...БИХТЕ ЛИ СПОДЕЛИЛИ...

  • 4 232
  • 59
  •   1
Отговори
Ако имате любовник(любовница) какво ще предприемете:
 Ще споделите с половинката си за третия/та
 Ще криете докато не разбере
 Ще развалите връзката си заради любовника/цата
 Ще поддържате отношения с двамата(двете)
 
 Или ще се опитате да разберете кой от двамата е за вас. newsm78

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 23:12 от flast

# 1
  • Мнения: 698
Последното  Peace

# 2
  • Мнения: 3 423
Ако имате любовник(любовница) какво ще предприемете:
  Ще развалите връзката си заради любовника/цата

Струва ми се, че ако бъде избран този
вариант, то любовникът(цата) става
вече единствената връзка и загубва
статуса любовник(ца). Какво се прави?

А иначе по темата ти.
Нямам представа. Едва ли ще ми се налага
да предприемам нещо от предложените варианти.

Ти какво би направила?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Бих му казала веднага - той го знае! Peace

# 4
  • Мнения: 6 029
ох оправи си заглавието моля те Mr. Green

а по темата - не искам да имам любовник за сега.

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Няма да му споделям, нито ще имам докато съм с него. Прекалено много го обичам, а и уважам, за да го обиждам така. Или сам с него или не съм с него!

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.
Не обичам да си правя оркестър от първа и втора цигулка.

# 7
... а ако имате деца с първия как ще постъпите
 искаме си татко или мама не искаме доведените ни
не го обичаме и т.н.

# 8
  • Мнения: 698
... а ако имате деца с първия как ще постъпите
 искаме си татко или мама не искаме доведените ни
не го обичаме и т.н.

въпрос на приоритети...  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Децата не трябва да са причина за да останем там, където не искаме!

# 10
  • Мнения: 1 353
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.
Не обичам да си правя оркестър от първа и втора цигулка.
И аз така. Confused

# 11
  • Мнения: 4 555
Бих направила последния вариант, ако става дума за връзка и гаджета.
Когато става дума за семейство с деца съм на друго мнение. Виждала съм много болезнени житейски драми, от които и мен много ме е боляло.
Крайна съм, но когато имаш семейство, не става дума за гадже, от което просто имаш бебе. Семейството е нещо много повече от това.
Както казваше един човек, когато си се женил теб са питали искаш ли или не искаш, не са питали мен.

Разбира се не всички слуачи са толкова прости.

# 12
  • Мнения: 2 495
По скоро бих крила...на мнение съм "кой каквото иска да прави, но другия да не разбира"

# 13
  • Мнения: 2 792
 Не мога да разсъждавам върху не случили се неща, само заради хипотезата, нещата винаги са дву-три-четири пластови, аз така ги виждам. Единственото, за което съм сигурна е, че ще се опитам да постъпя правилно, каквото и да значи според случая.

# 14
  • Мнения: 5 468
Няма да му кажа. Ще чакам да ми мине..., а това ще стане със сигурност.

# 15
  • Мнения: 677
Споделям само с форума, живея с любовницата си!

# 16
  • Мнения: 1 216
Ако имате любовник(любовница) какво ще предприемете:
  Ще развалите връзката си заради любовника/цата

Струва ми се, че ако бъде избран този
вариант, то любовникът(цата) става
вече единствената връзка и загубва
статуса любовник(ца). Какво се прави?


То любовникът може да става единствената връзка, но ако той е официално обвързан- женен, пак не може да премине в по- горна категория. А и дори и да не е, когато се казва ''любовник'', задължително ли има налице многоъгълна любовна фигура, изневери и скрити отношения?

Иначе аз какво бих направила- сигурно ще си трая и ще си го ''изживея'', както казваше една приятелка. По- скоро майка и така казваше- '' Не се кахъри, изживей си го, мама''  Laughing
Дано не ми се случва, де.

# 17
  • Мнения: 2 336
Казвала съм, че винаги можеш да намериш някой по - добър, по - мил и нежен, по - богат, по - ..., по - ....
Нали затова имаме ум в главата.
Аз поне си мисля, че да се забъркам с друг трябва ама много страшно да съм хлътнала. Не искам  това никога да става. После съвестта ще ме убие.
Но стане ли - предполагам веднага бих казала на благоверния.

