Филмът Earthlings (Земляни) - някой събра ли смелост да го гледа?

  • 5 159
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Ако има някой с впечатления, моля на лични.....

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 21:15 от Elodia:)

# 1
  • Мнения: 1 353
Той добре плаче да бъде видян ама линка не се отваря-дава че няма такава страница-може и да не става за гледане филмчето ако е нещо ужасяващо Rolling Eyes newsm78.

# 2
  • Мнения: 690
Не мога да отворя линка newsm78

# 3
  • Мнения: 2 386
Да не се окаже, че плаче за модераторска намеса само...
Обикновено така става.

# 4
  • Мнения: 2 386
Абе аз друго имах предвид...
Дано не съм права.


Цитат
9. Забранява се пускането на теми с явни зверства и жестокости (изображения, текст).

# 5
  • Мнения: 2 401
Да не се окаже, че плаче за модераторска намеса само...
Обикновено така става.

И аз това си помислих.

# 6
  • Мнения: 86
Прави сте момичета.............изтрих това, което е в разрез с правилата на форума............благодаря за съвета. Наистина още съм под въздействието на филма............и умът ми е другаде. Опитвам се да изтрия направо цялата тема, но не знам как.............

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Бихте ли споделили защо трябва да се 
набере смелост за да се гледа този филм ???

# 8
  • Мнения: 86
Защото е тъжен, но реалистичен!!!Но за съжаление не съобразих, че нашия форум не е мястото за публикуване на такива мрачни теми..............извинявам се, че съм ви подвела да влезете в темата!

# 9
  • Мнения: 4 555
И тъй като линкът е изтрит, може ли поне да разкажеш какво се случва във въпросния филм? Най-общо за какво се отнася?

# 10
  • Мнения: 690
Изгледах го, целия. За това не водя децата си на цирк и зоологически градини.  #2gunfire
   Мисля, че линка, не трябваше да се изтрива!! newsm78

# 11
  • Мнения: 2 792
 Имаше тема за филма, тогава го гледах, между другото не беше изтрита от модераторите. Не мисля, че е толкова опасно да се гледа този филм, напротив смятам, че е полезно, ще се опитам да намеря другата тема.
  Редактирана е и тя, търсете си го по име тогава.
  Филмът основно показва издевателството на човечеството над всичко друго живо дръзнало да съществува на тази планета по същото време.  Убийствата на животни по всевъзможен начин и от различна възраст, настъпването на смъртта и други такива неща, за които се предпочита да не се мисли и се охка и ахка, ако се направи филм.

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 23:52 от Кифлата

# 12
  • Мнения: 2 386
Интересно. Преди месец и нещо аз публикувах  малка част от този филм и линкът ми бе скорострелно изтрит..

Искате ли линк с празна тема? В нея ме нападаха колко бременни и жени със слаби сърца можело да го видят.....
Та - парен каша духа.

# 13
  • Мнения: 2 563
И тъй като линкът е изтрит, може ли поне да разкажеш какво се случва във въпросния филм? Най-общо за какво се отнася?

Идеята е, че експлоатираме животните. Аз стигнах до момента, в който живо куче бива пресовано в боклукджийска кола, разпищях се и мъжът ми ми забрани да гледам повече.

# 14
  • Мнения: 2 563
Интересно. Преди месец и нещо аз публикувах  малка част от този филм и линкът ми бе скорострелно изтрит..

Искате ли линк с празна тема? В нея ме нападаха колко бременни и жени със слаби сърца можело да го видят.....
Та - парен каша духа.

Напишете Earthlings в Гугъл и излиза филма, не е нужно да има линк тук.

Общи условия

Активация на акаунт