Купували ли сте си фитнес уреди от телешоп?

  • 2 816
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 911
Гледам по тв разни интересни уреди,компактни,удобни и с гооооляма реклама- twist&shapre и много други.Дали са ефективни или са боклуци с реклама?Кажете какъв имате и с колко сте намалили талията си  Wink?

# 1
  • Мнения: 1 085
И аз пустах такава тема днеска за колана ама нещо са е преместили и не мога да е намеря и се дразня. Close

# 2
  • Мнения: 4 770
  Копувала съм си електроимпулсен колан - пълен боклук!  #Cussing out

# 3
  • на село
  • Мнения: 1 028
  Копувала съм си електроимпулсен колан - пълен боклук!  #Cussing out
Присъединявам се ! Не си купувайте подобна глупотевина!

# 4
  • Мнения: 223
не съм,но мисля да си купя веларгометър за вкъщи от специализиран магазин

# 5
  • Мнения: 1 243
Това е любимата ми тема Laughing
Баща ми е маниак на тема покупки от TV-SHOP-чак му се чудя кога ще му омръзне.Имаме всички предлагини продукти като започнете от колана ABTRONIK от пред 3 години до надуваемия дюшек с кйто уж спиш на облак,космо диск и масажираща възглавница и т.н.
 ама си оставаш само с УЖ Mr. Green
Аз сум доволна единствено от колана sauna slim i сег аима един вибриращ че не мога да се сетя как се казва точно.

# 6
  • Мнения: 4 770
  Аз пък се чудя как изобщо някой е останал доволен от нещо тяхно.

# 7
  • Мнения: 955
Да, да , ползвали сме...  Mr. Green нещо там за стягане на шкембата беше, фитнес уред. Счупи се на първата седмица, обадих им се и се карах с тях половин час по телефона. казаха ми , че единствения начин е да купя отново счупената част...казах им че ще отида в господари на ефира, щото са независима прдукция, знам ли дали са  newsm78 , и те поомекнаха Отидох на място, с бойно настроение и с мъка ми смениха счупения уред за там нещо за сокове беше  - витал център. Като го ползваш 10 минути почва да мирише на запален бакелит.. не си купувай! Мошеници и половина!

# 8
  • на село
  • Мнения: 1 028
.... и с мъка ми смениха счупения уред за там нещо за сокове беше  - витал център. Като го ползваш 10 минути почва да мирише на запален бакелит.. не си купувай! Мошеници и половина!

Как бре  Laughing, че то не трошеше ли цимент  Mr. Green ?

# 9
  • Мнения: 7 186
Не бих си купила нищо от Телешоп Peace

# 10
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
И аз си бях купила на времето някакъв уред, който щеше да ми стяга коремните мускули, но сега стяга мускулите на молците на тавана! Смятам, че като цяло от Телешоп полезно нещо не можеш да си купиш, ако не се счупи то ти ще го захвърлиш точно след петата употреба!!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 911
Аха,значи мнението почти единодушно е ,че това са боклуци с прекалена реклама  Close.И аз нищо не съм си взимала и няма да си взема.Просто ми беше интересно да разбера вашето мнение  Peace
Sbruny,много яки молци трябва да имате вече   Laughing

# 12
  • Мнения: 477
Аз имам AbSwing и съм много доволна ! Peace

# 13
  • Мнения: 1 290
Взимала съм си пеперудки за стягане на тялото,вместо това ме хващаше ток като ги пусна и след 4 дни се развалиха и в кофата  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 423
Не съм купувала никога такива уреди. Чувам само лоши отзиви  Peace

Общи условия

Активация на акаунт