# 18
  • Мнения: 583
Не бих живяла с лъжа, и то за такова нещо като изневярата.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 252
Няма да му кажа. Ще чакам да ми мине..., а това ще стане със сигурност.
И аз така

# 20
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами аз направих така:
Разведох се със съпруга, разделих се с любовника, намерих си трети - необвързан, ерген!!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 723
Ако не съм лапнала много ще чакам да мине...
Ама ако ме е треснала големата либоф, зарязвам мъжа и беж при либовника Thinking

# 22
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Ама ако ме е треснала големата либоф, зарязвам мъжа и беж при либовника Thinking
newsm62 newsm62
Е това ми хареса!

# 23
  • Мнения: 75
Ако не съм лапнала много ще чакам да мине...
Ама ако ме е треснала големата либоф, зарязвам мъжа и беж при либовника Thinking

 Peace

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами споделям: още преди любовника да стане такъв, зарязах половинката. Не приемам за нормално да лъжа половинката, та му казах "Чао" веднага, щом надуших, че любов са чувствата ми към друг, а не към него.

# 25
  • Мнения: 1 817


Последното, падам си по изяснените ситуации. Пък и не мисля да си имам за сега. Добре ми е така.

# 26
отричаш до дупка !такова нещо не се признава!

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Няма да му кажа. Ще чакам да ми мине..., а това ще стане със сигурност.

И аз така...

# 28
  • Мнения: 5 317
знам ли,дано не ми се налага да решавам.

# 29
  • Мнения: 27 524
Ще крия, докато не разбере и ще се опитам да преценя на кого държа повече и докато е време да спра играта на криеница, защото е трудно, сложно и все някога ще имам ядове и ще съжалявам.

# 30
  • Мнения: 4 380
Ако имате любовник(любовница) какво ще предприемете:
 Ще споделите с половинката си за третия/та
 Ще криете докато не разбере
 Ще развалите връзката си заради любовника/цата
 Ще поддържате отношения с двамата(двете)
 
 Или ще се опитате да разберете кой от двамата е за вас. newsm78


 Joy Ама че въпрос! Зависи от любовника. Може да има такъв по много причини и с различни цели. Може да е за секс, може да е от скука, може да е...абе много причини може да има защо е. От причините идват следствията. Може изобщо да не ми е изпритрябвал като замяна на съпруга, но именно като любовник. От какъв зор да правя избор? hahaha

Едно е сигурно, бих направила всичко възможно съпругът ми да не разбере никога каквото и да значи това. Thinking

# 31
  • Мнения: 569
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.
Не обичам да си правя оркестър от първа и втора цигулка.

И аз съм така, поне на този етап от живота си така чувствам нещата!

# 32
  • Мнения: 14 486
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.
Не обичам да си правя оркестър от първа и втора цигулка.
И аз така. Confused

и аз така мисля.
другото е лицемерие

# 33
  • Мнения: 836
Аз пък съм разбрала, че човек се влюбва, мисли си, че това е "голямата любов" (не, че някой е дал дефиниция за нея), приема много драматично нещата, но с времето и тя отшумява. После идва следващата "ГЛ" и пак драма и така цял живот. Е, как да разбера тогава къде е правилно да остана?

# 34
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 831
Ако имам любовник, значи не държа на мъжа си, => бих му казала, за да прекратя мъчението. Една постоянна връзка извън брака говори много сама по себе си, щом съм я допуснала значи съм я искала, съответно в мъжа ми липсват много неща, които се налага да търся другаде... и чао.
Ако имам деца обаче,това дирекно изключва любовника. Не бих го направила.
Ако изневеря еднократно, не бих казала на никой, никога. Случило се е, значи съм го искала,но може и просто да съм направила грешка. Така или иначе, ако се повтори,вече става връзка и оттам... вече казах.

# 35
  • Мнения: 6 155
Ще си хвана трети балък, т.е втори любовник Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 564
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.

И аз мисля като Олинце.

# 37
  • Мнения: 14 486
Аз пък съм разбрала, че човек се влюбва, мисли си, че това е "голямата любов" (не, че някой е дал дефиниция за нея), приема много драматично нещата, но с времето и тя отшумява. После идва следващата "ГЛ" и пак драма и така цял живот. Е, как да разбера тогава къде е правилно да остана?

мисля че сама си отговаряш  Grinning - не трябва да оставаш Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 2 845
Децата не трябва да са причина за да останем там, където не искаме!
и аз така мисля
децата не трябва да са оправдание или извинение за постъпките ни

иначе на въпроса: Ще споделите с половинката си за третия/та

# 39
  • Мнения: 836
Аз пък съм разбрала, че човек се влюбва, мисли си, че това е "голямата любов" (не, че някой е дал дефиниция за нея), приема много драматично нещата, но с времето и тя отшумява. После идва следващата "ГЛ" и пак драма и така цял живот. Е, как да разбера тогава къде е правилно да остана?

