Пречи ли Гино-Певарилът на забременяването

  • 794
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте, налага ми се по лекарско предписание да ползвам Гино-Певарил. Увериха ме, че няма да навреди по пикакъв начин, ако случайно съм забременяла. Правим опити за бебе и  въпросът ми е дали по някакъв начин може да възпрепятства забременяването - да нарушава средата, да убива сперматозоиди или нещо такова?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
На мен ми го бяха изписали по време на бременността, така че е безобиден. Но не мога да ти кажа дали променя средата по някакъв начин Rolling Eyes Най-добре попитай лекаря си Peace Всъщност, след като лекуваш гъбички, не трябва ли да ползвате презерватив Thinking

# 2
  • Мнения: 3 376
Всъщност, след като лекуваш гъбички, не трябва ли да ползвате презерватив Thinking

По този въпрос не съм сигурна, но знам, че някои вагинални препарати срещу гъбички повреждат здравината на латекса и правят така, че спермита да проникнат във вагината. Wink

# 3
  • Мнения: 4 298
Моят гинеколог настояваше, че противогъбични препарати /дори локални/ се ползват преди овулация.
А и освен това по време на лечение на гъбички, въздържанието от сексуални контакти е препоръчително. Защото така допълнително се дразни лигавицата и се затруднява лечението.

# 4
  • Мнения: 674
аз го ползвах.2 месеца през вечер по 1 глобула.като свърших лечението веднага забременях.
доктора твърдеше че не пречели на бебеправеното,но било по-малко вероятно да настъпи
бременност.

Общи условия

Активация на акаунт