Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Мили мами,искам да ви попитам дали мога да давам вишни вече/изцедени на сок или няколко 3-4 плода/.Вчера бебето ми ги  опита и хареса.
Цитирай

София

Аз давах на моето дете от 7я месец вишни на сок /фреш/ - много му харесваше и го пиеше с удоволствие. Единствено трябва да се внимава в количеството - моето дете се запичаше от тях.
Цитирай

гр. Бургас

Вишнята е кисел плод и си мисля, че може да доведе до колики.
Цитирай

Mediterraneo

Още не съм предлагала вишни. Аз не ги харесвам- кисели са- и не смятам, че на детето ми ще му допаднат. Може и да съм в грешка, но не мисля, че така ще лиша детето от нещо ценно  Peace
Цитирай

София

Аз също не ги харесвам,но големия ми син много ги обича и на бебо ще предложа като узреят нашите на вилата Peace .Смятам,че във всеки плод(и зеленчук) има по нещо уникално,което няма в другите и е хубаво да се яде от всичко,особено плодовете.
Цитирай

Белгия/София

След годинка.
Аз на сина си засега череши, вишни и сливи все още не давам. Има толкова много плодове, за да се спра точно на вишната.  Smile
Цитирай

София

Аз още вишна не съм дала на малката, но виж череши обожава да яде  Love
Цитирай

София

Мисля, че е въпрос на избор - ако майката реши и ако бебока му харесат вишните - защо не?! Аз не съм давала, защото мисля, че моя юнак няма да ги хареса - ние си обичаме БАНАНИ, ябълки, круши и пъпеш!!!
Цитирай

Пловдив

А да попитам, ако му ги сваря и пасирам - дали ще може и от кога.
Цитирай

София, Младост 1

Не съм предлагала вишни, но едва ли са вредни в малки количества. Моето дете едва сега започна да опитва череши, праскови, диня, трудно ми е да я накарам да пробва дори Whistling.
Цитирай

София

Ако ги свариш и пасираш - все едно даваш компот, само ще си играеш. Спокойно можеш да ги пасираш сурови като им махнеш костилките. Може да добавиш малко захар и готово!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.