мисля че сама си отговаряш  Grinning - не трябва да оставаш Peace
Уриелче, не знам по какво човек съди, че е намерил ГЛ. Аз лично не вярвам в съществуването й. В един момент нещата опират до решение...Затова си мисля, че тези, които толкова се двоумят как да постъпят са просто в етап на силни емоции, които също един ден затихват...
А тя любовта, се отглежда...

# 40
  • Мнения: 363
може би последното

# 41
  • Мнения: 14 486
Аз пък съм разбрала, че човек се влюбва, мисли си, че това е "голямата любов" (не, че някой е дал дефиниция за нея), приема много драматично нещата, но с времето и тя отшумява. После идва следващата "ГЛ" и пак драма и така цял живот. Е, как да разбера тогава къде е правилно да остана?

мисля че сама си отговаряш  Grinning - не трябва да оставаш Peace
Аз лично не вярвам в съществуването й.
...
А тя любовта, се отглежда...

и аз не вярвам в съществуването й.
но все пак с отглеждане не може да се постигне кой знае колко. поне в любовта. мое мнение Peace

# 42
  • Мнения: 4 380
Ами споделям: още преди любовника да стане такъв, зарязах половинката. Не приемам за нормално да лъжа половинката, та му казах "Чао" веднага, щом надуших, че любов са чувствата ми към друг, а не към него.

Нещо тук стана интересно...

Разбрала си, че чувствата ти към друг са любов без дори да си имала интимност с него? Laughing  hahaha

И за една такава "либов" си зарязала съпруга си??? Shocked Joy

Егати екшъните тук! 18-ти век пасти да яде! Joy

# 43
  • Мнения: 4 380
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.
Не обичам да си правя оркестър от първа и втора цигулка.
И аз така. Confused

и аз така мисля.
другото е лицемерие


Трябва да си много загубен заради едно влюбване да си зарязва човек семейството. По-добре лицемерие отколкото невежество. Питам се колко пъти в живота си ще се развеждате, защото влюбванията слава богу (какво ли би бил живота без тях?) са МНОГО. Mr. Green

# 44
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Не съм се женила за всеки в който съм се влюбила лекинко.
А само за мъжа ми - значи съм решила, че това е той, за цял живот.
Ако не дай си Боже, намеря друг - какво да го лъжа? да мотам другия? да тъка на два стана ли?
Ами нали до вчера съм говорила колко уважавам мъжа си? как да го лъжа тогава?
А и кой обича да втори?
Ти обичаш ли? Би ли приела да имаш връзка с мъж, женен, но и постоянно идващ при теб?
Аз не  Naughty
Не обичам полвинчати истории - или съм с един човек или не съм.
И не обичам да пречинявам на хората това което не искам на мен да ми се случи.

# 45
  • Мнения: 14 486
За да изневеря, трябва да съм влюбена.
Ако съм влюбена във втория, значи вече не ми пука за първия.
Щом не ми пука за него - разделяме се и оставам с втория.
Не обичам да си правя оркестър от първа и втора цигулка.
И аз така. Confused

и аз така мисля.
другото е лицемерие


Трябва да си много загубен заради едно влюбване да си зарязва човек семейството. По-добре лицемерие отколкото невежество. Питам се колко пъти в живота си ще се развеждате, защото влюбванията слава богу (какво ли би бил живота без тях?) са МНОГО. Mr. Green

аз пък се питам какмво семейство ще е тогава? как правиш секс с някой в който не си влюбена....какви интимни моменти споделяте... казваш ли му "обичам те" и то да идва от цялото ти сърце?!?

# 46
  • Мнения: 1 568
Щом се е стигнало до любовник,значи м/у нас нещата са се изпарили....но понеже не се хвърлям ей така през глава в нищо,ще си трая известно време,ако разбира се не съм решила все още как да процедирам с личният си живот,защото и другият знам ли го какъв е...от трън че на глог!Не им вярвам аз на мъжете,ама въобще и заради мъж..........не рискувам!!!Абе да не се изхвърлям така..........не знам....

# 47
  • Мнения: 1 568
Ох,ох чета,чета.....има хора,които ....не правят секс в къщи!Е да ще кажете ,ами да се разделят!Но...хора различни,битовизми разни,проблеми под различни ъгли,не можем да съдим и да мерим всички с един аршин,така че...големи думи да не казваме...........да се молим да не ни се случва........

