До кога преварявахте водата?

  • 2 063
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Няма нужда да преваряваш,давай от розовия девин ,а тази утайка,за която говориш е варовик Hug

# 16
  • Мнения: 24 467
На годинката се спрях. Някъде четох, че когато детето започне да щъка и да слага всичко в устата си е безпредметно да се преварява водата и май съм съгласна. Щъкането започва обаче доста по- рано от годинката, но въпреки това си продължих, май по- скоро по навик. Въпреки това не си падам по прекалено стерилната среда.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 161
Преварявах до годинка. Сега редувам изворна с чешмяна

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 276
Около 40-я ден започнах да давам непреварена вода Девин с розов етикет.

# 19
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
преварявах до преди седмица защото чешмята тук е кошмарна.сега давам изворна на девин и разбрах какво удобство е.

# 20
  • Мнения: 27 524
Никога не съм преварявала. Давах  и давам изворна, подходяща за бебета.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 849
Преварявах до 1 годинка.От както сме тук купувам вода за бебета с флуор и не преварявам вече . Peace

# 22
  • Мнения: 1 877
Още преварявам,защото тук чешмяната вода не е много хубава за пиене,а пък при положение,че се намираме в Хисар,отде да намеря девинска вода?

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз ползвам розова Девин от около седмица, а до тогава преварявах

# 24
  • Мнения: 2 673
Още преварявам - от чешмата, преварявам и Торн-а и Девин-а..7-ми месец

# 25
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз още преварявам,  макар че купувам от розовия Девин. Почти на 8 м. сме. Peace

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Все още преварявам,но редувам и Девин с розов етикет.

# 27
  • Мнения: 346
Не правярявам, защото не давам вода Flutter

Само на кърма сме - когато заплаче, бам - млеконадоя започва.

Като привършим с кърменето иили когато започна да включвам разни други "манджи" вероятно ще давам изворната на Девин или непреварена друга минерална с ниска минерализация - подходяща за всеки ден.

# 28
  • Мнения: 2 908
Предпочитам да си преварявам,отколкото да купувам вода.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 219
Докато Иво навърши 1г. давах преварена чешмяна вода. След това започнах да му давам бутилирани води.
Непреварена вода от чешмата пи за първи път в детската градина. Аз още не му давам.

Общи условия

Активация на акаунт