Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Пловдив

Ако има някой с впечатления, моля на лични.....
« Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 21:15 от Elodia:) »
Цитирай

най-хубавото място

Той добре плаче да бъде видян ама линка не се отваря-дава че няма такава страница-може и да не става за гледане филмчето ако е нещо ужасяващо Rolling Eyes newsm78.
Цитирай

Не мога да отворя линка newsm78
Цитирай

Да не се окаже, че плаче за модераторска намеса само...
Обикновено така става.
Цитирай

Абе аз друго имах предвид...
Дано не съм права.

Цитат
9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст).
Цитирай

София

Да не се окаже, че плаче за модераторска намеса само...
Обикновено така става.

И аз това си помислих.
Цитирай

Пловдив

Прави сте момичета.............изтрих това, което е в разрез с правилата на форума............благодаря за съвета. Наистина още съм под въздействието на филма............и умът ми е другаде. Опитвам се да изтрия направо цялата тема, но не знам как.............
Цитирай

София

Бихте ли споделили защо трябва да се 
набере смелост за да се гледа този филм ???
Цитирай

Пловдив

Защото е тъжен, но реалистичен!!!Но за съжаление не съобразих, че нашия форум не е мястото за публикуване на такива мрачни теми..............извинявам се, че съм ви подвела да влезете в темата!
Цитирай

София

И тъй като линкът е изтрит, може ли поне да разкажеш какво се случва във въпросния филм? Най-общо за какво се отнася?
Цитирай

Изгледах го, целия. За това не водя децата си на цирк и зоологически градини.  #2gunfire
   Мисля, че линка, не трябваше да се изтрива!! newsm78
Цитирай

Имаше тема за филма, тогава го гледах, между другото не беше изтрита от модераторите. Не мисля, че е толкова опасно да се гледа този филм, напротив смятам, че е полезно, ще се опитам да намеря другата тема.
  Редактирана е и тя, търсете си го по име тогава.
  Филмът основно показва издевателството на човечеството над всичко друго живо дръзнало да съществува на тази планета по същото време.  Убийствата на животни по всевъзможен начин и от различна възраст, настъпването на смъртта и други такива неща, за които се предпочита да не се мисли и се охка и ахка, ако се направи филм.
« Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 23:52 от Кифлата »
Цитирай

Интересно. Преди месец и нещо аз публикувах  малка част от този филм и линкът ми бе скорострелно изтрит..

Искате ли линк с празна тема? В нея ме нападаха колко бременни и жени със слаби сърца можело да го видят.....
Та - парен каша духа.
Цитирай

в тълпата

И тъй като линкът е изтрит, може ли поне да разкажеш какво се случва във въпросния филм? Най-общо за какво се отнася?

Идеята е, че експлоатираме животните. Аз стигнах до момента, в който живо куче бива пресовано в боклукджийска кола, разпищях се и мъжът ми ми забрани да гледам повече.
Цитирай

в тълпата

Интересно. Преди месец и нещо аз публикувах  малка част от този филм и линкът ми бе скорострелно изтрит..

Искате ли линк с празна тема? В нея ме нападаха колко бременни и жени със слаби сърца можело да го видят.....
Та - парен каша духа.

Напишете Earthlings в Гугъл и излиза филма, не е нужно да има линк тук.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора