как направихте първия рожден ден?

  • 3 372
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 277
Ние засега решихме да го направим в ресторант с родата и няколко приятелски семейства,иначе край няма да има празненството Simple Smile А от догодина по-скромно и с дечица. Много ми се иска в Плевен да има такъв клуб каквито има в София,но за съжаление не съм чувала за такъв Sad
Ще къпим украса,балони и се надявам да ми разрешат да окрася района,в който ще ни настанят. Не знам как ще е с децата,защото сигурно няма да са проходили дотогава и ще има да мрънкат,но поне ще има много гледачи Simple Smile Мислим да започне към 17 ч и докато устискат децата Simple Smile
Иначе и на мен ми се иска да имахем къщичка с гоялм двор и да го направим сред природата ама нямаме... Simple Smile

# 46
  • Мнения: 700
На деня  - сутринта рязахме торта и духахме свещи, после обядвахме в ресторант с детски кът само с най- близките ни роднини - не повече от 6 човека бяхме.
Първата събота и неделя след датата събрахме 10-те й най-близки приятелчета в детски парти клуб - пак имаше торта, играха, хапнаха, майките се видяхме за малко.
Дори да нямате детски парти клубове можеш да наемеш 2-3 маси в малко квартално заведение с двор и детски кът, да ти украсят.
Аз не препоръчвам вкъщи, освен ако нямаш хубав двор.

# 47
  • Мнения: 4 362
На заведение с майки и деца ,а вечерта с роднини  Grinning

# 48
  • Мнения: 2 849
Лично при нас мина тихо и кротко с торта,вечера с приятели.Но за другата година искам да е гояма веселба ,хем и повече ще му разбира главицата .Ако си бях в България,сигурно бих го направила в детски развлекателен център ,с меню и играчка за всяко детенце-гост .

# 49
  • Мнения: 2 722
Обещах да пиша като мине и с влизането в София си изпълнявам обещанието. Балони, торта, много гости и рожденник, който още от сутринта ме зарадва с 40 градуса температура. А рождения ден беше в провинцията и гостите прииждаха. Та ние се веселихме, малкия сушеше оцетени чорапи с ръце и крака - не скучахме.
На отметката на Лекси - това е само съкратения вариант на тесен семеен кръг заради отдалечеността на мероприятието. Просто сме голяма, ама адски голяма рода и поддържаме перфектни взаимоотношения, така че нормален тесен семеен кръг в софийски условия значи 50+ броя гости. Уморително но весело  smile3521

# 50
  • Мнения: 101
Първия му рожден ден го прекарахме у дома по простата причина, че е роден на 31 декември и да искаме - няма желаещи да го празнуваме навън. Започнахме от обяд и поканихме около 15 човека - само семейството. Това са кръстници, баби, дядовци,  сестри, децата. Получи се прекрасен празник. На Зоро му подариха подаръци и отделно пари след 24 часа, когато стана да сурвака гостите. Всички се забавлявахме чудесно и похапнахме добре. Не мога да се оплача че имаше кой знае колко за прибиране после, след като си струваше всичко това да го преживеем по този прекрасен начин. Заснехме празника с камерата. Интересното беше, че Зоро си има братовчедка само 5 месеца по малка от него и двамата полудяха - играеха си задружно и накрая заспаха в палатката, която подарихме на нашия син. Тортата я купихме от сладкарницата и беше украсена с влакче и лебеди. Преди тържеството отидохме на фото за да запечатаме момента и почерпихме хората там с пасти. Те ни се зарадваха много и му пожелаха всичко най-добро.
А именния му ден вече празнувахме на ресторант - беше весело, защото в заведението имаше и площадка за децата.

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
През деня на заведение с много деца на нейната възраст и майките им.
На другия ден я кръстихме и събрахме близки и приятели да почерпим по двата повода вкъщи  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт