, хора и танци. Голяма забава се получи. Времето беше топло, а атмосферата на двора много приятна. Ресторант с роднини и приятели също е хубава идея. Когато ставаше на 2годинки, тогава организирах истински детски рожден ден, с много мами и дечица. Но на 2г. детенцето вече разбира и се радва.

# 22
  • Мнения: 678
съчетахме го с Кръщене 2 в 1
Бяхме в манастир после празнувахме в ресторант.
Беше голяма веселба, на всички много ни хареса.
Не ми се искаше да свършва толкова бързо деня.

# 23
  • Мнения: 917
аз направих така: на деня с торта и вечеря в къщи родата - бабите и дядо, брат и сестра със семейства. в събота сутрин от 10-12ч на ресторант с мами, дечица, приятели и клоун. беше страхотно парти. никой не е мачкал малката и не е било нужно тя да се съобразява с гостите, затова бяха мама и тати, а тя си играеше с децата и клоуните. всичко мина страхотно. за почерпка имаше коктейлни хапки и разни леки специалитети /ресторанта беше турски/ и всичко което ви акъл побира. сметнах че първият рожден ден трябва да е подобаваш. от това детето ми не се е никак умаряло, все пак аз го организирах

# 24
  • Мнения: 5 255
Празнувахме с роднини в заведение с градина.
Така по-големите деца поиграха, докато малката ги наблюдаваше от количката.

# 25
  • Мнения: 4 496
Празнувахме първия РД на малкия в свеки.. smile3516.А на мен ми се искаше да е в детско заведение,  bigdance2  uraно тя започна да ми обяснява как детето било още малко за такива празници.Яд ме е,че не си държах на моето smile3511.Но ще види тя след няколко месеца!! newsm48Такъв рожден ден ще спретна,че в чудо ще се види!!! smile3508

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 823
Бяхме се събрали в тесен кръг в къщи.Мисля,че това е най-удачния вариант за първия рожден ден.Но пък от друга страна само шетах,Ели беше през целия ден в кошарата,без да мога да и се порадвам,защото трябваше да готвя и вечерта,когато седнахме на хапване и пийване,осъзнах ,че не съм имала време да и се порадвам.Стана ми мн мъчно... SadТака,че ,ако ще сте си в къщи,нека някой да ти помага,за да може рожденничето да усети празника и чрез мама.Simple Smile

# 27
  • Мнения: 8 999
Вкъщи. С няколко дечица на нейната/неговата възраст, които пълзяха като хлебарки по пода, разпиляваха солети и чипсове и най-безотговорно ги тъпчеха, поливаха се със сокове, играха с една купчина играчки - беше голяма веселба. Бяхме поканили и роднини, и приятели /с деца/ и надухме над сто балона.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 866
На първия рожден ден поканихме у дома само най-близките: баби и две братовчедки с родителите си. Избрахме време, когато детето е бодро и нахранено, за да може да се забавлява и да се чувства добре. При Габа се получи следобедно кафе с торта и сандвичи. До времето за къпане и вечеря бяхме изпратили всички гости.

# 29
  • Мнения: 1 172
В заведение - ресторант. Поканихме най-близките си (15-20 човека).Не сме канили деца извън роднинския кръг. Всеки си поръчваше това, което иска, нямаше предварително подготвено меню. Ние само занесохме тортата. От заведението ни бяха отделили относително самостоятелно помещение. 
По-спокойно щеше да  е у нас, но не ни се занимаваше с готвене, чистене преди и след толкова народ.  Тогава нямахме съдомиялна. Бая трудно щеше да ни бъде. Друго си е да се върнеш след празненството и всичко да ти е подредено.  Да няма сърдити гости - кой че яденето му студено, кой че не обичал лук...

Общи условия

Активация на акаунт