Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

UK, Harlow/София

От три дни пия тези хапчета по предписание на гинеколога ми и се чувствам адски зле.Световъртеж, сърцебиене, отпадналост и гадене.Лекаря каза, че е нормално, но забравих да попитам все така ли ще ми действат.Налага се да ги пия два месеца Rolling Eyes
 За това моля, ако има някой който е пил това лекарство да сподели как се е чувствал.И най-болния ми въпрос Smile е дали може да се напълнее от тези хапчета?Според мен щом регулират месечния цикъл, би трябвало да действат на хормоните в тялото Thinking
Цитирай

Varna

Да, аз трябваше да пия по лекарско предписание без да е открита бременност, която се оказа по-късно налице, но това е дълга тема... Трябваше да го вземам 3 дни, за да се предизвика цикъл, след което се появи някакво бледо кръвотечение, но не съм се чувствала дискомфортно от лекарствата по никакъв начин, с изключение на споменатото течение.
Цитирай

София

Аз също го пиех, близо 3 седмици след секциото за предизвикване на лохиите и изкарване на съсиреците. Не подейства, но за периода в който го пих, не съм имала такива странични ефекти. Виж в листовката, там трябва да пише. Някъде имах запазена опаковката с остатъка от хапчетата, ще я потърся и ще ти кажа ако ти не разполагаш с нея.
Цитирай

UK, Harlow/София

В листовката не ги пише тези старнични реакции.Но може би се появиха при мен в силна степен, защото пия лекарството в кобинация с друго.
 Благодаря ви за отговорите, момичета!

Надвяам се някой да ми обясни и дали действа на хормоните Smile
Цитирай

Mediterraneo

И аз съм го пила. За предизвикване на цикъла. Пих го 3-4 дни и не съм имала посочените симптоми. Може да зависи и от предписаната доза?!
Цитирай

София

И аз съм го пила,но нямах такива оплаквания
Цитирай

Италия

аз също съм го пила,но не съм имала странични ефекти
Цитирай

Белгия/София

А ти защо го пиеш?
Цитирай

UK, Harlow/София

Благодаря, момичета за отговорите! LoveЯвно организма ми ще трябва да свикне с лекарството.
Цитирай

Аз също съм го пила на два или три пъти. Всичките пъти се чувствах страшно зле. Точно симптомите, които ти описващ. И го спрях по самоинициатива. На мен ми действаше мн зле.
Цитирай

София

Пила съм го по лекарско предписание. Хич и не надебелях, напротив - доста отслабнах (но не от хапчетата Smile). Не се чувствах добре от тях - имах част от твоите неразположения. Най-неприятното при мен беше, че цикълът ми траеше по 10 дни. Rolling Eyes
Цитирай

UK, Harlow/София

Пила съм го по лекарско предписание. Хич и не надебелях, напротив - доста отслабнах (но не от хапчетата Smile). Не се чувствах добре от тях - имах част от твоите неразположения. Най-неприятното при мен беше, че цикълът ми траеше по 10 дни. Rolling Eyes

Love Love Love Love LoveТъкмо да се обадя на лекаря си, поради 10-ия ми цикъл и видях постинга ти!Спести ми много главоблъсканици, благодаря Hug Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.