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... казваш ли му "обичам те" и то да идва от цялото ти сърце?!?
А ако го обичаш, но то не идва от цялото ти сърце? Все пак хората остават да живеят заедно и след като отмине първоначалната тръпка.

# 49
  • Мнения: 139
Преди месец щях да отговоря с "бих споделила с половинката", но след акто имах неблагоразумието да "споделя" за едно залитане на човек, който редовно ме кичеше с рога, ама, аз глупавата, нали го обичах - прощавах и след като той заяви, че не може да приеме факта, че съм била с друг, че приятелите му щели били да му се били смяли (те нищичко не знаят, ама а де), вече съм твърдо решена, че и на калъп да ме хванат - ще викам, че не съм аз, пък чак до любовници ще гледам да не стигам - веднъж за "мерси" и "адио". Стигнах до извода, че мъжете не обичат откритите взаимоотношения, или поне не когато са в техен ущърб.

# 50
  • Мнения: 2 270
Временно ще си трайкам и ще поддържам връзка и с двамата, след което ще избера единия и ще споделя на другия. . .

# 51
  • Мнения: 14 486
Преди месец щях да отговоря с "бих споделила с половинката", но след акто имах вече съм твърдо решена, че и на калъп да ме хванат - ще викам, че не съм аз,

това като в оня виц "скъпи на кого ще вярваш сега - на мръснишките си очи или на думите на любящата ти жена?!?" Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 492
Преди месец щях да отговоря с "бих споделила с половинката", но след акто имах вече съм твърдо решена, че и на калъп да ме хванат - ще викам, че не съм аз,

това като в оня виц "скъпи на кого ще вярваш сега - на мръснишките си очи или на думите на любящата ти жена?!?" Mr. Green

 Joy Joy

По темата - Не бих споделила!!!

# 53
  • Мнения: 17 407
Няма да му кажа. Ще чакам да ми мине..., а това ще стане със сигурност.

И аз тъй.

# 54
  • София
  • Мнения: 397
По скоро бих крила...на мнение съм "кой каквото иска да прави, но другия да не разбира"
Peace

# 55
  • Варна
  • Мнения: 440
Децата не трябва да са причина за да останем там, където не искаме!
Много ми хареса как го каза  Thinking

# 56
  • Мнения: 1 425
Преди месец щях да отговоря с "бих споделила с половинката", но след акто имах неблагоразумието да "споделя" за едно залитане на човек, който редовно ме кичеше с рога, ама, аз глупавата, нали го обичах - прощавах и след като той заяви, че не може да приеме факта, че съм била с друг, че приятелите му щели били да му се били смяли (те нищичко не знаят, ама а де), вече съм твърдо решена, че и на калъп да ме хванат - ще викам, че не съм аз, пък чак до любовници ще гледам да не стигам - веднъж за "мерси" и "адио". Стигнах до извода, че мъжете не обичат откритите взаимоотношения, или поне не когато са в техен ущърб.
Мъжете са доста по-ревниви от жените и за това си има причини. Това, че ти се оставяш да те прави на глупачка, не е причина той да приема същото отношение.
"Споделянето", размяната на партньори, свободните връзки и прочие работят в няколко случая:
1. При хора, които са съгласни да ги правят на глупаци (нищо лично ама това са фактите - Любовта е сляпа и лудостта я води за ръка, за другата ръка май я води глупостта)
2. При хора, на който не им пука ни най-малко за отсрешния (уж партньора)
3. При психично болни
4. При хора които са супер супер сексуално либерални (Суйгърите, отдъхнахте ли си  Wink). Тая група е на последно място щото е най-малка като бройка (поне в Бг).  Twisted Evil
Ако не попадате заедно с партньора в някоя от горните групи няма никаква полза да си признавате. Ако сте попаднали в триъгълник и нямате "здрави гащи" да изберете единия/едната и да спестите неприятностите на всички - поне си трайте и гледайте да не ви хванат. И се надявайте с времето да се освестите.

# 57
  • Мнения: 196
Ако стигнеш до момента с любовниците значи връзката с другия човек е напълно изчерпана и няма смисъл да се лъжете.

# 58
  • Мнения: 3 312
 Naughty Nikoga njama da mu izneverj prekaleno mnogo go obi4am

# 59
  • Мнения: 186
Още не съм се изправяла пред подобна дилема,но ако ми се случи нещо подобно,със сигурност не бих му казала.

Общи условия

Активация на акаунт