Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета

От кои сте доволни, ползвате, имате добри впечатления покрай близки?

(Гласуването приключено: нд, 24 юни 2007, 16:18)
Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

София

Предстои да купя на мойта светлоочка слънчеви очилца, но се чудя какви? Незнам защо се бях заблудила, че има и на Авент, но май бъркам. Дайте акъл, моля:-))

Госпожицата е на година и 9м.
Цитирай

До парка

Такива,ако има кой да ти ги купи и изпрати. Peace
Цитирай

София

Я кажи, кажи повече. Какви са от къде да поръчам имам близки в чужбинско
Цитирай
чико Peace
Цитирай

До парка

Английски са,създадени са специално за малки деца.Аз си ги поръчах от ebay. Peace
Цитирай

София

Фанта, мерси, но май ще да е Полароид... ще почакам за още мнения. Детето е с много коса и с тия ластици просто ще е лудница:-((
Цитирай

Аз съм купувала само Чико до сега - два чифта. Хубави са, с филтри и всичко както трябва, красиви, сравнително здрави.
Цитирай

Zeist, NL

Имаме едни очила на роденщок, ама моя дечко не ги търпи нито за миг.
Цитирай

Варна

Заложихме на Полароид , но Рая отказва да ги носи  Rolling Eyes!
Цитирай

под шипковия храст

къде мога да намеря Чико? поне в наш`то село не са и чували! аз купувах няколко пъти очила на Дисни - сладки са, но не съм убедена в качеството им. Thinking
Цитирай

София

Тренди, можеш от ДаНет да си поръчаш. Иначе не се сещам от къде можеш да вземеш. Може би някой Хит в близост, но това е само моя идея, незнам дали изобщо продават такива работи в Хит.
Цитирай

На баира-в дясно

Полароид бих взела аз. Peace
Цитирай

под шипковия храст

Тренди, можеш от ДаНет да си поръчаш. Иначе не се сещам от къде можеш да вземеш. Може би някой Хит в близост, но това е само моя идея, незнам дали изобщо продават такива работи в Хит.
не знаех, че в ДаНет има, веднага ще потърся!
а сещате ли се за други сайтове от които мога да поръчам хубави очила - Полароид напр.
Цитирай
Вече втора година купувам за малкия слънчеви очила "Batman" - 20 лв. Има ги в една оптика на Пиротска и Екз. Йосиф. Много съм доволна и са с 100%UV. Но ти препоръчвам и детски на Полароид, които са с меки дръжки и не се чупят. Там цената естествено е по-висока. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.